>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Oszuści szukają naiwniaków

L 147

lukkub

Użytkownik
Napisałem tego posta po przeczytaniu pewnego tematu ( wymiana kasy w kasynie na rzeczywista kasę ) - został on już usunięty ale to co napisze niech będzie przestrogą dla wszystkich

Przeczytałem na innym forum o oszustach którzy wykorzystują naiwność innych użytkowników forum sportowo-bukmacherskich, oszuści zazwyczaj dysponują skanem dowodu jakiś innych ludzi, wysyłają te skany od razu by pokazać ze są ok, co więcej bardzo często potrafią tez potwierdzić swoja tożsamość poprzez wpłatę na moneybookers czy konto - jak to robią by wyjść z tego bez szwanku ? proszą jeszcze jakaś inna osobę , &quot; pożycz mi 1zl na moneybookers bo mi do czegoś brakuje&quot; , podają adres email swojej ofiary , oczywiście naiwny człowiek taka złotówkę wpłaca , ofiara ma już skan dowodu o powt moneybookers i bez problemu pożycza (wymienia ) kasę.



Tego typu oszustw było bardzo dużo, nie mówię tutaj że twórca tematu &quot;o wymianie kasy&quot; jest oszustem , ale uczulam wszystkich przed chęcią zarobienia łatwej kasy !

Oszuści bardzo często podszywają się za adminów ( wtedy nie korzystają z forum a tylko poprzez komunikatory ), radzę wszystkim być unikali tego typu sytuacji bo można czasami się nieźle wkopać ;)
 
Do góry Bottom