>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Otobet - Loyalty Bonus 500 PLN 100%

Status
Zamknięty.
K 100

kksmisiek

Użytkownik
mozna prosic wiecej szczegolow na temat problemow z wyplatami u tego bukmachera?w sumie ostatnia wyplate zlecalem jakies dwa miesiace temu i nie bylo problemow a teraz czytam kilka negatywnych opinii.czy ktos ze starych graczy mial problem z wyplata czy to dotyczy tylko swierzo weryfikowanych kont?moze problem nie polega w wyplacie a w weryfikacji?
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ten bukmacher ma jakiś poważnych partnerów dotyczących wpłaty ?
Nie ma opcji wpłaty kartą to spróbowałem za pomocą tpay.com gdzie jest napisane, że wpłata jest natychmiastowa a księgowanie między 2 a 20 natomiast pieniędzy na koncie nie ma, a transakcja jest nadal oczekująca.
Dodam, że u partnera jak i w Otobecie nikt oczywiście nie pracuje, żeby się skontaktować.
Miał ktoś podobną sytuację ?
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy
Czas księgowania środków na koncie użytkownika jest uzależniony od czasu realizacji przelewu przez Pana bank na konto operatora transferu. W momencie potwierdzenia przelewu przez operatora środki są księgowanie natychmiast na koncie użytkownika.
pozdrawiam zespół Otobet
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Wielkie dzięki za wyjaśnienie, na prawdę nie rozumiem systemu, w którym odbywają się przelewy...
Zmierzam do tego, że Wasz partner ma w swojej ofercie to, że realizuje przelewy NATYCHMIAST.Ja zrealizowałem przelew za pomocą serwisu tpay.com, który wygląda na to, że działa na zasadzie przelewy24 czyli ma konto w tym samym banku co ja nadal nie zaksięgował pieniędzy.Nie jest to normalne skoro jest napisane, że pieniądze księgują pomiędzy 2:00 a 20:00.Wiem, że to bardziej problem po stronie Waszego partnera niż Wasz, ale mimo wszystko Wy oferujecie go w swojej ofercie zamiast karty, której w ogóle nie macie ( XIX wiek - brak wpłat kartą do bukmachera, serio).
Zapewne środki będą zaksięgowane jutro, ale ja już nie jestem zainteresowany bonusem tak że będzie chciał wypłacić swoje środki i po prostu złoże reklamację u partnera jak i u Was.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Wielkie dzięki za wyjaśnienie, na prawdę nie rozumiem systemu, w którym odbywają się przelewy...
Zmierzam do tego, że Wasz partner ma w swojej ofercie to, że realizuje przelewy NATYCHMIAST.Ja zrealizowałem przelew za pomocą serwisu tpay.com, który wygląda na to, że działa na zasadzie przelewy24 czyli ma konto w tym samym banku co ja nadal nie zaksięgował pieniędzy.Nie jest to normalne skoro jest napisane, że pieniądze księgują pomiędzy 2:00 a 20:00.Wiem, że to bardziej problem po stronie Waszego partnera niż Wasz, ale mimo wszystko Wy oferujecie go w swojej ofercie zamiast karty, której w ogóle nie macie ( XIX wiek - brak wpłat kartą do bukmachera, serio).
Zapewne środki będą zaksięgowane jutro, ale ja już nie jestem zainteresowany bonusem tak że będzie chciał wypłacić swoje środki i po prostu złoże reklamację u partnera jak i u Was.
Witamy, Prosze o przesłanie screena na [email protected] nasz dział finansowy sprawdzi jaki status ma Pana przelew.
Podrawiam Zespół Otobet.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Reload całkiem przyzwoity. Ale firma jak widać dla cierpliwych i wytrwałych. Jeśli ostatecznie po mękach wypłacają pieniądze, to chyba nie jest tragicznie.
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Smieszne sa zalosne tlumaczenia typa z supportu, od ponad tygodnia nie ma pieniedzy na SKRILLU gdzie sa czasem w ciagu 15minut u innych firm, szybciej przeslaliby poczta polska albo przynoszac w zebach przez pol Europy, do tego 0 kontaktu z supportem po prostu zlewaja sobie klientow, ktorych okradaja jakby nic sie nie stalo a jak widac po obecnosci tutaj czasu maja az za duzo. Zlodzieje
 
janaspl 561

janaspl

Użytkownik
Mają ranking SBR D- co oznacza SCAM. Dają bonus bo już się tam nikt nie rejestruje, są bardzo niewiarygodni i zabierają pieniądze, nie polecam.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Da się tam w ogóle coś postawić? Wpierw zmiana kursu, później limit na mecz a na końcu trwa zapisywanie kuponu trwa to parę minut, kasa nadal na koncie a kuponu w historii nie ma.
 
