>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oszustwo niedokładne zakłady LIVE

andreoid 2

andreoid

Użytkownik
Ta rozmowa wszystko wyjaśnia
Agnieszka P: Witam w czacie na żywo bet365. W czym mogę pomóc?
Tomasz: Witam mam pytanie w momencie gdy zawierałem zakład LIVE wynik meczu był 0-1 po załadowaniu kuponu sprawdzam i był 1-1 czemu nie zostały zablokowane kursy ??
Agnieszka P: Jest, jezlei kurs zostal zmieniony.
Agnieszka P: Prosze podac numer zakladu.
Tomasz: Dowód zakładu - GB48052619FI - Flash
Agnieszka P: Nazwa uzytkownika?
Tomasz: xxxxxxxx
Tomasz: kod zabezpieczajcy xxxxxxxxxx
Agnieszka P: Jaki jest to zaklad?
Tomasz: 12/02/2010 FC Omniworld v Maastricht (Gole) Poniżej 1.5 1.80 Brak Odbędzie się
Agnieszka P: Dokladnie proszepodac mecz, poniewaz zaklad jest akumulowany.
Agnieszka P: Selekcja: Ponizej 1,5.
Tomasz: tak
Agnieszka P: Taki zaklad zostal postawiony.
Tomasz: tak
Tomasz: mecz zakończył sie wynikiem 1-1 postawiłem zakład przy stanie 0-1 kupon został zaakceptowany sprawdzam emcz a tutaj 1-1 wiec jak mozliwe
Agnieszka P: Nie ma zadncyh nie prawidlowosci.
Agnieszka P: Zaklad zostal postawiony.
Tomasz: są no ludzie nie róbcie ze mnie osła ślepy nie jestem stawiam zakład 0-1 kupon wysłany sprawdzam i juz 1-1
Tomasz: wiec powinno być zablokwoane i cofniete w trakcie gdy chce wysłac kuponwysyłania
Agnieszka P: Przepraszamy za opóźnienie, wkrótce będziemy z Panem(-ią).
Tomasz: ja czekam a jak nie opisuje na wszystkich formach bukmacherskich jakie macie dokładne zakłady LIVE
Agnieszka P: Dziękujemy za kontakt z czatem na zywo bet365. Proszę wybrać opcję &#39;Zamknij&#39; aby ocenić otrzymany serwis oraz poprosić o zapis czatu.
DOKŁADNIE:
rozpoczęcie meczu 20:00
koniec połowy 20:47
2 połowa - 21:02
2 gol padł w 32 minucie i pare sekund 2 połowy czyli 21:34 i pare skund
zawieranie zakładu 21:35:45 zakład poniżej 1.5
więc jak mogłem postawić poniżej 1.5 skoro były juz 2 gole
 
vde 119

vde

Użytkownik
Lepiej usuń natychmiast login i kod zabezpieczajacy z powyzszego postu !
Z teorii; mecze live jak obstawiasz powinieneś oglądać.
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
Lepiej usuń natychmiast login i kod zabezpieczajacy z powyzszego postu !
Z teorii; mecze live jak obstawiasz powinieneś oglądać.
DOKŁADNIE:
rozpoczęcie meczu 20:00
koniec połowy 20:47
2 połowa - 21:02
2 gol padł w 32 minucie i pare sekund 2 połowy czyli 21:34 i pare skund
zawieranie zakładu 21:35:45 zakład poniżej 1.5
więc jak mogłem postawić poniżej 1.5 skoro były juz 2 gole

obserowałem live u nich
 
B 2

batik

Użytkownik
witam sam powinieneś być sobie winny po co stawiasz na live skoro nie ogladasz meczu i nie masz pojecia co się na boisku dzieję? Na pewno kasy Ci nie zwrócą ponieważ oni nie odpowiadają za podawane wyniki na tablicy tak więc pomyśl logicznie wyczajili ze ktoś stawia kase a tu bramka padła to poczekali te kilka sek i zaakceptowali buki też kombinują poprostu padłeś ofiarą nieczystego zagrania buka i tyle w temacie!
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
witam sam powinieneś być sobie winny po co stawiasz na live skoro nie ogladasz meczu i nie masz pojecia co się na boisku dzieję? Na pewno kasy Ci nie zwrócą ponieważ oni nie odpowiadają za podawane wyniki na tablicy tak więc pomyśl logicznie wyczajili ze ktoś stawia kase a tu bramka padła to poczekali te kilka sek i zaakceptowali buki też kombinują poprostu padłeś ofiarą nieczystego zagrania buka i tyle w temacie!
no comment ????
 
