>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Oszuści

jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Któryś raz ponownie zostałem zrobiony w balona przez 365.Zaraz po rozpoczęciu meczu rumuńskiego basketu kobiet gdzie ekipa b była sporym dogiem zauważył em że dziewczyny objęły szybko 10pkt prowadzenie. Złapałem kurs 2.50 na nie.Wygrały wysoko a ją ponad 5h czekałem na rozliczenie zakładu.Teraz dostałem maila w którym pieprzony support poinformował, że zauważyli błąd podczas stawiania zakładu i zostaniebpn rozliczony po kursie 1.02!!!! To jest jawne oszustwo, nie pierwszy raz zresztą!!!!!spada na psy ta firma
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Najlepiej tam nie grać, takie praktyki są bardzo częste. No ale jak tam nie grać kiedy żadnej rozsądnej konkurencji nie widać. Niestety jesteśmy skazani na tego buka :/
 
D 1,9K

dazol3

Użytkownik
bet365 to obcenie najlepszy bukmacher na rynku pod każdym względem, więc odsyłanie do konkurencji w tym przypadku nie ma sensu. A to, że zdarzy im się pomyłka raz na 4000 razy to nic wielkiego. Ja tylko raz miałem podobną sytuację, ale chwilę po zagraniu kuponu sam wykryłem błąd. Czasami jest tak, że kursy stoją w miejscu przez jakiś czas i wtedy rozliczają kupony po realnych kursach. Gram u nich od lat, kilka razy udało mi się rozmnożyć 20zł na kilka tysięcy i nigdy nie miałem u nich problemów ani limitów. Jedyny taki bkmacher na rynku. Polecam
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Któryś raz ponownie zostałem zrobiony w balona przez 365.Zaraz po rozpoczęciu meczu rumuńskiego basketu kobiet gdzie ekipa b była sporym dogiem zauważył em że dziewczyny objęły szybko 10pkt prowadzenie. Złapałem kurs 2.50 na nie.Wygrały wysoko a ją ponad 5h czekałem na rozliczenie zakładu.Teraz dostałem maila w którym pieprzony support poinformował, że zauważyli błąd podczas stawiania zakładu i zostaniebpn rozliczony po kursie 1.02!!!! To jest jawne oszustwo, nie pierwszy raz zresztą!!!!!spada na psy ta firma
Hej, Pamiętaj że bukmacher ma regulamin w którym ma zapis że może w przypadku pomyłki dać zwrot. Niestety Ciebie to dotknęło.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
@jaimeq: podaj nazwy drużyn z tego meczu, można sprawdzić kto rzeczywiście powinien być faworytem. Bo nie wykluczam że po prostu chciałeś zrobić w bambuko beta, bo odwrócił kursy przez pomyłkę.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Któryś raz ponownie zostałem zrobiony w balona przez 365.Zaraz po rozpoczęciu meczu rumuńskiego basketu kobiet gdzie ekipa b była sporym dogiem zauważył em że dziewczyny objęły szybko 10pkt prowadzenie. Złapałem kurs 2.50 na nie.Wygrały wysoko a ją ponad 5h czekałem na rozliczenie zakładu.Teraz dostałem maila w którym pieprzony support poinformował, że zauważyli błąd podczas stawiania zakładu i zostaniebpn rozliczony po kursie 1.02!!!! To jest jawne oszustwo, nie pierwszy raz zresztą!!!!!spada na psy ta firma
Na becie dosc często zdarzaja sie takie pomyłki ewidentny ich blad i maja to regulaminie zapisane ze w przypadku pomyłki rozliczaja zdarzenie po kursie 1. Nie ktorzy whkorzystują to do robienia naprawdę duzych pieniedzy bo nie zawsze się zorientują. Pomysl jak bys 10k postawil i by sie nie zorientowali. Bet365 to maszyna do robienia kasy zorientowani doskonale wiedza o co chodzi.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Jest opcja zamknięcia zakładu. Nawet w przypadku błędnie wystawionych kursów zamknięcia zakładów nie anulują.
Jak nie ? ????

Oczywiście jeśli postawisz bo ich błędnym kursie np tak jak w tym przypadku 2.5 i zamkniesz jak juz się zorientują gdzie właściwy w tym momencie już wynosił np 1.005 to kasa naturalnie od razu pojawi się na Twoim koncie, ale długo nie trzeba bedzie czekac na korekte i rozliczą jakbys zamknal zaklad postawiony przy 1.02 i zakmniety przy 1.005 ;)
 
dar3k1984 7

dar3k1984

Użytkownik
Jak nie ? ????

Oczywiście jeśli postawisz bo ich błędnym kursie np tak jak w tym przypadku 2.5 i zamkniesz jak juz się zorientują gdzie właściwy w tym momencie już wynosił np 1.005 to kasa naturalnie od razu pojawi się na Twoim koncie, ale długo nie trzeba bedzie czekac na korekte i rozliczą jakbys zamknal zaklad postawiony przy 1.02 i zakmniety przy 1.005 ;)
Nigdy się z tym nie spotkałem ;) zawsze kiedy udało mi się zamknąć zakład nigdy nie robili korekty. A zdarzyło się to &quot;kilka&quot; razy :cool:
 
Do góry Bottom