halomilo 60

halomilo

Użytkownik
Coś mi się wydaje że są w kłopotach finansowych, a tym bonusem reload 500 zł chcą szybko przyciągnąć klientów i zapchać dziurę(wydaję mi się, że w dzisiejszych czasach jak na ogólnodostępny bonus reload to jest dosyć duży, za duży...). Sporo ludzi narzeka na wypłacalność(mówię o większych kwotach, bo z drobnymi raczej dają rade.
Może sie mylę.

Inna sprawa, że te pięć stówek kusi...
 
E 293

emarco

Użytkownik
To już wprowadzili te innowacje?
Wprowadzenie nowego systemu finansowego w Otobet.com było konieczne aby móc wprowadzić innowacyjną usługę &quot;Automatycznych Wypłat &quot; dzięki którym każdy Klient Otobet.com przez 24h na dobe 7 dni w tygodniu będzie własnoręcznie dokonać wypłat online.
 
kjuska92 11

kjuska92

Użytkownik
Obrót zrobiony, konto zweryfikowane a gdy chce wypłacić wyskakuje błąd i niewiadomo o co chodzi , z supportem nie idzie sie dogadac...
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Chętnie bym skorzystał bo 5 stówek kuszące, ale po tych wszystkich opiniach negatywnych.... czy warto?
 
C 8

crackp

Użytkownik
Sam tez bym sie skusil, ale sam widzisz, ze uzytkownik OtoBet calkowicie nie potrafi czytac i udzielac odpowiedzi.
Padly stwierdzenia odnosnie obnizenia rankingu sbr (aktualnie otobet znajduje sie na samym dnie), było pytanie o innowacyjne automatyczne wyplaty, a uzytkownik OtoBet udaje,ze nie widzi.
Więczadam to pytanie jeszcze raz bezposrednio do Ciebie uzytkowniku OtoBet.
Dlaczego jest tyle opini negatywnych odnosnie Waszego bukmachera zwiazanych z przedluzaniem weryfikacji, konfiskaty srodkow i zamykania kont graczy, przedluzajacych sie wyplat?
Dlaczego macie ranking SBR na poziomie SCAM`u ?

Czy jesli wplace do WAs srodki aby uzyskac maksymalny bonus i ugram u Was powiedzmy 6-8 tys. to zagwarantujesz mi to publicznie, ze jesli obrot wykonam prawidlowo to moje srodki zostana szybka wyplacone?
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
nie wiem co ci z tych publicznych gwarancji szeregowego pracownika - jak szefostwo firmy stwierdzi, ze zwijamy interes bo nie ma kasy na wyplaty to szaraki dostana wypowiedzenie z pracy i tyle z ich gwarancji.
risk vs reward - jesli nie szkoda ci kilku stowek (stracic w razie czego) to smialo, masz 50% szans ze wyplaca ;)
 
E 293

emarco

Użytkownik
Deposit bonus 175 euro, loyalty 125 euro.. Przypomina mi to GoldVictory, na początku wypłacalny buk a z czasem kusił bonusami po 250-300 euro w swej agonii. Oczywiście truchło padło. Żaden bukmacher oferujący aż tak atrakcyjne bonusy nie przetrwał dłuższego czasu.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Deposit bonus 175 euro, loyalty 125 euro.. Przypomina mi to GoldVictory, na początku wypłacalny buk a z czasem kusił bonusami po 250-300 euro w swej agonii. Oczywiście truchło padło. Żaden bukmacher oferujący aż tak atrakcyjne bonusy nie przetrwał dłuższego czasu.
Oczywiscie ze tak potem wymyslalaja zdjecie mordy itd...Jak czytam firmy schodza coraz bardziej na psy...A zdjecie z dowodem robi sie podstawa...Nawet redbet od kogos wola co w glowie sie nie miesci jak oni nic nie wolali i ladnie placili.....To co tu wiecej chciec...Aha w tej firmie byl chyba przypadek ze ktos im wyslal zdjecie twarzy z dowodem i kase mu wzieli i powiedzieli ze to nie on co trzyma dowod nie chce mi sie szukac ale chyba tak bylo ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom