>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ostrzeżenie

F 0

fedor

Użytkownik
Uwaga na tego bukmachera ostatnio robił mi olbrzymie problemy z wypłatą pieniędzy!!!I to do tego nie była to wysoka stawka. Poszło zlecenie wypłaty przez MB 26.05 i dopiero dzisiaj po szeregu maili z mojej strony i praktycznie proszeniu się o swoje pieniądze mi je przelali.Jak ktoś miał jeszcze problemy to niech się wpisuje. Na chwilę obecną stanowczo odradzam grę u tego buka.Oczywiście chodzi o BWIN
 
ester 87

ester

Użytkownik
Rozwiń. Jakie problemy, z jakiego powodu? Jeśli zleciłeś 26.05 a doszła dzisiaj to jak na bwin wcale nie jakiś wielki poślizg. Do tego jeśli dopiero przy wypłacie uploadowałeś dokument to tylko pogratulować, że udało Ci się wypłacić w tak ekspresowym tempie. Taki już jest bwin, że wypłaty idą długo, jeśli dla kogoś to wielki problem niech po prostu gra gdzie indziej.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
To nie jest wielki poślizg na prawde, BWIN tak lubi , ale na pewno by Cie nie oszukali i sami wypłacili te pieniądze.
 
travism 190

travism

Forum VIP
poza tym jezeli zdarzają się jakies problemy to pewnie i tak są to jakies pojedyncze przypadki... każdej firmie zdarzają sie wpadki... ;)
 
F 0

fedor

Użytkownik
Zwykłe zlecenie na MB. Co więcej kiedy ich zacząłem poganiać wysłali mi maila , że 26.05 to był piątek (naprawdę wtorek) a 01.06 to w/g nich dzień wolny i dlatego opóźnienie. Co więcej dopiero jak zacząłem w korespondencji pisać o konsekwencjach ich postępowania to przelali mi kasę. Mam silne podstawy do tego żeby sądzić ,iż bez prawniczo-ekonomicznego żargony użytego w kilku mailach dalej bym się prosił o kasę.Ja oczywiście nie gram już u nich a post piszę tylko jako przestrogę szczególnie dla nowych.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Ja ciągle nie rozumiem co w tym takiego strasznego, że wypłata idzie kilka dni? Grunt, że wypłacają. Nie widzę tu podstaw do wystosowywania przestrogi dla &quot;nowych&quot;.
 
F 0

fedor

Użytkownik
Ja ciągle nie rozumiem co w tym takiego strasznego, że wypłata idzie kilka dni? Grunt, że wypłacają. Nie widzę tu podstaw do wystosowywania przestrogi dla &quot;nowych&quot;.
Człowieku to są moje pieniądze więc jak mogą ich nie wypłacić??? . Wpłacasz pieniądze do banku i cieszysz się ,że możesz je wypłacić???!!!Bo jak nie będziemy chcieli to nie wypłacimy???Zastanów się co piszesz. W umowie jest jasno zaznaczone ,że wypłata z MB idzie 1-2 dni a ja czekałem tydzień i jak piszę gdyby nie konotacje prawnicze w korespondencji, podejrzewam, dalej bym ich nie miał.Co więcej nie tylko ja mam miałem takie problemy ale na kilku innych forach, na których byłem (nie wiedziałem co robić jak mi uparcie nie będą chcieli przelać kasy więc szukałem kogoś kto może też miał takie problemy) jest całe mnóstwo osób niezadowolonych z tego samego co ja i mających podobne problemy.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Człowieku to są moje pieniądze więc jak mogą ich nie wypłacić??? . Wpłacasz pieniądze do banku i cieszysz się ,że możesz je wypłacić???!!!Bo jak nie będziemy chcieli to nie wypłacimy???Zastanów się co piszesz. .
Uwierz, są tacy bukmacherzy u których nie jest to wcale takie oczywiste. Problemy z bwinem to przy nich pikuś.
Co więcej nie tylko ja mam miałem takie problemy ale na kilku innych forach, na których byłem (nie wiedziałem co robić jak mi uparcie nie będą chcieli przelać kasy więc szukałem kogoś kto może też miał takie problemy) jest całe mnóstwo osób niezadowolonych z tego samego co ja i mających podobne problemy.
Mnie też nie cieszy, że bwin tak długo wypłaca kasę. Ale nie stanowi dla mnie najmniejszego problemu poczekanie kilku dni. Inne rzeczy są dla mnie ważniejsze, niż to czy kasę będę miał za parę godziń czy za tydzień i pod kątem tych rzeczy oceniam i wybieram bukmacherów. Jak ktoś chce błyskawicznych wypłat i to dla niego tak szalenie istotne, faktycznie nie ma czego w biwnie szukać.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Dokładnie ja gram na BWINIE np. ze względu na oferte, ale ostrzeganie ludzi, że BWIN to oszuści no jest na moim miejscu troche niepoważne, można poinformować (ale nie ostrzegać), że BWIN nie jest strusiem w wypłatach, że ma strasznie kiepski (przede wszystkim strasznie &quot;opóźniony&quot; support itp itd, bo minusów jest wiele, ale na pewno nie to, że BWIN okrada z pieniędzy. Tyle.
 
danni 8

danni

Użytkownik
Mimo wszystko rozumiem fedora, bo jak wpłacisz kasę na bwin to od razu zaksięgują, a jak dasz zlecenie wypłaty to oczywiście żółwie tempo. Ja już czekam tydzień i jeszcze kasa nie doszła na konto, z tym, ze nie miałem wcześniej zrobionego uploadu dokumentów. Uploadowałem im prawo jazdy, bo się trochę bałem wysyłać dowód. Jak dla mnie za te oczekiwanie na wypłatę, a przede wszystkim za oczekiwanie na weryfikację dokumentów bwin należy się :zoltakartka:, za długo to wszystko trwa
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wszyscy, którzy tam grają wiedzą, że ten buk opieszale sobie radzi z odpisywaniem supportu, weryfikacją, wypłatami.
Jeśli komuś to nie odpowiada to droga otwarta. Konkurencja jest spora na rynku. Możecie grać w innych firmach. Przestroga dla innych to prawie żadna bo wszyscy wiedzą, że wolno to wszystko idzie. Wystarczy poczytać trochę forum.
 