xavieer 0

xavieer

Użytkownik
Mam pytanie odnosnie tenisa jezeli w trakcie meczu postawiony przeze mnie zawodnik zostanie kontuzjowany to liczy sie jako zwrot czy utrata pieniędzy i w drugą strone czy jezeli skreczuje przeciwnik policzą jako moją wygraną czy zwrot
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
czy mógłby mi ktoś wyjaśnić jakim cudem mój zakład jest przegrany skoro ja dałem powyżej 6 rzutów rożnych (powinno być 7) a było wykonanych było 8 rzutów rożnych i niestety mój zakład jest przegrany
poniżej rozmowa z czatem
Monika W dołączył(-a) do tej rozmowy.Rozmawia Pan/Pani z Monika W
Monika W Witam w Czacie na żywo bet365. W czym mogę pomóc?
Tomasz Witam
Tomasz moja nazwa uzytkonika xxxxxx kod xxxxxx
Tomasz piszę w sprawie kuponu
Tomasz Dowód zakładu - XT65931078F - Flash Czas zakładu: 06/05/2012 11:46:11
Tomasz jedna pozycja jest oznaczona jako przegrana
Tomasz natomiast ja znalazłem ze łacznie w meczu było 8 rożnych czyli powinna być wygrana
Monika W Proszę o chwilę cierpliwości.
Monika W Juz Panu tlumacze.
Monika W Stawial Pan ten kupon na zywo.
Tomasz tak
Monika W Na stronie byla informacja ze wczesniej byly 2 rzuty rozne.
Monika W Postawil Pan Montedio Yamagata v Thespa Kusatsu
(Dodatkowe rzuty rożne) Powyżej 6.0 .
Tomasz no tak
Monika W Te dwa rzuty rozne, ktore juz byly wykonane nie wliczyly sie do rozliczenia.
Monika W Po tym jak Pan postawil kupon bylo jeszcze 6 rzutow roznych.
Tomasz czemu się nie wliczyły ??
Monika W Pan postawil na powyzej 6.0.
Monika W Dlatego kupon jest poprawnie rozliczony jako przegrana.
Tomasz jak to poprawnie ... ??
Tomasz czemu te 2 rzuty rożne są nie wliczone do zakładu ..
Tomasz nierozumiem tego
Tomasz skoro było 8 to a ja miałem 6 czyli 1 wiecej niz ja miałem zakład wygrany
Monika W Na stronie byla informacja ze wczesniej byly 2 rzuty rozne.
Monika W Postawil Pan Montedio Yamagata v Thespa Kusatsu (Dodatkowe rzuty rożne) Powyżej 6.0 .
Monika W Te dwa rzuty rozne, ktore juz byly wykonane nie wliczyly sie do rozliczenia.
Monika W Po tym jak Pan postawil kupon bylo jeszcze 6 rzutow roznych.
Monika W Takiego wyjasnienia udzielono mi w dziale zakladow.
Tomasz ale skoro były 2 ja dałem powyżej 6 (czyli musi być 7) skoro po moim obstawieniu padło jeszcze 6 to łacznie daje nam 8
Tomasz jak to nie mogę być rzuty rozne niewliczone do zakładu skoro one padły
Monika W Powyzej Panu wyjasnilam jak kupon byl rozlcizony.
Monika W Dzial kuponow potwierdzil ze selekcja jest poprawnie rozliczona jako przegrany.
Tomasz czyli był rozliczony źle
Tomasz skoro wszezie podają 8 roznych to tyle było skoro ja dałem powyzej 6 to jest wygrany ...
Tomasz wiec to u was jest bład ..
1st Halft
02:23 - 1st Corner Montedio Yamagata
11:29 - 2nd Corner Thespa Kusatsu
17:01 - 3rd Corner Montedio Yamagata
24:16 - 4th Corner Montedio Yamagata
2nd Halft
63:10 - 5th Corner Thespa Kusatsu
69:35 - 6th Corner Thespa Kusatsu
77:02 - 7th Corner Thespa Kusatsu
89:21 - 8th Corner Montedio Yamagata
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Pogadaj jeszcze raz niech Ci Monika pokaże punkt regulaminu który mówi że rzuty już wykonane się nie liczą.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
W Bet365 nie ma takiego czegoś że rożne wykonane już się nie liczą, wiem bo często tam gram takie zakłady. Są tam takie zakłady na wynik chociażby, ale nie na rożne. Dziwna sytuacja.
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
tako otrzymałem wiadomości od support-u co oni nie zaliczają tych 2 pierwszych rzutów rożnych

Szanowny Panie Tomaszu,

Uprzejmie informuję, iż powyższy kupon został poprawnie rozliczony.

Oto statystyka z meczu:


06/05/2012 11:59:22 Score at the end of Second Half 1-0
06/05/2012 11:59:21 90&#39; - 6th Corner - Montedio Yamagata
06/05/2012 11:49:45 80&#39; - 2nd Yellow Card - (Montedio Yamagata)
06/05/2012 11:47:02 78&#39; - 5th Corner - Thespa Kusatsu
06/05/2012 11:47:02 Race to 3 Corners - Thespa Kusatsu
06/05/2012 11:39:35 70&#39; - 4th Corner - Thespa Kusatsu
06/05/2012 11:33:11 64&#39; - 3rd Corner - Thespa Kusatsu
06/05/2012 11:16:53 47&#39; - 1st Goal - (Montedio Yamagata) - Action N/A
06/05/2012 10:57:39 Score at the end of First Half 0-0
06/05/2012 10:57:38 28&#39; - 1st Yellow Card - (Montedio Yamagata)
06/05/2012 10:54:17 25&#39; - 2nd Corner - Montedio Yamagata
06/05/2012 10:47:01 18&#39;
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Możesz nie mieć racji Andreoid, postaram Ci się to wytłumaczyć. Przede wszystkim wszystko zależy tutaj od buka.

Np jak obstawiam mecze piłki nożnej na żywo. np Milan - Inter i jest na live 2-0 dla milanu. I pojawiają się handicapy na inter. np w bet at home jet handicap +1 na inter i są tam jakieś kursy to u tego buka taki handicap oznacza że jakby mamy wynik 2-1 i od tego wyniku zaczynamy obstawianie.
Natomiast np w Pinnacle jak mamy na live ten wynik 2-0 i widnieje w ofercie live handi +1 dla interu to w tym przypadku zabawa zaczyna się od wyniku 0-1 dla interu i tamte 2 gole się nie wliczają do rozliczenia kuponu!

Dzisiaj była taka sytuacja na meczu Valenciennes - PSG. Po 10 minutach bylo 2-0 dla gospodarzy a mimo to widniał handicap +0,5 na valenciennes po 1.96 natomiast na wynik meczu było tylko 1.30. Czyli widać że tamten hendi +0.5 dotyczył tego jakby było ciągle 0-0 i przy tym hendi liczyły się gole strzelone dopiero od stanu 2-0.

Podejrzewam, że taka sama sytuacja dotyczyła tutaj tych rożnych. Na bet-at-home jak pojawia się jakiś under/over rożnych to rożne które już się pojawiły wcześniej wliczają się do ogólnego rozrachunku, a na bet 365 pewnie chodziło o rożne od momentu postawienia kuponu...

Mam nadzieję że Ci to jakoś sensownie wytłumaczyłem. Pozdro.
 
rio_grande 96

rio_grande

Użytkownik
Alex dobrze piszesz tyle że to tyczy się tylko handi azjatyckich(jeśli chodzi o wynik meczu nie azjany rogów lub bramek) granych na live.Przy zakladzie live jest zawsze w nawiasie podany aktualny wynik np 2-0 i od tego wyniku liczy sie handi(w azjanach bramek też jest podany wynik lecz licza sie wszytskie gole -te które już padły też).W rzutach rożnych nie ma takiego czegoś więc powinno się liczyć.Już jakis czas rogów na bet365 nie gralem ale zawsze się liczyły wszystkie.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Tak tam po prostu jest. Kiedyś miałem błąd na ich niekorzyść, postawiłem bodajże na Barcę albo Real, że strzeli następnego gola i podczas sprawdzania kuponu gol padł, zakład został zawarty i uznany.
Miałem też tak, że w snookerze postawiłem na partię po 1.20, podczas sprawdzania zawodnik wbił kluczową bilę i spadło do 1.10, ale i tak uznali zakład po 1.2 i za tyle wszedł. Nie wiem czy to można nazwać oszustwem, taki mają algorytm niezbyt doskonały po prostu.
 
Do góry Bottom