>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Oszuści, złodzieje STS! Zastanów się przed grą!

Uważasz że STS działa prawidłowo

  • Tak

    Głosy: 6 35,3%
  • Nie

    Głosy: 11 64,7%

  • Wszyscy głosujący
    17
KdoK 0

KdoK

Użytkownik
Witam wszystkich chciałbym opisać jak wygląda gra u bukmachera STS . Zaznaczam STS wspiera reprezentację Polski za co jest mi bardzo wstyd, a to z tego powodu że wspierają reprezentację Polski z oszustw jakich dokonują na nas wszystkich. Bukmacher robi również problemy jak kwota wypłaty jest większa niż kwota tego co u nich zostawicie . Potrafią robić klientom VIP weryfikację po 3 latach gry u nich . Weryfikację STS często kończą się blokadami kont , długim wstrzymywaniem wypłat .
A więc opisze moja sytuację i zaznaczę jestem , byłem :) graczem VIP .
Sytuacja ma miejsce styczeń 2021 . Pisze na czacie STS podaje swój gotowy kupon po chwili zaczęła się dyskusja na temat bukmachera z mojej wypowiedzi pada tekst "b.e.t 3.6.5 jest super tylko 24 h wypłata. Loguje się godzinę później po zakończonej rozmowie i pisze że dostęp do czatu zablokowany, a więc loguje się do czatu z pomocą i konsultant mówi moment już się kontaktuje z moderatorem czatu. "Pański czat został zablokowany dożywotnio za złamanie regulaminu " oczywiście pytam jak złamany regulamin "złamanie regulaminu poprzez reklamowanie innego bukmachera" raz to nie była żadna reklama, dwa żyjemy w kraju wolnym więc jeśli nawet bym zasugerował grę u lepszego bukmachera jest to karalne ? To jest ta nasza wolność słowa ta demokracja. Od tego momentu zaczęły się moje problemy w Sobotę postawiłem bieg narciarski parę Chervotkin-de Fabiani na 1 . Oczywiście chervotkin wygrywa bieg bo metę przekracza na 7 pozycji , lecz po zawodach zostaje zdyskwalifikowany za to że dopuścił się wywrotki przed metą lecz wyścig ukończył cały bieg . Oczywiście STS kupon rozliczony jako przegrany pisze z reklamacja na czat kupon zostaje wygrany +370 zł . Jestem mile zaskoczony bo STS zadziałał jak należy pierwszy raz od kilku lat. Niestety moja radość nie trwała zbyt długo ponieważ kolejnego dnia stawiam spotkanie piłkarskie za 150 zł które niestety jest przegrane po meczu loguje się na konto i zamiast mieć pozostałą gotówkę mam na koncie -211 zł . Jestem zdenerwowany sprawdzam historię okazuje się że kupon z biegów zostaje rozliczony jako przegrany pisze na czat konsultant mi pisze tak "kupon rozliczony poprawnie zawodnik zdyskwalifikowany" mówię ok więc proszę rozliczyć po kursie 1.0 bo on ukończył bieg cały . Więc wszystko wygląda teraz tak jeśli byście obstawili że chervotkin nie ukończy biegu kurs 5.0 załóżmy i na koniec wyścigu wasz kupon czerwony jest bo ukończył a chwilę później zostaje zdyskwalifikowany jak myślicie jak zachowa się STS ? Ja wam powiem bo to oczywiste . Nie zmieni wam na wygrany kupon tłumacząc że dyskwalifikacja nastąpiła po zawodach a nie w trakcie. Zawsze ten zakłamany i złodziejski bukmacher będzie przechylał wszystko na swoją stronę i zasłaniał się regulaminami napisanymi na kolanie. Tak więc jeśli masz zamiar powierzać pieniądze oszustom i złodziejom proszę bardzo przestrzegam przed nimi . Stwierdziłem że dosyć tego zamykam konto . Niestety nie mogę bo stan konta na minusie i ich regulaminy . Zaczynam batalię z tymi oszustami nie pozwolę aby okradali ludzi i szczycili się tym że z kradzionych pieniędzy wspierają Polski sport bo to jest obrzydliwe co wyprawiają.
I zachęcam każdego aby omijał ten złodziejski portal szerokim łukiem, nie dajcie się okradać . W załącznikach wyniki biegu rozliczenie kuponu wiadomość od STS na próbę zamknięcia konta i ich regulaminy i straszenie że jak im nie oddasz to po tobie 🤦🤣 zbieram ludzi na obecną chwilę do zbiorowego pozwu tego pseudo bukmachera i sponsora reprezentacji z kradzionych pieniędzy.
Złodzieje !!!! Zróbcie coś dobrego i zmieniajcie bukmachera uciekajcie od nich jak najprędzej

