>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

otworzenie naziemnego punktu Mybet

K 0

kubajajo

Użytkownik
Przed weekendem napisałem do MyBet, ponieważ jest możliwość otworzenia punktu stacjonarnego ich. Troche sie zdzwiwiłem gdy otrzymałem dzis odpowiedz. Oto jej tresc :
&quot;
Dzień Dobry, Otrzymałem informację o tym, iż jest Pan zainteresowany prowadzeniem Zakładu Bukmacherskiego? W chwili obecnej nie jesteśmy w stanie otwierać &quot;całkiem legalnie&quot; takich punktów. Jedynie możemy umożliwić Panu dostęp do systemu i to jak już dalej sobie Pan z tym poradzi to już zależy od Pana. Generalnie zarobek: podział 50% / 50% od zysku netto Aby rozpocząć, minimalne wpłata na nasze konto to 300Eur (na zasadzie PrePaid) i do tej kwoty możma będzie przyjmować zakłady, w razie wiekszych wypłat przelewamy do Pana pieniążki na konto w BPH Internet+Komputer + Drukarka ( Koszt uzywanego Epsona TM T88 to 600Pln) ewentualnie jeszcze scaner ( przy duzym obrocie raczej przydatny) Czyli razem do rozpoczęcia potrzebne jest ok 3000- 4000Pln Zarobek ,patrząc po juz działających systemach 1700 do 6000Pln miesięcznie Materiały reklamowe gwarantujemy Gratis
Pozdrawiam
Tomek Personal Exchange International „The Whispers“
5th Office 7 Ross Street,
St. Julians STJ10, Malta
i jeszcze jeden:

&quot;Witam,
Panie Jakubie, na początek proponuje nie robić zbyt dużych wydatków
Komputer + drukarka to jest Pana koszt i prywtny sprzęt.
My jedynie podłączamy Pana do systemu i działa Pan sobie tak jak chce.
Do wysokości wpłaconych pieniędzy (czyli depozyt jaki Pan wnosi dobrowolnie) Ale min 300eur) ma Pan możliwośc przjmowania zakładów. Jeśli Pan zarabia wpłaca Pan te pieniądze na Konto , wypłaty również wypłaca Pan z tego konta. Jeśli takby sie stało, ze wypłat jest więcej niż wpłaconych pieniędzy, to w ciągu do 5 godzin ma Pan te pieniążki na koncie od nas.
Oczywiście chodzi tu aby zarabiać a nie wydawać więc musi Pan zaczęcać do obstawiania zakładów kombinowanych z Bonusem od wygranej czyli jeszcze dodatkowe 10% dostanie ktos jesli bstawi min 10 zakładów na jednym kuponie.
Systam posiada statystyki, raporty kasowe dzienne, tygodniowe, miesięczne.
Program pobiera się z linku który otrzyma Pan od nas jeśli bedzie Pan zainteresowany taką współpracą. Program kasowy jest po polsku.Tak jak powiedziałem. Posiadamy jedynie Licencję na Malcie i w Polsce nie możemy działać otwarcie gdyż Minist. Fin. nie honoruje Europejskich Licencji (pomimo wyroku trybunału eur. w tej sprawie)
Posiadamy już kilku abonentów nie tylko w Polsce ;-)
Pozdrawiam
Tomek
myBet

PS.
zarobki zależą jedynie od Pana i ilości klientów
ale nie powinny zawierać się poniżej 1.500,-Pln &quot;

Powiedzcie co o tym sądzicie i jakie macie zdanie na ten temat ?
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Odrazu siedzieć ???? :p najpierw przyjdzie mu płacić kary . Wpierw przeprawy ze skarbówką , później miły widok zza krat.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Założyć możesz, na pewno się doczepi urząd skarbowy. Nie pójdziesz siedzieć, co najwyżej będziesz chodził na rozprawy (Ty w roli oskarżonego) :-D . Podobno po wakacjach ma być głosowana nowelizacja ustawy dot. hazardu, więc możesz poczekać kilka miesięcy ????
 
L 0

lamictal

Użytkownik
Nie upadną całkiem bo netowym najprawdopodobniej nażucą podatek poprostu albo ryczałt.
Będzie większa konkurencja co spowoduje że ziemniaki będą dawać lepsze kursy
 
whitewolf 0

whitewolf

Użytkownik
wiem, że np. w toto-mix to wygląda tak że wynajmują od ciebie lokal, wyposarzają go i zatrudniaja pracownika (stała pensja) nie wiem czy zatrudnią np. ciebie ;)
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Ja mam pytanie odnośnie załozenia własnego punktu bukmacherskiego np. Fortuny. Jak to jest z zyskiem, czy dzieli sie 50/50 z Fortuną czy może inaczej.Jak to jest z wypłacaniem wygranych, czy Fortuna wypłaca wygrane czy ja???


