>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Over 0,5 - Warto ?

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ostatniego czasu na forum zauważyłem ,że sporo osób zaczyna się bawić w takie coś. Był na forum taki koleś Dark coś tam i parę miesięcy był takim sposobem na ładnym plusie. Co sądzicie o takiej grze i kursach w granicach 1,01-1,09.
Czy jest to warte świeczki ?
Zapraszam i zachęcam do dyskusji ;-).
 
W 0

wojsed

Użytkownik
Wg mnie się to nie opłaca, musiałbyś grać w ligach typowo overowych, albo na potentantów np ajax, barca, a i tak kursy takie jak piszesz są wg mnie nieadekwatne do ryzyka jakies ponosisz w tym przypadku. Bo to by wychodziło że w 1-7% padają wyniki 0-0. Niestety nie ma żadnego poparcia, ale wg mnie taki wynik pada o wiele częściej, chociaż zależy od doboru ligi, np odrzuciłbym rosyjską, grecką, czeską, polską, za to można by szukać tego typu zakładów szczególnie w szwajcarskiej, lub jak wyżej napisałem już o potentatach całych rozgrywek
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ale przecież Travis z 20 € zrobił ponad 250 €. Ten dark coś tam tak samo wychodził na plusie grając tak samo.
Ja myślę ,że można by zrobić jakieś ścisłe kółko wzajemnej adoracji ,gdzie obstawialibyśmy mecze over 0,5 i wymienialibyśmy się informacjami na temat o danym meczu.
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
Grając over 0,5 czy jakiekolwiek inne overy możesz liczyć jedynie na szczęście, że ci wejdzie. Kto by przewidział, że w wczorajszym meczu Barcy nie będzie żadnej bramki?
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
1,01-1,09 no dla takich kursów to w/g mnie w ogóle nie warto grać. Złóżmy, że stawiasz 100 PLN to jesli trafisz pod rząd 20 razy to masz przy uśrednionym kursie 1.05
5x20 = 100 PLN heh żal a później taki mecz jak wczoraj barcy i wszystko tracisz, gra w ogóle nie warta świeczki.
 
ace 3

ace

Użytkownik
grałem kiedyś tym sposobem przez 3-4 miesiące, generalnie nie straciłem, ale też nie zyskałem, wyszedłem na 0
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
Ja komus sie chce to moze porzadnie sprawdzic ten temat. Wezcie lige angielska czy hiszpanska policzcie ile jest spotkan wszystkich w sezonie i sprawdzcie ile razy padl wynik 0-0 i bedzie wiedziec jaki to procent na tle calego sezonu wiec rownoczesnie ryzyko jakie ponosicie. Moge tez bzdury pisac ale moze takie obliczenia jakos by pomogly. Moze to da jakis obraz tego systemu.
 
W 0

wojsed

Użytkownik
Angielska, hiszpańska 8%.
holenderska 6%
słoweńska 5%
i tak jak przypuszczałem szwajcarska 3% meczy 0-0.
4/155 meczy było 0-0
więc np gdybyśmy założyli sobie coś takiego, że średni kurs to 1.05
i gramy całą kolejkę to uzyskamy kurs ok.1,27 (1.05^5)
na każdą kolejkę stawiamy 100zł
całość nas kosztuje 3100zł (31 kolejek się odbyło)
4 błędne typy, czyli w najgorszym statystycznym wypadku 4 kolejki padły (może być mniej).
Wkład 3100zł
Zysk:
+ min. 27kolejek x 27zł zysku czyli +729zł
- max 4 kolejki x 100zł czyli -400zł
czyli w najgorszym przypadku zysk +329zł (ponad 10%)
w najlepszym +810-100 czyli zysk +710zł (prawie 23%)
 
W 0

wojsed

Użytkownik
Ale już np dla holenderskiej by brać całe kolejki (1.55 kurs) to było 19 wyników 0-0 z czego w 14 kolejkach takie wyniki były.
Po prosty obliczeniach widzimy że jesteśmy na minus.
Więc nie można iść np całą ligą w tę zabawę.
 
ace 3

ace

Użytkownik
jak się dobrze poszuka to minimalny kurs nie bedzie niższy niż 4-5%, mogą dochodzić w zalęzności od ligi nawet do 8-12%, biorąc pod uwagę wyniki to kiedyś próbowałem stawiać na każdy mecz 5-6 najczęśniej wchodzących wyników, wtedy mamy 40-60 szans że nam wejdzie
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
ja również próbowałem grać ale ....over 6,5 gema w danym secie w tenisie . kursy porównywalne. omijałem babski tenis... i jakis plusik tam był...
 
