>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oszustwo Betclick

pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
No i co z tego ze pani ? Konto akurat bylo na moja dziewczyne a ktora mieszka sama a pieniądze moje, wiec nie ma zadnych powiazan ze mna ? Co nie zmienia faktu iz buk celowo wprowadził w błąd.
Buk celowo wprowadził w błąd,nie to co ty cwaniaczku????
 
C 2

chestter88

Użytkownik
Buk celowo wprowadził w błąd,nie to co ty cwaniaczku????
do czego pijesz? Skoro moja dziewczyna nigdy nie korzystała z bonusu tzn ze nie moze bo tobie to nie pasuje? Ma do tego takie samo prawo jak ja i ty. ????
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
a może u niej w domu już wcześniej zakładałeś konto na siostrę, mamę, babcię lub jej siostrę, babcię, mamę...? Przypomnij sobie.
 
C 2

chestter88

Użytkownik
a może u niej w domu już wcześniej zakładałeś konto na siostrę, mamę, babcię lub jej siostrę, babcię, mamę...? Przypomnij sobie.
Nie ???? ja gram u jednego buka tylko betsafe, dopiero teraz bonusami sie zaczalem interesować. Ani ona ani ja nigdy nie korzystaliśmy z usług betclick.
 
C 2

chestter88

Użytkownik
To po co na nią zakładałeś, skoro sam nie korzystałeś?? Dziwne.
Czemu dziwne? nie masz rodzeństwa? Słuchaj nie chce sie tlumaczyc gdzie gram za ile i dlaczego tam. Opisalem tylko nieprzyjemna sytuacje w ktorej pani zapewnia ze bonus jest mozliwy a 3h pozniej juz nie. Jest to celowe wprowadzenie w blad i ta sytuacja takze mnie dotyczy dlatego ja tu opisuje, chcecie to sobie piszcze ze oszust kombinator itp, kazdy chyba by sie chcial skusic na darmowe 200 zl ja tez sie skusilem ale zostalem oszukany. Czy to ma znaczenie czy to moje konto, mojej babci dziewczyny czy twojej mamy? klient zostal celowo wprowadzony w blad i oszukany.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Hmmm... ale mam jeszcze jedną radę. Sprawdź dokładnie czy ta rozmowa pochodzi rzeczywiście z tego konta. Czasem można się przecież pogubić, zwłaszcza jak się zakłada konta na inne osoby.
 
C 2

chestter88

Użytkownik
nie ja zakladalem jej konto, tylko pieniadze sa moje. Rozmowe i wszystkie inne rzeczy moja dziewczyna zalatwiala. ja tylko zainwestowalem i wtypowalem mecze.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
nie ja zakladalem jej konto, tylko pieniadze sa moje. Rozmowe i wszystkie inne rzeczy moja dziewczyna zalatwiala..
Wczoraj pisałeś coś innego;)
ja tylko zainwestowalem i wtypowalem mecze.
Co mogę powiedzieć - widocznie kiepski z Ciebie inwestor.
A tak poważnie, to nie zdziwiłbym się specjalnie, gdyby rozmowa którą wkleiłeś pochodziła z konta np. na siostrę - której akurat się bonus należał.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Czemu dziwne? nie masz rodzeństwa? Słuchaj nie chce sie tlumaczyc gdzie gram za ile i dlaczego tam. Opisalem tylko nieprzyjemna sytuacje w ktorej pani zapewnia ze bonus jest mozliwy a 3h pozniej juz nie. Jest to celowe wprowadzenie w blad i ta sytuacja takze mnie dotyczy dlatego ja tu opisuje, chcecie to sobie piszcze ze oszust kombinator itp, kazdy chyba by sie chcial skusic na darmowe 200 zl ja tez sie skusilem ale zostalem oszukany. Czy to ma znaczenie czy to moje konto, mojej babci dziewczyny czy twojej mamy? klient zostal celowo wprowadzony w blad i oszukany.
rzeczywiście wprowadzono Cię w błąd, ale sam też buka w błąd wprowadzałeś ????
nie od dziś wiadomo, że jeśli chodzi o płeć piękną w tym fachu, to kobiety są na cenzurowanym, stanowią ok. 1% grających, więc takim kontom przyglądają się szczególnie. Więc sorki, ale rzeczywiście zostałeś wydymany, gdy sam chciałeś dymać. Naprawdę w takiej sytuacji nie ma co płakać, tylko rusz głową, bo na bonusach można świetnie zarabiać, tylko więcej pomyślunku w tym wszystkim...
no chyba, że twoja dziewczyna należy do tego 1%, wtedy sorki, ale przypuszczam, że wątpię :]
pozdro!
 
R 0

razmus

Użytkownik
To mój pierwszy post na forum. Witam wszystkich.
Mam problem z promocją cashback w Betclick.
Skuszony promocją zamieszczoną na tym forum skorzystałem z tej promocji cashback w betclick.
Niestety mój pierwszy zakład okazał się przegrany.
Otrzymałem zwrot cashback, ale tylko na chwilę.
Zabrano mi cashback, twierdząc, że ktoś już logował się z mojego IP.
Korzystam z internetu z telefonu. Telefon służy jako router WiFi.
Jak mam udowodnić, że ani ja, ani nikt z mojej rodziny nie korzystał z tej promocji?
Z przykrością informujemy, że Twoje konto nie może zostać objęte tym bonusem. Powodem odmowy jest fakt, że wcześniej z tej promocji skorzystała inna osoba, logując się z tego samego adresu IP. Zgodnie z Regulaminem Serwisu w Twoim wypadku oferta powitalna (Cashback) została usunięta z tego konta.
Czuje się oszukany, gdyż przed postawieniem zakładu rozmawiałem na chacie z konsultantem, który nie miał żadnych uwag co do mojego statusu.
Czy stoję na przegranej pozycji?
Mogę jakoś udowodnić, że nie korzystałem z tej promocji?
Z góry dziękuje za pomoc.
Jestem w analogicznej sytuacji jak kolega cytowany.
Wczoraj postanowiłem wraz z kumplem skorzystać z tej promocji (mieszka on 100 km ode mnie), wszystko zgodne z regulaminem, nigdy tam nie gralem, ani nikt na moim ip itd itp.

Postawiliśmy ten sam mecz.
Koledze zwrócili kasę mi nie.
Zacząłem się dopytywać o co chodzi dostałem wiadomość jak cytowany kolega wyżej, sęk w tym, że nigdy tam nie grałem, sam wynajmuje mieszkanie, sam założyłem internet, nawet WI FI nie mam na mieszkaniu, internet z Multimedii więc raczej też bez jaj.............
czy to jakiś błąd Betclicu czy chca po prostu oszukiwać ludzi - doradzicie coś!?!
 
Do góry Bottom