>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Oszustwo BET365, proszę o pomoc

G 0

gonner14

Użytkownik
Witam.
Postawiłem dziś zakład w BET365
Szachtar - Bayern - &gt;10 rożnych
Cardiff - Blackburn - &gt;10 rożynch
Notts County - Sheffield - 2,5 bramki
Ogólnie za 205 zł .. jakieś ponad 1700 do wyciągnięcia
W około 80 minucie meczu Cardiff zamykam zakład za kwotę 990 zł,komunikat widnieje że zakład zamknięty,ja spokojnie wychodzę z pokoju,wracam po 20 minutach a tam środków niema a zakład jest przegrany,złożyłem reklamację ale nie wiem czy ją uznają mi,co mogę zrobić poza reklamacją by wygrać z nimi ?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Coś kręcisz, wszystkie mecze o 20:45 więc 80&#39; była z małym poślizgiem w każdym z rogzrywanych spotkań, więc nie mogłeś mieć propozycji zwrotu prawie 5x stawka jeśli w całym meczu Bayernu było 4 rożne a ty stawiałeś na over10
W takiej sytuacji jeśli zamknięcie było możliwe to propozycją powinny być jakieś grosze
A co do całej funkcji zamknij zakład to ja im wczoraj pisałem maila co myślę o tym szajsie, bo w ostatnich dniach chodził żałośnie, ale jak juz w meczu tenisa przez cały set miałem tą samą kwotę proponowaną do zamknięcia gdy mój zawodnik przegrywał z przełamaniem, remisował a następnie sam miał przełamanie to jakieś jaja, ale nawet się nie ustosunkowali do tego, a o innych sytuacjach już nawet nie chcę pisać.
A jeśli rzeczywiście zamknąłeś, co jest nierealne wobec tego co napisałeś w swoim poście to pieniądze od razu powinieneś mieć na koncie. Miałeś?
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Niestety raczej nic nie zdziałasz.
Jakkolwiek frustrujący by to nie brzmiało, zwłaszcza na gorąco, to pewnie w momencie zamykania przez Ciebie zakładu zmienili/zawiesili rynek. Byłeś przekonany że zamknąłeś co nie jest równoznaczne z tym że zamknąłeś. Też kiedyś miałem podobnie. Bo domyślam się że nie patrzałeś ani na historie ani na stan konta który by się powiększył.
Faktycznie powinni to zmienic że po zamknięciu zakładu powinien być jakiś dodtakowy komunikat albo zmienić kolor zakładu czy coś takiego bo różnica jest bardzo mała ( może celowo ? ).
Z cała pewnością taka firma jak bet365 nie uciekałaby się do oszustwa za taką kwotę. Wszystkie akcje na Twoim koncie mają w rejestrze więc skoro nie było awarii to nie widzę innej możliwości.
Bez względu na przyczyne nie widzę możliwości by zwrócili Ci jakiekolwiek pieniądze ;/
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Również zdarzyła mi się taka przygoda.
Teraz po zamknięciu zakładu w celu upewnienia się zamykam kartę i odpalam beta jeszcze raz ;) Jeśli kasa wróciła wiadomo, że jest ok :p
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Niejednokrotnie był wałkowany ten temat, że trzeba uważać właśnie na becie z tym zamykaniem zakładów gdyż dość często po zamknięciu zakładu mając tą kasę już w saldzie potrafią cofnąć wszystko. Pisałem w tej sprawie do nich oczywiście bronią się awariami na serwerze, także na przyszłość po zamknięciu te 2-3 minuty sobie obserwujcie u mnie taka sytuacja bardzo często się zdarza.
 
Do góry Bottom