>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

oszust na bwin? Baardzo ważne! Pomóżcie!

TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Weż to olej,przeciez to zwykła granda.
Co buk zgłosi na policje ze ktoś na chacie napisał,,sprzedam komuś swoje typy&#39; ???? .
Gdyby nawet można z tego łatwo sie wykręcić,stojąc przy tym ze słowo sprzedac to żargon i nie chodzi w nim o chęć zarobku.

A temu frajerowi napisz że mu dasz kaske,tylko zeby podbił osobiście;-)
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
hahaha o lol ;) to tak jakby Ci ktoś pisał, że zgłosił na policje że ściągnąłes sobie mp3 z neta.... ludzie.... śmieszny koleś z niego a ty dajesz się wkręcać weź go wyśmiej i czekaj na wezwanie hahahah dobre ;) oprócz Twojego gg zapewne nie ma nic xD
 
B 0

bbb

Użytkownik
9306568 17:02:35
Niema Panm dzialalnosci a proboje sprzedawac typy, jest to nielegalne i mozna isc siedziec na dwa lata oraz grzywna 5 tysiecy zlotych

uje się nie kreskuje :) i wszystko jasne
 
E 0

ellla

Użytkownik
handelik informacjami o ustawionych meczach jest karalny i grozi za to tyle co za korupcje
poza tym info o tym chlopie mozesz znalesc na ponizszych linkach, sporo on sprzedaje i nie tylko mecze w wielu miejscach sie oglasza, uzywa roznych numerow gg oraz maili itp, zawsze podaje konto na mb lub konto bukmachera zeby mu kase przelac i wcale nie jest z warszawy cwaniak tylko ze slaska
(wpisy od poczatku marca)
znajdziesz tam jego profil na klasie oraz fotce a takze numer IP

heh, reklamuje niewiadomo co jeszcze, ale sadze ze to ta sama osoba, identyczny system dzialania
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=583&amp;amp;w=60578674&amp;amp;a=60582710
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=583&amp;amp;w=58874756&amp;amp;a=59079146
na takiego &quot;bogatego&quot; tez uwazajcie, mial wlasna stronke gdzie podawal 3-5 meczy na ako ok 2 i 2 z 5 takich kuponow wchodzilo, lans i cwaniactwo
szantaz tez jest karalny http://pl.wikipedia.org/wiki/Szanta%C5%BC , kara 3 lata
--------------------------------------------------------------------
cytat z lottox.kero.pl z ksiegi gosci
&quot;1. ten Bogacki pare mies iecy temu mial nick bogaty i mial sowja stronke gdzie dawal 3-5 spotkan na kupon łaczne ako ok2, wchodzilo 2 z 5 kuponow,
uwazajcie tez na chlopa z gg 4231445, zreszta roznych numerow uzywa i oferuje ustawki, wplata przed na konto MB lub konto bukmachera, naciagacz ze slaska lat ok 20-21 ma profil na fotce i klasie, merdok

2. Unikajcie także wszelkiej maści typów podawanych na GADU - GADU .
Są to anonimowi pracownicy bukmacherów , którzy rzekomo podają super zestawy , które muszą wejść, bo niby wiedzą to od samych bukmacherów .
Podam 2 przykłady:
GG - 12770108 - niejaki &quot; Kasa &quot;
GG - 7761270 - niejaki &quot; Bogacki &quot;
Prawdopodobnie mają jakąś prowizję od buków i od przegranych przez klientów kuponów , dlatego podają typy , które w ogóle nie wchodzą i żerują na naiwnych , sypiąc tekstami graj za 150 , albo za 100 zestaw meczy o kursie 3 - 6zł.
Sytuację utrudnia fakt że działają właśnie przez GG , dlatego jedynym miejscem , w których można was ostrzec przed nimi są takie księgi ja ta!! Nie dajcie się im naciągnąć , bo przegracie wszystkie swoje pieniądze !!!!! &quot;&quot;&quot;&quot;&quot;&quot;&quot;&quot;&quot;
wpiszcie te 2 numery gg w google i zobaczycie ile jest tam o tym, ten sam koment na wszystkich stronach, reklamuje sie chlopaszek
 
pops 0

pops

Użytkownik
Niejaki Bogaty robił kiedyś karierę na czacie Bwin. Podawał typ, a jak nie wchodził to mówił, że podawał inaczej. Może nabrał paru nowicjuszy, ale z tego co widzę to chyba tylko tacy się nabierają na takie coś, bo jak ktoś zaoferuje typy na czacie to od razu zostaje zbesztany. Słusznie :]
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Niestety coraz więcej tego typu oszustów nastała nawet na to moda. Cóż pozostaje tylko się strzec od tego typu oszustw , ale na czatach bukmacherów jest tego coraz więcej.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
chłop chce 200 złotych buhahah po tej propozycji sam sie zdemaskowal ????
po drugie pisac to sobie może, trzeba miec dowody ;)
tak wogóle zaproponowal bym mu z 1000 na wszelki wypadek ale do ręki ;)
 
feever 5

feever

Użytkownik
Imię: Marek/Mateusz
Nazwisko: Olszewski?
Miasto: Warszawa
Wiek: 38 (jednak ja uwaza, ze to dziecko ~16-18lat)
GG: 134222
Moneybookers: [email protected]
Sposób oszukiwania: wyłudzanie kasy, sprzedawanie rzekomych ustawek, wyłudzanie bonów, podszywanie się pod użytkowników allegro, sprzedawanie fałszywych bonów...
Zasięg działania: czaty Bet-at-home, bwin..
????????????????????
 
L 0

lynn

Użytkownik
Ja mam. Mnie też oszukał, ale popełnił jeden mały błąd i mam jego IP.
83.17.133.138
Trochę poszperałem za tym adresem i dowiedziałem się czegoś takiego:
&quot;83.17.133.138&quot;,&quot;&quot;,&quot;Polska&quot;,&quot;Śląskie&quot;,&quot;będziński&quot;,&quot;Wojkowice&quot;
 
leokung 0

leokung

Użytkownik
haha albo go udup za wyłudzanie...albo olej sprawe ????

Parodia ????


zwykłe ściemy ????

tak jak ja GRAŁEM NA KURNIKu kiedyś...zwyzywałem gościa...a koleś mi mówi że jest Policjantem i mnie do sądu pozwie....


Salto w tył ????
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
haha albo go udup za wyłudzanie...albo olej sprawe ????
Parodia ????

zwykłe ściemy ????
tak jak ja GRAŁEM NA KURNIKu kiedyś...zwyzywałem gościa...a koleś mi mówi że jest Policjantem i mnie do sądu pozwie....

Salto w tył ????
Gratuluje, zwyzywales kogos na kurniku, jest sie czym chwalic ;)
 
B 0

barkk

Użytkownik
Ja mam. Mnie też oszukał, ale popełnił jeden mały błąd i mam jego IP.

83.17.133.138

Trochę poszperałem za tym adresem i dowiedziałem się czegoś takiego:

&quot;83.17.133.138&quot;,&quot;&quot;,&quot;Polska&quot;,&quot;Śląskie&quot;,&quot;będziński&quot;,&quot;Wojkowice&quot;
moim zdaniem nie warto się bawić w jakieś kupowanie typów.. po pierwsze rzadko można trafić na uczciwego a po drugie lepiej samemu grac i mieć satysfakcje z tego, że ogrywasz buka ????
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Kolejna słabo dopracowana zagrywka.
&quot;Gość&quot; zaczynał od słów &quot;Pan...&quot; po czym raz odpisał &quot;Nie jesteśmy na ty&quot;, potem zdecydowanie o tym zapomniał.
Wielu jest takich, którzy marnują swój czas na zbędne rozmowy czy takie wyłudzenia licząc na szczęście bądź głupotę swojej ofiary. Takich spławia się od razu, a bądźmy szczerzy - Ile procent gróźb idzie dalej, tzn. trafia na policję/prokuraturę. Przecież to śmieszne.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
???? dobre ???? byla taka tez jedna stronka odnosnie kupowania typow. niezle ceny byly haha miedzy 200 a 500 euro. teraz juz nie istnieje ciekawe dlaczego :&gt; i ciekawe czy to wszystko bylo jednym wielkim fakem. mieli screeny wysylanie sms hmm.
 
Do góry Bottom