R 125

roger12

Użytkownik
A ja gram w BWIN chyba już 2 lata i nigdy nie miałem problemów z wpłatami wypłatami najwyższa moja wypłat z tego buka to było 1900zl na raz i jak wypłacałem na MB to kasa była po niecałych 2 dniach tylko po tej wygranej miałem limit na zakłady grania kuponów do max 10zl i max 3 kupony na dzień i tylko to a po za tym uważam iz Bwin to dobry buk tylko zbyt mało promocji organizuje ????
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Firma otarta, chyba kazdy obstawiacz slyszal o bwinie i przyjemnej szacie graficznej. wiec i o klientele nie wysilają. i zgadzam się podczas kryzysu również 0 problemów.
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Support bwinu rzeczywiście działa tragicznie wolno,co do wypłat to nie jest tak źle ja zawsze po 4 dniach mam kase na koncie ale wypłacam kase z tego buka bo co będe 3 dni czekał na odpowiedź od supportu
 
zeus0 0

zeus0

Użytkownik
Mnie dziś spotkała niemiła niespodzianka
Na początku maja wpłaciłem do bwin 40 zł i dostałem 20 bonusu , razem miałem 60 . Po dwóch miesiącach grania singli zrobiło się z tego 6000 , 30-go czerwca zleciłem wypłatę 2000 i wysłałem skany dowodu . Dziś dostaję maila z informacją że dokumenty zostały zaakceptowane , ale próba logowania na konto zwraca komunikat że konto zostało zablokowane . Napisałem do supportu , ale jak narazie cisza . Zaczynam się obawiać czy przypadkiem nie zostałem wydymany . Jak myślicie , czy wygrana 6000 mogła przestraszyć bwin ?
 
R 125

roger12

Użytkownik
w żadnym wypadku pieniądze dostaniesz chyba że coś zwaliłeś bo na taką sume to BWIn cie sprawdzał będzie przez Tydzień krok po kroku ale jak znajda byle jaki najmniejszy błąd to juz możesz pomarzyć o flocie a jak wszystko ok to wypłacą ale po takiej sumie to przygotuj sie na ostry limit na stawianie z ich strony pozdro ????
Kumpel miał też tak samo wygrał 4500zl i to polowe na pokerze i po 1tyg mu wypłacili potem dostał na zakłady limit że mógł grac 1 kupon i max za 2 zl przez 3 miechy :p
 
zeus0 0

zeus0

Użytkownik
w żadnym wypadku pieniądze dostaniesz chyba że coś zwaliłeś bo na taką sume to BWIn cie sprawdzał będzie przez Tydzień krok po kroku ale jak znajda byle jaki najmniejszy błąd to juz możesz pomarzyć o flocie a jak wszystko ok to wypłacą ale po takiej sumie to przygotuj sie na ostry limit na stawianie z ich strony pozdro ????

Kumpel miał też tak samo wygrał 4500zl i to polowe na pokerze i po 1tyg mu wypłacili potem dostał na zakłady limit że mógł grac 1 kupon i max za 2 zl przez 3 miechy :p

Spieszę donieść , że kasa znalazła się dziś w południe na moim koncie w MB . Nie cała , brakuje ok 1000 pln , ale i tak odetchnąłem . Konto nadal zablokowane , i zero odpowiedzi na moje maile . Ch. i. w d.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Spieszę donieść , że kasa znalazła się dziś w południe na moim koncie w MB . Nie cała , brakuje ok 1000 pln , ale i tak odetchnąłem . Konto nadal zablokowane , i zero odpowiedzi na moje maile . Ch. i. w d.
hmm to pisz do nich 1000zl drogą nie chodzi a nie jak piszesz ostatnie słowa!!!
 
zeus0 0

zeus0

Użytkownik
No i szczęśliwe zakończenie mojej przygody z bwin :
=======================================================
Szanowny Panie
Dziękujemy za email.

Pana konto bwin zostało bezpowrotnie zamknięte przez Dział Bezpieczeństwa.

Upoważnia nas do tego następujący punkt naszego regulaminu, który zaakceptował Pan podczas rejestracji:

REJESTRACJA/KONTO ZAKŁADÓW


Spółka ma prawo wykluczyć użytkownika z uczestnictwa w całej ofercie bwin International Ltd., bez podawania przyczyn.

https://help.bwin.com/General/Legal/general_tac.aspx?sc_lang=pl

****

Uprzejmie informujemy, że Pana wypłata z dnia 09.07.2009 w wysokości XXXX PLN jest w trakcie realizacji.

Proces ten potrwa około 1-2 dni roboczych.


Bardzo nam przykro, że musieliśmy podjąć taką decyzję.


Z poważaniem,

Support Team z bwin

bwin wspiera ideę Responsible gaming
 
R 125

roger12

Użytkownik
i własnie ten punkt regulaminu w tym buku jest śmieszny!!!
choć gram tam i bede grał mysle ze problemów z nimi nie będę miał w przyszłości
 
Do góry Bottom