W 0

wojsed

Użytkownik
No chyba nie :p
Interesują nas raczej mecze bez 0-0.
Więc te gdzie najwięcej 0-0 można potraktować jako ostrzeżenie, by tam nie grać.
Ale te Twoje wyliczenia są bez sensu, bo nie warto brać ligi co dopiero zaczęły sezon (zbyt mała próba statystyczna)
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
Hmm ja tak probowalem na bet365 na live zaczynajac od 50zl i ew. wygrana w calosci na nastepny kupon. Wybieralem mecze gdzie jest juz 10-20min i 0-0, wtedy na over 0,5 mozna zlapac 1.1-1.11, przed postawieniem dodatkowo patrzylem tez na to jak dane druzyny sobie poczynaja w lidze i nie bralem underowych, w 3 dni doszedlem do 200zl, w sobote poszlo w 17min przy 0-0 po kursie 1.1 na mecz ligi estonskiej TRANS NARVA - TAMMEKA TARTU, w tej lidze nie wiem od ilu kolejek, na pewno w tym sezonie nie bylo wyniku 0-0 no i akurat w niego wcelowalem. System w sumie jak kazdy inny, bo duzo zalezy od szczescia
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
To ja tez sie czyms podziele, rowniez ostatnio grywam sobie tym &quot;systemem&quot;, nic specjalnego w nim raczej nie ma, stawke poczatkowa podwoilem, nie bez stresu bo derby manchesteru napsuly troche krwi, jednakze w stosunku ryzyka do oplacalnosci wole zagrac jakiegos singla po 1,5 na gospodarza niz wyczekiwac tej upragnionej bramki by zarobic naprawde pare groszy w stosunku do ryzyka, taki ze mnie cos jakby hipokryta gdyz mimo wiedzy na temat tego systemu zamierzam dalej nim troche pograc ( zapewne do bolacej porazki...)
a co do meczy, ich dobor jest wazny, musze sie pochwalic ze niby oczywisty typ w derbach barcelony odrzucilem, tak samo psg wczoraj i bilbao, derby manchesteru zagralem jakoby na sile bo mecz byl wczesnie i myslalem ze zagram sobie 2 overy tego dnia i pare sekund zabraklo do tego by taka gra sie obrócila przeciwko
na koniec kwoli wnioskow, jak we wszystkich typach, odpowiedni dobor meczy i ligi i troche szczescia...
 
ace 3

ace

Użytkownik
wg mnie w tego typu zakładach można liczyć tylko i wyłącznie na szczęście, dużo bardziej proponowałbym grę over 1,5. wiadomo ryzyko większe, ale wygrane już bardziej konkretne
 
U 4

ukasz

Użytkownik
Grałem przez pewien czas tym systemem(kursy 1.05 w górę na Betfair) i mogę powiedzieć, że podstawa to odpowiedni dobór meczy tak jak inni już pisali i granie 1-2 typów na dzień max. Nie zgodzę się z opinią, że tylko od szczęścia zależy czy typ wejdzie, tak pewnie jest jak bierze się pierwszy lepszy typ...
 
ace 3

ace

Użytkownik
Grałem przez pewien czas tym systemem(kursy 1.05 w górę na Betfair) i mogę powiedzieć, że podstawa to odpowiedni dobór meczy tak jak inni już pisali i granie 1-2 typów na dzień max. Nie zgodzę się z opinią, że tylko od szczęścia zależy czy typ wejdzie, tak pewnie jest jak bierze się pierwszy lepszy typ...
to dlaczego już nie grasz tym systemem ?
 
Do góry Bottom