no co Ty, jak to sobie wyobrażasz żeby za sam lokal taka bądź co bądź uznana firma dała Ci 50 % zysku, na bank tak nie jest , tak samo z wypłacaniem wygranych - stać by Cię było na to, też nie sądzę ???? to przede wszystkim musi się im opłacać , tak jak napisał autor ostatniego posta to będzie wyglądać mniej więcej właśnie tak, choć zysk jakiś pewnie będzie z zakładów ale nie sądze że większy niż kilka procent, zresztą co za problem zapytać u samego źródła:spokodfhgfh:
 
D 0

dragon7189

Użytkownik
siemka
Witam serdecznie jeśli ktoś jest zainteresowany moglbym pomóc przy zalożeniu takiej firmy. Przy niewielkich nakładach lokal jakies 2tys sprzet komputerowy 3 tys i 2-5 pracowników 2500-10000 jakiś nieduży kapital startowy ok 50 000 PLN czyli 75 000 spokojnie starczy. Moje doświadczenie zawodowe to 2,5 roku pracy jako oddsmaker (osoba ustalajaca kursy). Należy nie zapominac ze osoby zawierające zakład również wpłacają pieniądze. W trzy dni srednio zarabia się 10% wpłaconego kapitału w miesiąc 250%. Można ustalić ze okres rozliczeniowy 3 dniowy a z 50 000 zl zabezpieczenia mozna spokojnie przyjac zakłady dziennie na 50 000 PLN. Co w trakcie okresu 3 dniowego bedzie stanowilo zabezpieczenie 33%! Przyjmnujac zaklady dziennie na 50 000 zarabiałoby sie dziennie 5000! Kontakt: [email protected]
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Witam serdecznie jeśli ktoś jest zainteresowany moglbym pomóc przy zalożeniu takiej firmy. Przy niewielkich nakładach lokal jakies 2tys sprzet komputerowy 3 tys i 2-5 pracowników 2500-10000 jakiś nieduży kapital startowy ok 50 000 PLN czyli 75 000 spokojnie starczy. Moje doświadczenie zawodowe to 2,5 roku pracy jako oddsmaker (osoba ustalajaca kursy). Należy nie zapominac ze osoby zawierające zakład również wpłacają pieniądze. W trzy dni srednio zarabia się 10% wpłaconego kapitału w miesiąc 250%. Można ustalić ze okres rozliczeniowy 3 dniowy a z 50 000 zl zabezpieczenia mozna spokojnie przyjac zakłady dziennie na 50 000 PLN. Co w trakcie okresu 3 dniowego bedzie stanowilo zabezpieczenie 33%! Przyjmnujac zaklady dziennie na 50 000 zarabiałoby sie dziennie 5000! Kontakt: [email protected]
gdyby to było takie proste i przejrzyste, to kazdy by zakladal. Nie zawsze sie na tym dobrze wychodzi, konkurencja coraz wieksza
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Witam serdecznie jeśli ktoś jest zainteresowany moglbym pomóc przy zalożeniu takiej firmy. Przy niewielkich nakładach lokal jakies 2tys sprzet komputerowy 3 tys i 2-5 pracowników 2500-10000 jakiś nieduży kapital startowy ok 50 000 PLN czyli 75 000 spokojnie starczy. Moje doświadczenie zawodowe to 2,5 roku pracy jako oddsmaker (osoba ustalajaca kursy). Należy nie zapominac ze osoby zawierające zakład również wpłacają pieniądze. W trzy dni srednio zarabia się 10% wpłaconego kapitału w miesiąc 250%. Można ustalić ze okres rozliczeniowy 3 dniowy a z 50 000 zl zabezpieczenia mozna spokojnie przyjac zakłady dziennie na 50 000 PLN. Co w trakcie okresu 3 dniowego bedzie stanowilo zabezpieczenie 33%! Przyjmnujac zaklady dziennie na 50 000 zarabiałoby sie dziennie 5000! Kontakt: [email protected]
Nie wiem skąd wytrzasnąłeś że przyjmować się będzie zakłady na łączna kwotę 50 000 tyś dziennie, bo dla mnie to wydaje się nierealne. Dla mnie taki punkt w polocie mógłby przyjmować na 7-8 tysi maxx zakładając że punkt znajdowałby się w dobrym punkcie oraz byłoby duże zainteresowanie klientów, no chyba że by trafił się jakiś napaleniec co postawiłby większą sumkę na singla, ale tacy z zasady grają w internecie.:razz:
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
Witam, a co jesli sam chcialbym byc taka 1osobowa firma jak sts itp? Czytal moze ktos taka ustawe o tym? ile wynosi wykupienie takiej licencji?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Witam, a co jesli sam chcialbym byc taka 1osobowa firma jak sts itp? Czytal moze ktos taka ustawe o tym? ile wynosi wykupienie takiej licencji?
Art. 10. 1. Wysokość kapitału zakładowego spółki akcyjnej lub spółki z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzącej działalność w zakresie:

1) gier urządzanych w kasynie gry - nie może wynosić mniej niż 4 000 000 zł;

2) gier urządzanych w salonie gry bingo pieniężne lub przyjmowania zakładów wzajemnych - nie może wynosić mniej niż 2 000 000 zł.
Myślę, że jeśli już masz 2 miliony złotych to stać Cię na poważną poradę prawną od odpowiedniego fachowca ;) .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom