>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Oszuści czy solidny buk?

T 0

tosiek666

Użytkownik
Moje pytanie skierowane jest do wszystkich, którzy mieli jakiś kontakt z tym bukmacherem.

W sieci bardzo dużo można przeczytać o nieuczciwości bwin, jednak szeroka oferta na Livebet kusi mnie nie zmiernie.

Najpierw może negatywne opinie:
a) osoba wygrywająca za dużo ma ustawiony limit na stawke w wysokości 50 zł
b) zamknięcie konta bez podania przyczyny (ach ten regulamin)
c) ciągnące się tygodniami wypłaty
d) katastrofalny polski suport (podobno działa pisanie na angielski, bo w polskim pracują same b***)


Kolejna kwestia, którą można przeczytać m.in. na tym forum to, że zamykają jeżeli ktoś złamie regulamin albo skorzysta z promocji przeznaczonej dla innych krajów (czyli w sumie to samo ;-) ), a jeżeli wpłaci się swoją kase to nie powinno być problemów.

Więc nurtujące mnie (jak i za pewne wielu innych) pytanie: Jak to jest z bwin?


Teraz przeanalizujmy sytuacje:

Wpłacam 200 zł, dostaje w promocji 100 zł (50% depozytu). Mam 300 zł na koncie. I czy jeżeli obróce bonus i dorobie się np. 2.000 zł to będe mógł to ze spokojem wypłacić czy mogą pojawić się problemy? Zakładamy, że nie korzystam z żadnych bonów.
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Raczej powinni wypłacić. Tylko musić uważać grając u nich. Czasami trafiają im się pomyłki i trafiony kupon rozliczają jako nietrafiony. Co do limktów do prawda. Szybko limitują, jak wygrywasz za dużo. Co do wypłat jak ja wypłacałem to były one realizowane bardzo szybko, nie wiem jak jest teraz. Co do polskiego supportu, to oni odpowiadają szablonami, więc lepiej pisać do angielskiego jak chce się rozwiązać sprawę bez nerwów
 
K 0

karzek

Użytkownik
ja mialem problemy z wyplata. mi wogole polski support nie odpisal, a wyslalem im 4 maile. pozniej dzwonilem do nich, gdzie 2 mile panie mnie elegancko obsluzyly, po paru dniach kasa byla na koncie. ale dalem sobie juz spokoj z tym bukiem ;]
 
C 0

coen

Użytkownik
Ja narazie gram na bwin i nie moge nazekac. W necie czytalem ze jest to 1oo% buk z wszystkimi zabezpieczeniami.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
No dla usera 2 posty wyżej. Są znakomicie zabezpieczeni przed wypłatą kasy dla Ciebie, super są kanciarzami (czytaj w tym dziale jak ktoś obstawiał Bowling pod patronatem Bwin) można by bardzo długą listę negatywnych aspektów Bwin. Ja nie polecam tego buka, i nie wiem czemu ludzie się tam tak pchają. Przecież oni mają najniższe kursy, a zakłady live są tak skonstruowane że musisz widzieć mecz żebyś coś wygrał live. NIE POLECAM TEJ FIRMY :!:
 
K 0

krzyak86

Użytkownik
Ja też się bałem że nie wypłacą mi kasy. Skorzystałem kiedyś z tego słynnego bonusu - cos około 27 zł, po którym wielu osobom zablokowali konto. Po kilku miesiącach poprosiłem o pierwszą wypłatę i pojawiła sie na moim koncie po 4 dniach ???? Gram tylko u nich, głównie ze względu na ofertę Live i nie mam na razie (odpukać) powodów do narzekania.
 
J 0

johnmarchewa

Użytkownik
Co do uczciwosci Bwin to ja 2x mialem przyklad zalatwiania sprawy na moja korzysc - zaliczono mi przegrane (!) zaklady.

Poszlo o ilosc kartek - wg jednych statystyk bylo ich 5, ale np. na onecie pisali o 6. 3 maile do supportu i zaklad rozliczony jako wygrany.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Jesli nic nie kombinujesz z bonusami nieprzeznaczonymi dla ciebie to sa w porzadku. Nigdy z nimi nie mialem problemu, a co do supportu to w ostatnim czasie jest duzo lepszy. Fajnie, ze maja B&#39;Inside i jak masz duzo puntkow to mozesz je zamienic w pieniadze, nigdzie indziej czegos takiego chyba nie ma
 
Do góry Bottom