Screenshot_2021-01-04-14-26-55-659_com.android.email.jpg IMG_20210104_143426.jpg IMG_20210104_145525.jpg IMG_20210104_145542.jpg IMG-20210104-WA0002.jpg Screenshot_2021-01-04-14-26-55-659_com.android.email.jpg IMG_20210104_143426.jpg IMG_20210104_145525.jpg IMG_20210104_145542.jpg IMG-20210104-WA0002.jpg
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Chciałem się podzielić pewnym doświadczeniem z zakładem na skoki w Bischofshofen:

STS

przynajmniej sześciu Polaków w TOP302497/tak/nie


Pomimo iż obstawiłem NIE otrzymałem ZWROT zamiast wygranej -- odpowiedź bukmachera :

Zakład został rozliczony jako zwrot, z powodu ewidentnego błędu bukmachera. Jest tam błędna liczba zawodników. Zgodnie z punktem 5.4 Regulaminu STS.

Czy tylko mi się wydaje że w taki sposób można sobie z nami pogrywać w każdym przypadku i unieważnić każdy zakład.
Przecież to jest jawna kpina ...
 
KdoK 0

KdoK

Użytkownik
Sam sobie odpowiedziałeś oni mogą wszystko . I zasłaniają się regulaminami tzn "swoim wytworem wyobraźni" aby zawsze byli do przodu , myślisz że gdyby zakład był przegrany byłby zwrot ? Zapomnij odrazu na czerwono . Złodzieje i oszuści radzę zamknąć u nich konto i przesiąść się do innego bukmachera . W sumie nie mają już nic takiego czego innym by brakowało a powiem nawet więcej są daleko z tyłu ... Co do innych . STS największe dno 💩💩
Co najlepsze wspierają Polski sport z pieniędzy z przekrętów na biednych ludziach którzy sobie sprawy nie zdają jakie oni kręcą wały
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Autorowi tego wątku współczuję jak najmocniej. Z tego co piszesz racja jest po Twojej stronie, a nawet gdyby prawda leżała pośrodku, to logicznym wydaje się, że w przypadku niejednoznacznej sytuacji Bukmacher powinien pójść na rękę tzn. zgodzić się na unieważnienie zakładu i rozliczenie po kursie 1.0. Strasznie patowa sytuacja. Ale niestety zgodna z regulaminem, choć z punktu widzenia przeciętnego gracza skrajnie niesprawiedliwa. Brakuje mi tylko jednej kwestii. Otóż każdy Bukmacher ma w swoim regulaminie zapis zastrzegający sobie możliwość rozliczenia na własną korzyść w różnych przypadkach. Osobiście z STS nie miałem przykrych doświadczeń, więc nie oceniam. Głośno myślę. Ale czy to jest aby jedyny buk który postępuje w ten sposób? Jestem przekonany że nie. A więc bardzo dobrym pytaniem byłoby: gdzie grać żeby być traktowanym bądź co bądź nieco bardziej fair niż tutaj.
 
KdoK 0

KdoK

Użytkownik
To co zrobił STS w mojej sprawie nie jest zgodne z żadnymi zasadami sportowymi i było konsultowane przez innych bukmacherów którzy wyrazili swoje zdanie również inny bukmacher polski przyznał że STS kręci i okrada klientów "Zawodnik ukończył bieg przekraczając linie mety , nie został zdyskwalifikowany w czasie trwania biegu. Kupon powinien zostać uznany za wygrany ponieważ bukmacher obstawia zdarzenie sportowe i pan obstawiał zdarzenie sportowe. Jeśli natomiast zawodnik jest zdyskwalifikowany odrazu po zawodach zakład może zostać zwrócony i rozliczony po kursie 1.0 gdyż zawodnik nie przegrał rywalizacji sportowej i nie można powiedzieć że nie ukończył on biegu" ale tak jak mówisz jest zgodne z ich regulaminem ponieważ w regulaminie jest punkt gdzie ostateczna decyzje jak rozliczyć zakład podejmuje bukmacher a więc zawsze będzie się u nich przegranym . A gdzie grać to dobre pytanie . Myślę że u nowych bukmacherów korzystać z promocji , są nowi pojawiają się i szukają klientów i na pewno nie dopuścili by do takiej sytuacji gdzie klient zostaje poszkodowany . STS czuje się na tyle pewnie że dla nich klienci to za przeproszeniem nic nie warte 💩💩 dałeś nam zarobić a więc wypier.... przyjdzie inny naiwniak. Do tego dodam że od pewnego czasu i to dłuższego zauważyłem taki problem a na równi z tym obsługa czatu pomocy bardzo nie uprzejma , chamskie zachowanie odzywki bez szacunku , spraw nie potrafią załatwić , najczęstszą odpowiedzią na pytanie dla czego kupon nie jest rozliczony odpowiadają "czekamy na wynik oficjalny od organizatora" nie ważne że mecz się 10 h temu skończył że wynik od 8 jest na stronie organizatora STS czeka . Co więcej powiem , podczas spotkań proszę zwrócić na bardzo ale to bardzo częste blokowanie kursów live. Jak widzą że mogą popłynąć odrazu blokują są to ich zagrywki specjalne . Po kilku latach gry u nich i posiadaniu statusu VIP stwierdzam że oni nigdy nie pozwolą aby było się na plus . A jak już ktoś zacznie wychodzić na plus to szybko wam to przerwą poprzez wprowadzanie blokad i dodatkowych weryfikacji . Są w stanie w minutę odciąć was od waszych własnych środków . Jest to oszustwo na skalę masową są to prze potężne środki finansowe jakimi obracają na jednym oszustwie jakiego się dopuszczą na skalę klientów . Proszę pomyśleć jak w Polsce np 1 milion ludzi postawi że ten i ten tenisista wygra a dwa dni później wykryją u niego doping. STS jak zobaczy że będą na plus bardziej rozliczając wam zakład jako przegrany oczywiście w skali Polski zobaczą że to na ich korzyść nie zawahają się i zrobią na waszym koncie odpowiedni minus 🤷
 
Ostatnia edycja:
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Nie tylko sts ale wszystkie polskie buki mają podobną politykę tzn zawsze będą naciągać regulamin na swoją korzyść. Myślę że nawet jakby poszczególni pracownicy chcieli być fair to i tak nie mogą bo z góry mają narzucone pewne schematy. Oczywiście z perspektywy gracza wydaje sie to być niesprawiedliwe.
Autora tematu dodatkowo jeszcze zmartwię bo mając ujemne saldo istnieje szansa że sts będzie wysyłał wezwanie do zapłaty i wyrównanie stanu konta. Choć są to niewielkie sumy to może nie będą tego brać pod uwagę ;)
Uprzedzając pytania, w takiej sytuacji i przy tak skonstruowanych regulaminach (zaakceptowanych przez grającego) gracz jest na ogół z góry na przegranej pozycji.
 
KdoK 0

KdoK

Użytkownik
Tak jak mówiłem najlepiej grać u nowych bukmacherów którzy nie są na rynku tyle lat. I nie są tak wyrachowani jak STS. I również kontruje słowa że każdy inny bukmacher by się tak zachował bo mają podobną politykę. Zaskoczę cię , w większości bukmacherów został zakład rozliczony po kursie 1.0 zaś w części wygrany . STS jest jednym z nielicznych , bądź jedynym który uznał zakład za przegrany . Jest to jawne oszustwo . Stawiasz na rywalizację sportową, na przekroczenie startu i mety . Gdy dzieją się jakieś aspekty po za sportowe, liczysz na interpretacje bukmachera co nie ma nic wspólnego z obstawianiem rywalizacji sportowej. Zawodnik którego typowałem rywalizacje sportowa wygrał więc kupon wygrany albo anulowany zakład 1.0 . W moim przypadku było by prościej dla bukmachera gdyby mój zawodnik przegrał w parze i mimo to został zdyskwalifikowany po zawodach , nawet by nie patrzyli na to że został zdyskwalifikowany a kupon po 10 sekundach był by czerwony . STS jest jednym z bukmacherów który jest dłużej w kraju , traktują ludzi jak 💩💩💩, bo mogą sobie na to pozwolić tyle się nakradli i wiedzą że mimo że jeden odejdzie przyjdzie 5 nowych co jest przykre . Złodzieje i oszuści wspierają Polski sport za przyzwoleniem rządu RP takie rzeczy się dzieją. A sposób jest prosty grać u nowych bukmacherów żaden nie pozwoli aby klient był mega poszkodowany , dwa grać u bukmacherów tak ogromnych że dla nich te twoje kilka tys to jest nic oczywiście grać w miarę możliwości trzeba mieć meldunek w innym kraju jak Polska. STS to największe 💩💩💩 dla mnie te pieniądze to jest nic co przegrałem czy co są na minusie po tym co odjeba**** STS tu chodzi o fakty grałem kilka lat, miałem status VIP- proszę sobie odpowiedzieć jakimi sumami musiałem obracać mając taki status a jak zostałem potraktowany . Każdy ma swój rozum a to jest tylko ostrzeżenie przed tym żebyście uważali na to komu powierzacie swoje środki finansowe . Zasada wyrachowanych firm jak między innymi STS jest jedna " nie pozwolimy abyś był na plus" sytuacji miałem takich nie przyjemnych z nimi kilka a opisałem jeden czy dwa przypadki co potrafią były inne kuriozalne sytuację . I nie jeden z was by powiedział jak to możliwe . A jak nie raz wyłapałem błąd źle rozliczonego kuponu usłyszałem "bukmacher może się mylić" a więc kto się nie upomni przegrany na starcie . Sami wszyscy zadajcie sobie pytanie czy można być na plus i czy oni pozwolą na to abyście to wy na nich zarabiali ...
 
Ostatnia edycja:
K 296

KarelLee

Użytkownik
Mnie STS oszukal jawnie 3 dni temu w zakladzie na skoki w Bischoffshofen. Wiecej o tym Turniej Czterech Skoczni 2020/21 | Forum Bukmacherskie i tu Bukmacher - STS - opinie | Forum Bukmacherskie a takze na www.trustbet.pl w zakladce skargi, wyzej pisal o tym przypadku inzaghi. Skandal i rozboj w bialy dzien, jak nie trafisz pozycji, to super dla STS przegrales swoj zaklad ale jak trafisz, to maja swoj slynny paragraf 5.4, ktory moga stosowac dowolnie wg ich widzimisie. Jak na bazarowej grze w "3 karty", jak nie trafiasz to ok, ale jak trafisz to i tak hajsu nie dostaniesz i ciesz sie, ze jeszcze nie zostales pobity. Uwazam, ze trzeba to naglosnic, bo ludzie tam grajacy moga sobie sprawy nie zdawac jak moga byc podstepnie oszukani.
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
Kolego, daleko jestem od bronienia STS bo mają dużo na sumieniu i przede wszystkim przyjmują za drobniaki niestety jedynie.
Natomiast w omawianej sytuacji, trudno odmówić im racji. Przedstawiasz wyniki, które nie mają nic wspólnego z oficjalnymi: http://medias4.fis-ski.com/pdf/2021/CC/2372/2021CC2372RL.pdf
Bukmacher rozlicza zakłady w oparciu o oficjalne wyniki, a nie jakieś spisane z grafiki TV, gdzie wyniki są nieoficjalne, przed zatwierdzeniem protokołu. Pewnie początkowo się pospieszyli i rozliczyli oglądając transmisję i tu jedynie można się przyczepić.
 
KdoK 0

KdoK

Użytkownik
Myślisz się oglądałeś relacje z biegu bo ja tak . I dużo do rzeczy ma to na jakim etapie zawodnik został zdyskwalifikowany a miejsce miało po zawodach wygranych w parze z przeciwnikiem. Gdyby został zdyskwalifikowany w trakcie biegu i ściągnięty z trasy ok rozumie przegrana dyskwalifikacja , jeśli natomiast przekroczył linię mety i wygrywa w parze jedynie co mogą zakład rozliczyć po 1.0 sytuacja już była konsultowana z innym bukmacherem Polskim który wypowiedział się w tej sprawie. Zresztą nie będę drążył tematu to jest jedna z sytuacji gdzie są ich dziesiątki i można pisać o STS książki . Żyją z okradania ludzi i przekrętów
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
Oglądałem :) Przebiegł linię mety, owszem. Ale sędziowie zdyskwalifikowali go przed opublikowaniem oficjalnych wyników.
Miałeś pecha - to niewątpliwe (po pierwsze wywrotka, po drugie głupie zachowanie Chervotkina), ale w tej sytuacji bukmacher nie mógł rozliczyć inaczej.

To taki sam przypadek jak dyskwalifikacja w skokach po skoku. Pech i tyle. Kiedyś los ci odda w innej sytuacji, gdzie pójdzie na twoją korzyść.
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Sytuacja wygląda tak. Wracam sobie do domu. Mam jakąś gotówkę to idę do sts wrzucić coś na live

A przed chwila mam rozliczona pozycję jako 1.0. Babka z punktu dzwoniła tam bo powiedziałem ze sprawy tak nie zostawię

Ok. Może i wykorzystałem ich lekki błąd. Chociaż z drugiej strony jedyne co wylapalem oglądając transmisję to to ze MOŻE BĘDZIE KARNY lecz gra się toczyła jeszcze blisko minute. Wiec równie dobrze mogło go nie być

Myslicie ze zwrot z powodu blednie wystawionego kursu jest tu dopuszczalny?

USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1631554633905_6843236127208188700.jpeg
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Z tego co się orientuję chyba wszystkie buki mają taki zapis, że mogą ingerować w kursy według swego uznania, czyli klapa.
 
Do góry Bottom