>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oszukany przez Unibet

mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
Przestroga dla tych, którzy grają live i myślą że CashIn jest taki super ????
Gramy sobie live, stawiamy 200 PLN na wygranie seta po kursie 2.10 !!
Kurs spada na 1.80 - co daje 210 PLN przy CashIn, który niestety, ale przestaje dzialać !! Zdążyłem się zalogować jeszcze raz i było tak samo !! A więc nie można sobie niestety ale zlecić wypłaty !!
A wygląda to tak:

Nagle wszystko zaczyna działaś jak jest 30:0 i już kurs wynosi 2.85 a do wypłaty jest kwota 137 pln.
Myślę sobie że poczekam i faktycznie czekam.
Jest 4:3, potem 4:4 wiec znów kurs spada i chce wypłacić kaskę a tam ZONK


Później znów blokada, bo zrobiło się 5:4 a przy każdej podjętej kolejnej próbie zmieniały sie ponoć kursy.
Ten przykład pokazuje dziadowskie podejście UNIBETU, który jest gównem a nie bukiem !! Z całą stanowczością to piszę, gdyż jest to praktyka oszukiwania klientów !!
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Odpowiednie paragrafy w regulaminie na to mają, a jak chcesz tak grać to trzeba było przetestować na mniejszych kwotach, bo tak jest bardzo często, szczególnie w tenisie.
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
no właśnie na mniejszych kwotach jest trochę inaczej, bo pierwszy raz taką blokadę miałem ???? Więc skoro przy stawce 20PLN mogłem zrobić cashIN to uważam że celowo blokują przy wyższych stawkach gdzie rachunek prawdopodobieństwa wygrania jest wyższy.
Mówi się trudno, nauczka jest !!
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
uważam że celowo blokują przy wyższych stawkach gdzie rachunek prawdopodobieństwa wygrania jest wyższy. Mówi się trudno, nauczka jest !!
Ale co to ma znaczyć ?? Ze jak wyzsza stawka to przycisk juz nie dziala ?? Zenada.
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
zle to ująłem. Mój błąd bo powinienem napisać przy &quot;wyższych kursach&quot; - jak stawiasz na wygraną tak jak ja na 2, po kursie 2.10, a później kurs na 1 rośnie i możesz zrobić CashIn przy 1.85 (a więc już masz pewną wyraną) nagle opcja CashIn jest niemożliwa do zrealizowania.
&quot;Żenada&quot; - jak ci nie szkoda 20 PLN to sobie tak troche pograj dla czystej zabawy i zobaczysz ????
Pozdro (bez napinki)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
zle to ująłem. Mój błąd bo powinienem napisać przy &quot;wyższych kursach&quot; - jak stawiasz na wygraną tak jak ja na 2, po kursie 2.10, a później kurs na 1 rośnie i możesz zrobić CashIn przy 1.85 (a więc już masz pewną wyraną) nagle opcja CashIn jest niemożliwa do zrealizowania. &quot;Żenada&quot; - jak ci nie szkoda 20 PLN to sobie tak troche pograj dla czystej zabawy i zobaczysz Pozdro (bez napinki)
Ale to źle mnie zrozumiałeś ;) Ja Cie tu w pełni popieram.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Z tym &#39;cash in&#39; zawsze były problemy. Nawet jeśli opcja jest dostępna (zielona) to wystarczy drobny ruch kursów i już z realizacji zysków nici.

Często jest tak, że zakład znika, ale pieniądze nie zostają zwrócone na konto - wtedy trzeba przełączyć na inny i wrócić do meczu w którym mamy zakłady.

W tenisie już całkiem jest meksyk. Zakłady co chwilę są blokowane i szanse, żeby cały pasek przeszedł przed zablokowaniem - w trakcie gema - są niewielkie. W siatkówce to samo.

Grając linie U/O lub handicapy w NBA jest podobnie. Unibet wycwanił się i zamiast wystawiać wysokie kursy (dające dobrą możliwość kontry) blokuje te zakłady i zmienia wysokość linii o 1 pkt. W ten sposób nici z kontry po dobrym kursie i nerwy do końca. To też mało uczciwe.

Stawiając zakład można zaakceptować zmiany kursów w górę lub wszystkie zmiany kursów. W wypadku &#39;cash in&#39; również powinna być podobna opcja lub np. automatyczne wycofanie zakładu po wybranym kursie.

Trzeba też dodać, że kontrując osiągamy większy zysk.
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Witam,
To teraz ja przedstawię mój obecny problem z tą firmą. Gram już u nich z parę lat i wcześniej nie było z nimi jakichś większych problemów, pomijając parę sytuacji kiedy źle rozliczyli dany zakład. Zawsze jednak albo odpisali sobie tą kwotę anulując ten zakład albo dodali mi brakującą kwotę jeśli błąd był na moją niekorzyść, oczywiście po moich wcześniejszych interwencjach w tych sprawach. Aż do zeszłej soboty kiedy to jak się później okazało niesłusznie rozliczyli zakład na moja korzyść dopisując mi kwotę X na konto. Pech chciał że właśnie kończyłem sesje pokerową oczywiście na ich oprogramowaniu Unibet poker i wymieniałem właśnie wygrane żetony na pieniądze. Zainteresowała mnie ta większa kwota na moim koncie więc metodą prób i błędów wymieniłem ją na żetony pokerowe dwa razy tam i z powrotem usiłując sprawdzić czy kwota ta zostanie od razu skasowana czy tez nie. Poszedłem spać, a całą kwotę (swoje uczciwie zarobione środki oraz te dodane przez nich) zostawiłem na nieszczęście na koncie pokerowym nie zawracając sobie zbytnio tym głowy. Następnego dnia nie grałem w ogóle ponieważ czekałem, aż Unibet sam skoryguje sobie pomyłkę. Po paru godzinach oczekiwania próbuje zalogować się na konto żeby odnaleźć kontakt do BOK a tu niespodzianka, firma Unibet bez żadnych wyjaśnień najzwyczajniej w świecie zablokowała mi konto. Skontaktowałem się wczoraj z BOK, Pani przyjęła zgłoszenie, po czym oddzwoniła przed 22 informując mnie że przekazała sprawę do Wydziału i mam czekać na odpowiedź. Jak dotąd żadnej informacji od nich nie otrzymałem, a z każdą chwilą coraz bardziej mnie to zaczyna irytować. Nie mogę grać w pokera, obstawiać zakładów, tracę na tym czas i w dodatku nie mam dostępu do swoich pieniędzy !!!
Czy ktoś z obecnych tutaj miał może podobną sytuacje lub może się wypowiedzieć w tej sprawie/pomóc. W regulaminie Unibetu nie doczytałem się żadnej wzmianki na temat źle naliczonych środków, żeby nie można było ich stawiać w kolejnych zakładach, transferować, czy to do pokera, czy kasyna itp. Wówczas mieli by jakąś podkładkę blokując moje konto, a tak to co wolną amerykankę stosują ???? .
Wyczytałem także w regulaminie, że jeśli nie dojdzie do porozumienia na etapie Klient-firma, to można wystosować skargę do LGA (Lotteries and Gaming Authority). Czy to pomoże jeśli nie odblokują mi konta lub nie zwrócą pieniędzy ?
Bardzo proszę o pomoc, a wszelkie sugestie mile widziane. Z góry dziękuję za zainteresowanie i pomoc w mojej sprawie. Pozdrawiam
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Witam,
Dziękuję wszystkim za pomoc w mojej w/w sprawie. Ogrom postów otrzymanych od Was przerósł moje najśmielsze oczekiwania, nie sądziłem, że aż tak duża liczba szanownych forumowiczów zainteresuje się moim problemem. Życzę wszystkim Vice Versa w podobnych trapiących Was problemach oraz udzielania pomocy od innych przy ich rozwiązywaniu. NIE pozdrawiam i NIE dziękuję !!!
PS. oba powyższe posty do usunięcia.
 
Do góry Bottom