>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

over 1,5 goli w spotkaniu

lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Metoda gry nie wymagająca specjalnych umiejętności czy tajemnej wiedzy. Obstawianie praktycznie automatyczne. Jedyne kryterium jakie stosuję jest 80% wyników overowych w dotychczasowych spotkaniach. W przypadku dużej ilości spotkań spełniających kryterium w danym dniu rozkładam na kilka kuponów. Każdy z kuponów gram za 10j.
Wcześniej zacząłem obstawiać w swoim temacie w dziale Kupony ze statystykami, jednak aby "odciążyć" tamten dział poprowadzę temat w dziale Systemy i strategie . Poniżej dotychczas zagrane kupony.
kupon 11 lipiec
kupon 18 lipiec
kupon 19 lipiec
kupon 20 lipiec
Dla potrzeb testowych gram w FORTUNA po 10j na zestaw, tak więc potencjalne wygrane obarczone podatkiem.
Start Bank 105j
Aktualny Bank 112,83j

powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Atlanta - Columbus 1,21
Montreal - D.C. United 1,20
Perth Glory - Wellington Ph. 1,23
BFC Daugavpils - Sp.Jurmala 1,17
Leik.Reykjavik - Vikingur Olafsvik 1,15
min. AKO 5 + 7% 1,07
AKO 2,57
Wygrana 22,62 ????

Liverpool - Chelsea 1,21
Parma - Napoli 1,19
Inter M. - Fiorentina 1,18
Lecce - Brescia 1,16
Karagümrük - Akhisar Belediye 1,25
min. AKO 5 + 7%
AKO 2,64
Wygrana 23,23 ????

Manch.Utd. - West Ham 1,14
BFC Daugavpils - Sp.Jurmala 1,17
St.Gallen - Basel 1,13
Domzale - Triglav 1,11
Leik.Reykjavik - Vikingur Olafsvik 1,15
AKO 1,92
Wygrana 16,90 ????​
 
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Atlanta - Columbus 1,21 0-1
Montreal - D.C. United 1,20 1-0
Perth Glory - Wellington Ph. 1,23 1-2
BFC Daugavpils - Sp.Jurmala 1,17 0-2
Leik.Reykjavik - Vikingur Olafsvik 1,15 5-0
min. AKO 5 + 7% 1,07
AKO 2,57
Wygrana 22,62

Liverpool - Chelsea 1,21 5-3
Parma - Napoli 1,19 2-1
Inter M. - Fiorentina 1,18 0-0
Lecce - Brescia 1,16 3-1
Karagümrük - Akhisar Belediye 1,25 3-3
min. AKO 5 + 7%
AKO 2,64
Wygrana 23,23

Manch.Utd. - West Ham 1,14 1-1
BFC Daugavpils - Sp.Jurmala 1,17 0-2
St.Gallen - Basel 1,13 0-5
Domzale - Triglav 1,112-1
Leik.Reykjavik - Vikingur Olafsvik 1,15 5-0
AKO 1,92
Wygrana 16,90
13,10j

Start Bank 105j
Aktualny Bank 99,73j
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Nie graj w ten sposób bo najdalej za tydzień bank będzie wynosił 0. Za dużo meczy na kuponie to po pierwsze a po drugie kryterium 80% overow jest złe z tego względu że w końcu zawsze jest under albo i nawet 0:0 jak we wczorajszym meczu Interu. To nie ma prawa się po prostu udać nigdy w życiu. Ja gdybym miał grać tym system to wybierał bym drużyny overowe które mają na przykład serię 2 czy więcej meczy bez gola, czy też serię underow i wtedy grał over. A nie, że jakaś ekipa ma 10 meczy pod rząd wyniki overowe i dalej pchał się w over bo w końcu nie będzie bramek a Ty masz meczy na kuponie kilka i w większości kuponów będziesz miał plecy. Pozdro
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Zbyt dużo możliwości . Ale to wcale nie znaczy że nie można grać . Nie takie kuponiki wchodziły , ale moim zdaniem za dużo spotkań , zbyt małe ako . Tak jak pisze
G gzjjr grając płaską stawką przy takim kursie lada moment i po kasie. Za duża pierwsza stawka za niski budżet.
 
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Wszystko to prawda co piszecie. Jaki będzie finał tej zabawy to ja wiem i dla doświadczonych graczy też nie będzie stanowił zaskoczenia. Kiedy szczęście dopisze to będę na niewielkim plusie, kiedy będą mnie nękały niespodzianki (mecz Interu to jednak niespodzianka), to będę na minusie ale raczej nie zbankrutuję tak szybko.
To miał być taki przewrotny post. Troszkę uprzedziliście mój finalny wpis w tej strategii. TAK GRAJĄC NIE DA SIĘ WYGRAĆ NA DŁUZSZĄ METĘ. Pytanie, to po co ten temat. Otóż, na to największe Forum o tematyce bukmacherskiej w Polsce, zagląda wielu młodych lub początkujących graczy którzy w większości przypadków grają tasiemki u legalnych buków. Proszę zauważyć, że ilość typków na kuponie była "wymuszona" bonusikiem jakiego udzielał bukmacher FORTUNA. I to także jest haczyk wystawiony przez buki. Im więcej typków na kuponie tym szybciej przegrasz :). Banał ale jak łatwo na niego się nabrać? Po to jest Forum, aby tym którzy kiedykolwiek przeczytają ten post, uzmysłowić że to co wydaje się proste i łatwe, nigdy takim nie jest. Po prostu bez wkładu pracy nie ma kołaczy a to, że ktoś wyśle sobie raz na jakiś czas tasiemkę za 5 czy 10 j to nie zbrodnia ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Vanish_07 16,2K

Vanish_07

Użytkownik
Temat tak czy tak uważam za przydatny, może ktoś do niego najpierw zajrzy zanim zacznie grać taka strategia za większe kwoty.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Żeby się to opłacało trzeba grać,wysokie stawki mniej meczy na kuponie ako minimóm 1,70 przy obecnych podatkach. Nawet przy najlepszej analizie zawsze może braknąć jednej bramki tak czy siak to i tak loteria.Ale wiem z własnego doświadczenia że prędzej wygracie tak grając niż grając progresje lub na wynik meczu. Powodzenia dla autora tematu.
 
Do góry Bottom