>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

OPOKER - 500 x 3,60 euro free

Status
Zamknięty.
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
Promo juz było ,ale pewnie znajda sie osoby,ktore konta nie zalozyly .
Od dzis promocja znowu działa . Dostałem ja dla pierwszych 500 osob wiec szybko sie raczej nie wyczerpie

Mozna ja otrzymać tylko i wylacznie zakładajac konto z tego linku http://www.opoker.com/?ref=4626389 .Najważniejsze .Trzeba zagrać za te euro minimum 1 sit&amp;go w ciagu 48 godzin od zalozenia konta w przeciwnym razie nie wypłacą wygranych . Kasa od reki po zalozeniu konta
Nalezy ugrac minimum 20 FPP przed wyplata
Firma wypłaca pieniadze szybciej niz webdollar ????

Jesli znowu sie znajdzie jakis cudak piszacy,ze promo dziala prosto z ich strony to chetnie dam link o tym ,ze jednak nie dziala przy zwyklej rejestracji .Wczoraj to bylo sprawdzone :-D . Na glupie posty nie odpowiadam .Jesli ktos bedzie robil balagan w temacie otrzyma to na co zasluzy . Proste.
Promocje sa dla normalnych ludzi . Ostatnio poproawili system wiec multiaccount sa bardzo szybko wylapywane .
Miłej gry i duzych wyplat :spokodfhgfh:
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
to jest boss tak? tym razem trzeba konto zalozyc w sofcie, czy mozna na stronie? bo ja tam konta nie mam, ale limit na bossa przekroczony mam ????
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
masz już 3 konta w BossMedia ???? trudno... nie pograsz bo jest taki limit
UCZ SIĘ ANGIELSKIEGO! wszystko pisze w tym okienku
 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
Tak ,masz juz 3 konta w tej sieci .Najlatwiej zalozyc je poprostu z innego komputera i minimum raz sie zalogowac .Pozniej juz u siebie mozesz normalnie grac .
Tylko wtedy tez musisz z linku konto zalozyc zeby zaliczylo rejestracje
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
Wygrałem 2 euro w Sit &amp; Go ???? ????
ale punktów FPP mi jeszcze nie dodało ????
no bo za taki jeden s&amp;g z wpisowym 3e to ani punkta raczej nie dostaniesz...
ja tez kase otrzymalem i calkiem ladnie idzie, juz 9e i s&amp;g rozegrany. Jeszcze 19FPP i wyplata leci na konto :spokodfhgfh: dobra promo rafal, dzieki
 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
Wygrałem 2 euro w Sit &amp; Go ???? ????
ale punktów FPP mi jeszcze nie dodało ????
Jesli wygrales 2 euro to pewnie grales 2+0,20 wpisowe ,wiec gdy bedzie kolejne 0,05 rake to otrzymasz 1 fpp .Przynajmniej tak powinno byc
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom