>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oszukany, czy mam jakieś szanse na odzyskanie pieniędzy?

D 0

davidvia0

Użytkownik
Witam serdecznie. Znalazłem ciekawą ofertę na pewnym forum, użytkownik był już tam obecny kilka miesięcy przed moją rejestracją. Umówiłem się z nim, że po zapłacie wysyła mi tzw. Gift Card do Amazonu UK (kilkanaście procent niższa cena niż jego wartość). Użytkownik z USA.

Dzisiaj dokonałem przelewu przez MB, niestety nie mam żadnego kontaktu, a odpowiedź miała być błyskawiczna ze strony tego użytkownika. Mam adres tematu, w którym pokazywał swoją ofertę (publicznie), wszystkie wiadomości, imię, nazwisko, adres e-mail, Skype.
Od płatności minęły dopiero 3 godziny, więc może jeszcze nie wszystko stracone? Sprawę zgłosiłem, kontaktowałem się także telefonicznie.
Macie jakieś doświadczenie w takich sprawach, jakie są szanse na odzyskanie? To były dosyć ciężko przeze mnie zarobione piniądze (ponad 400 funtów). Wiem, pewnie uznacie że jestem idiotą. Zapewne jest to też prawda, ale zareagowałem natychmiast, gdy znalazłem inne forum, na którym oferował swoje usług i był uznany za tzw. scam.

Jeżeli ktoś mógłby mi w jakikolwiek pomóc to proszę o kontakt.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Witam serdecznie. Znalazłem ciekawą ofertę na pewnym forum, użytkownik był już tam obecny kilka miesięcy przed moją rejestracją. Umówiłem się z nim, że po zapłacie wysyła mi tzw. Gift Card do Amazonu UK (kilkanaście procent niższa cena niż jego wartość). Użytkownik z USA. Dzisiaj dokonałem przelewu przez MB, niestety nie mam żadnego kontaktu, a odpowiedź miała być błyskawiczna ze strony tego użytkownika. Mam adres tematu, w którym pokazywał swoją ofertę (publicznie), wszystkie wiadomości, imię, nazwisko, adres e-mail, Skype. Od płatności minęły dopiero 3 godziny, więc może jeszcze nie wszystko stracone? Sprawę zgłosiłem, kontaktowałem się także telefonicznie. Macie jakieś doświadczenie w takich sprawach, jakie są szanse na odzyskanie? To były dosyć ciężko przeze mnie zarobione piniądze (ponad 400 funtów). Wiem, pewnie uznacie że jestem idiotą. Zapewne jest to też prawda, ale zareagowałem natychmiast, gdy znalazłem inne forum, na którym oferował swoje usług i był uznany za tzw. scam. Jeżeli ktoś mógłby mi w jakikolwiek pomóc to proszę o kontakt.
Moze zatwardzenie ma ? 3 h a ty panikujesz ??????????
 
D 0

davidvia0

Użytkownik
Panikuję, bo znalazłem jego oferty na innych forach i zostały oznaczone jako scam (Te same treści). Dodatkowo, po wysłaniu do niego wiadomości PW na forum, wszedł na konto i nic nie odpowiedział.
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Dobrze rozumiem? wszedłeś na jakieś forum, znalazłeś ogłoszenie jakiegoś gościa, od tak przelałeś mu 400 fuli ? Sory ale Hahaha!! jak można być takim... sprawdziłeś na innych forach, ale czemu tego nie robiłeś zanim mu wpłaciłeś pieniądze?? Cóż możesz coś zrobić zgłosić na policję , milionami lat się będzie ciągnęło itd itp..A najlepsze co możesz zrobić to puknij się w głowę !!!!!????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Cóż możesz coś zrobić zgłosić na policję , milionami lat się będzie ciągnęło itd itp..A najlepsze co możesz zrobić to puknij się w głowę !!!!!????
;) to nic nie da, nawet się tym nie zajmą, jedyne co mozesz zrobić to szybko napisz do MB, jeżeli szybko zareagują ( w co wątpie) a gosciu jeszcze nie przelał kasy to może anulują transakacje.
Hehe, że to nie dało Ci do myślenia. Przecież użytkownicy z USA nie moga posiadać konta moneybookers.
 
iluminati 60

iluminati

Użytkownik
Dobrze rozumiem? wszedłeś na jakieś forum, znalazłeś ogłoszenie jakiegoś gościa, od tak przelałeś mu 400 fuli ?
Rozbroiło mnie to totalnie ???? ale masz 100% racji, jak można prawie 2 tys. przesłać przypadkowemu człowiekowi z internetu? na litość boską! ????
 
Do góry Bottom