>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Over 0,5

yszty 0

yszty

Użytkownik
Zakladam taki temat bo widzialem ze kiedys sie ludzi juz z tym bawili. Gram bo biednych kursach na to ze w meczu padnie conajmniej jeden gol. Zaczne od 10 euro i chcem dojsc do 100 ;)

#1
Sporting Lizbona - Nacional # over 0,5 # 1,08
Stawka 10€
Wygrana 10,80€​
 
F 20

fazer.

Użytkownik
dobry pomysl, bo raczej w wiekoszci pada chociaz jeden gol kursy nie sa powalajace, ale tak po 5 meczy dziennie obstawiac mozna po tygodniu zarobic troche, dzieki za inicjatywe tez tak pogram ;p
 
C 11

cychi

Użytkownik
Będę trzymał kciuki. Sam gram podobnie tylko że nieco wyższe stawki. Pamiętaj tylko o jednym że seria over 0.5 nie trwa dłużej niż 25-30 meczy (tzn mi się nie udało chyba dłuższej utrzymać) wiec proponuje nie zawsze grać vabank ????
 
yszty 0

yszty

Użytkownik
Będę trzymał kciuki. Sam gram podobnie tylko że nieco wyższe stawki. Pamiętaj tylko o jednym że seria over 0.5 nie trwa dłużej niż 25-30 meczy (tzn mi się nie udało chyba dłuższej utrzymać) wiec proponuje nie zawsze grać vabank ????

co do tej serii to wiesz wszystko zalezy od szczescia, moj znajomy tym gra i z 10 euro wyrobil 730e ale mial serie 50~, dla mnei wystarczy 30 kuponow z rzedu zeby osiagnac 100 euro i na tym sie skupie
 
yszty 0

yszty

Użytkownik
maly falstart ale sie nei zrazamy bo wplacilem 30€ zeby poeksperymentowac ???? , lecimy od nowa

Kupon 1
River Plate - Quilmes - over 0,5 # 1,09
Stawka 10€
Wygrana 10,90€​
 
vip-typer 0

vip-typer

Użytkownik
Dobry sposób na zysk ,też gram tym sposobem na live tylko wyższe kursy od 1,4, dobierając odpowiednie ligi idzie zarobić . Grając po takich niskich kursach możesz zaliczyć wpadkę .Prędzej czy poźniej trawisz na mecz gdzie wynik bedzie 0:0 Powodzenie w dalszym typowaniu ????
 
yszty 0

yszty

Użytkownik
Kupon 2
Targu Mures v Uni Craiova- over 0,5 # 1,11✅
Stawka 10,85€
Wygrana 11,94€​
Kupon 3
Lahti - VPS - over 0,5 # 1,07
Stawka 11,89€
Wygrana 12,72€

Dobry sposób na zysk ,też gram tym sposobem na live tylko wyższe kursy od 1,4, dobierając odpowiednie ligi idzie zarobić . Grając po takich niskich kursach możesz zaliczyć wpadkę .Prędzej czy poźniej trawisz na mecz gdzie wynik bedzie 0:0 Powodzenie w dalszym typowaniu ????

Dla mnei ten test to tylko zabawa jak sie uda to sie uda trzeba duzo szczescia zeby dojsc 25-30 spotkan bez remisu 0-0, jak widac juz pierwsza wtopa byla wczzesniej no ale nic trzeba probowac ;)
 
tobson 0

tobson

Użytkownik
Witam,wiem z własnego doswiadczenia ze z ciaglym graniem over 0,5 gola daleko nie zajedziesz.No moze do jednego,wyzerowania licznika.Nie pisze tego zeby Cie pouczac,ale po to zebys przemyslal sprawe i probowal na inne sposoby.Szkoda wplacac co chwila i sie denerwowac.Tak czy inaczej zycze powodzenia.Ja obralem inna taktyke grajac tez niskimi kursami.pozdro

Do usuniecia.....
 
adebisi 0

adebisi

Użytkownik
Lepiej graj na LIVE ... Overki z wiekszymi kursami.
To ci sie bardziej opłaci jak wyczekasz kilkadziesiat minut ????
Lub Overki na połówkę...

Powodzenia ????
 
niagara 0

niagara

Użytkownik
Z mojego doswiadczenia moge powiedziec tylko tyle: granie over 0,5 jest bardzo nieoplacalnym sposobem.
Mozna w swoim sposobie gry przeznaczyc 5-10% miejsca na granie over 0,5 w pilce noznej. Jednak przy kursach okolo 1,100 jest to naprawde nieoplacalna gra. Przetrawilem to juz bardzo porzadnie kolego, takze lepiej daj sobie na luz.
Zerknij np. jak czesto wchodzi granie tenisa na zawodnika, na ktorego kurs jest powiedzmy 1,300, ze wygra jednego seta, albo over 7,5 gema na twardej nawierzchni w tenisie w jednym secie. Albo siatkowka, ze nie przegra ktos 3:0. Pilka nozna jest naprawde nieoplacalnym sportem do obstawiania.
 
Do góry Bottom