>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Oszuści z Bet 24 - pomocy

Status
Zamknięty.
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Czy ktoś może mi pomóc w następującej sprawie.
Grałem w firmie bukmacherskiej - Bet24 i w dniu 5.11.2005 roku zleciłem wypłate wygranej przeze mnie w Bet24 kwoty 267 PLN - 68.94 EUR.
Ponieważ wpłacałem depozyt kartą kredytową VISA o numerze XXXX - XXXX - XXXX- 8536, zgodnie z ich regulaminem dokonałem wypłaty tej kwoty jako zwrot na moją kartę kredytową.

Niestety do dnia dzisiejszego - 14 listopada nie otrzymałem wypłaty, ale to jeszcze nic.
Otóz ze zdziwieniem zauważyłem, że na moim osobistym koncie w Bet24 w rubryce wypłata, w jakiś niezrozumiały dla mnie sposób pojawiła się informacja, że wypłata ma być dokonana na jakis inny numer karty VISA niż numer mojej karty !!!
W rubryce wypłata jest informacja, ze wygrana kwota będzie przesłana na numer karty XXXX - XXXX - XXXX - 529E, podczas gdy przecież mój numer karty VISA kończy się cyframi 8536.

Czy to znaczy, wygrana przeze mnie kwotę 267 PLN - 68.94 EUR, te debile z Bet 24 mogły poprostu przesłać dla kogoś innego ???

Czy mieliście już kiedys takie przypadki z badziewiastą firmą ? I jak uzyskać od nich należną wygraną ?

P.S. Oczywiście na kilkanaście e-maili w tej sprawie Bet24 nie raczyło nawet odpowiedzieć.

Bardzo proszę o pilne wyjaśnienie, tej sprawy i przesłanie wygranej przez mnie kwoty na moja karte VISA
o numerze XXXX - XXXX - XXXX- 8536,

Barbara G.
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Uff, przez pomyłkę zaplatała mi się końcówka e-maila do Bet 24 w moim poprzednim poście - przepraszam za zamieszanie.
Bo niestety musiałem grać na konto małżonki, gdyż sam nie mam karty kredytowej.
Jerzyk63
 
krystyna 0

krystyna

Użytkownik
Trudno rozstrzygnac taka kwestie nie bedac strona w sporze. Moze zadzwon do nich, takie przepychanie sie e-mailami jest malo skuteczne.


A na przyszlosc.
karte VISA o numerze xxxx 2403 xxxx 8xxx
Podaj jeszcze CVC i ide na zakupy! Bo rozumiem z karta jest na Pania Basie ;-)
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
no najlepjej zadzwonic jak mialem jakies prolemy ze zwrotem i wysylalem maile to nic przez dlugi czas a zadzwoinilem i wszystko bylo jasne. ja osobiscie nie mialem zadnych problemow wyplacalem ponad 300zl i kasa na koncie byla po paru dniach.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Jednym zdaniem powiem tak: wybierać buki trza umieć ;) a co do Bet24 to kiedyś dawali 100 za free :!: Rok temu na wznowienie rozgrywek naszej Orżnąć Extraklasy. Ale kursy jakie dawali to poprostu woła o pomste do nieba ???? (MIlan na wyjeździe ze średniakiem kurs na Milan 1,12 ???? :? )

A wracając do tematu. Skoro pan grał na konto małżonki a potem wypłacił na swoją kartę pieniążki to możę być nie halo, i nie dziwię się wcale że nie ma ich na koncie. Proszę czytać regulamin 8) W każdym bukmacherze internetowym pisze jak wół.

Wypłaty dokonwywane za pomocą drogi elektronicznej (przelew za pomocją karty ) sa przyjmowane i wypłacane tylko na osoby które są właścicielami karty oraz konta.
Czyli skoro wpłacała pani Barbara XXX i konto w B24 jest na nią to OK, ale jak wypłata jest z konta pani Barbary XXX na konto jej męża (i reszta danych osobowych się zgadza) to powiedzą STOP. Najlepszym rozwiązaniem jest poprostu zadzwonić do tej firmy, a w pobliżu niech będzie małżonka i w razie wątpliwości zapytają (np data jej urodzin, ulubiona drużyna sportowa itp itd) ją o coś i sprawa się wyjaśni ????
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Takich bzdur KRZYSZTOF1985 jakie powyzej napisales jesczze nie widzialem...wracacz do tematu a wogóle nie wiesz o czym on jets hehehee
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
Krzysztof ja w bet24 gralem jakies pol roku ( zaczolem od tej wygranej 100zl co rodawali) i kursy byly normalne czasami wyzesz czasem nizsze ale zeby na milan na wyjezdzie byl kurs 1,12 to by chyba z jakims z &quot;Serie Z&quot; zespolem musieli grac. z tych 100zl (ze zminnym szczesciem ) na koniec mialem troche ponad 300zl i bez problemu wyplacilem.
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Wg Krzysztofa najlepszy jest GB. Reszta jest daleko za murzynami. Chłopak ograniczony jest, ale co na to poradzić ;)
 
W 2

wislak

Forum VIP
Nie no krzysiek przesadzasz z tym GB ???? juz ci to pisalem 2 miechy temu ???? mi sie wydaje ze ty tam ppracujesz :mrgreen:

a z tym milanem to nie wierze :/
 
janich 0

janich

Użytkownik
Faktycznie http://www.bet24.com nie nalezy do najlepszych buków. Czesto występuja pomyłki np. ostatnio u mnie, obstawiłem 3 mecz nie pamietam juz jakie każdy z ligi europejskiej tylko innego kraju i wyskakuje mi niedozwolona kombinacja. Co do kursów to nie są aż tak niskie jak tam ktos napisał, często są nawet wyższe niż w BAH a jeżlei są niższe to przeważnieo grosz dwa na typie. Ale są i dobre strony bet24 takie jak częste promocje i bonusy. Więc nie piszcie głupot że są aż tak niskie kursy, bo piszecie głupoty :?
 
kwiatekptl 0

kwiatekptl

Użytkownik
Kolego wysokosc kursow w tym przypadku polega na tym jak bardzo buk robi sobie przycinke, przykladowo na jakis zaklad dwudrozny w expekcie jest kurs 1,94 do 1,94, w bwin 1,91 do 1,91, a w bet 24 1,82 do 1,82 i na tej podstawie mozna ocenic czy maja wysokie kursy czy nie, a nie na pojedynczych zdarzeniach...
 
emil777 0

emil777

Użytkownik
podobny patent miałem z wypłatą z gamebookers:
wpłata poszła kartą (20 euro)
wypłata była (62 euro)
kasa szła miesiąc,bo:
jeśli kwota wypłaty kartą przekracza kwotę wpłaty bank zleceniodawcy ma prawo w ciągu 30 dni wystąpić o zwrot kasy,więc twój bank już ma tą kasę,ale wypłaci Ci dopiero po miesiącu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom