>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

one shoot one kill

C 7

callmeout

Użytkownik
✅ Malaga - Rayo Over 3.0 2.27 PinnacleSports 6/10 ✅
Wydaje mi się, że lekko zaniżony ten kurs. Wydaje się, że oba zespoły powinny dziś strzelić gola. Brak Toulalana może być widoczny gdyż zawodnik ten w ostatnich meczach naprawdę odwalał kawał dobrej roboty. Bynajmniej tak można było wyczytać w gazetach ???? .
 
C 7

callmeout

Użytkownik
zwrot Molde - Stromsgodset Over 3.0 2.14 PinnacleSport 6/10 zwrot
Start rozgrywek w Norwegii. Mistrz kontra 8smy zespół ubiegłego sezonu. Kilka dni temu pisałem o Molde. Grają ustawieniem z 3-ema napastnikami i bramek w ich meczach pada sporo. W meczu, który poprzednio obstawiłem w 1 połowie padła zaledwie jedna bramka, natomiast w drugiej zawodnicy się rozstrzelali i padły kolejne 4-ry. Także styl Molde taki już jest, że grają niezwykle ofensywnie. Wynika to może z faktu, że trenerem jest tam były napastnik Man Utd Solskjaer ???? . Co do gości ciężko powiedzieć jakim stylem grają gdyż nastąpiły tam spore roszady. W każdy razie jeśli idzie o sparingi przed sezonem to zagrali ich 6. W dwóch z nich padł under 3.0, w dwóch padł wynik dokładnie 3 bramek (mielibyśmy zwrot), i w dwóch konkretnie postrzelali: 4:1, 2:4.
Podsumowując ekipa Molde poza tą ścisłą trójcą z Ligi Norweskiej jest w stanie strzelić każdemu zespołowi po 3 i więcej bramek w meczu. Jeśli do tego dołożymy ich ofensywne ustawienie to dojdziemy do wniosku, że i goście mogą tutaj ukłuć za raz, może dwa. Mimo, że to początek ligi to uważam kurs za lekko zawyżony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 7

callmeout

Użytkownik
zwrot Molde - Stromsgodset Molde -1.0 2.06 PinnacleSport 5/10 zwrot
Długo zastanawiałem się czy dołożyć jeszcze to zdarzenie do poprzedniego i jednak się zdecydowałem. Oczywiście w przypadku wygranej różnicą 1 bramki będziemy mieli zwrot stawki. Jest kilka faktów, które mi kazały tak zagrać. Po pierwsze Molde grywa na naturalnej nawierzchni natomiast Stromsgodset na co dzień trenuje na sztucznej nawierzchni. W ubiegłym sezonie gracze Stromsgodset wygrali zaledwie 1 wyjazdowe spotkanie natomiast Molde u siebie prezentowało się bardzo pewnie notując tylko 1 porażkę i 5 remisów. Poza tym Molde dziś jeśli strzeli bramkę to na pewno nie zwolni tempa w ataku gdyż oni nie potrafią się bronić. Przyznam, że mam zamiar obejrzeć dziś ten mecz i na własne oczy zobaczyć czy ten Joshua Gatt jest rzeczywiście taki dobry jak to się o nim ostatnio mówi ???? . Jeśli gracze Ole Solskjaera zagrają podobnie jak w sparingu ze Spartakiem Moskwa to o wynik jestem spokojny.
 
C 7

callmeout

Użytkownik
⛔ G. Dimitrov - J. I. Chela Dimitrov -1.5 seta 2.02 PinnacleSports 4/10 ⛔
12 lat różnicy. Jeden jest wschodzącą gwiazdą i najwyższy czas aby odpalił, a drugi najlepsze lata ma za sobą, tym bardziej na tej nawierzchni... . Dimitrov w 1 rundzie w pięknym stylu pokonał Kukushkina. 81% wygranych piłek przy 1wszym podaniu i 75% przy drugim. Panowie spotkali się już raz na hali i wygrał pewnie Dimitrov. Co prawda wówczas było 2:1 w setach jednak statystyki meczowe były bezlitosne dla Cheli. 6:2, 5:7, 6:1 i 85:64 w wygranych punktach. Dziś przewiduję coś w style 6:3; 6:4.
Pozdrawiam - callmeout
 
C 7

callmeout

Użytkownik
⛔ Olhanense - Benfica Over 3.0 2.14 PinnacleSports 5/10 ⛔
Benfica razem z Porto i Braga zaczynają wyścig o mistrzostwo. Strata każdego punku może oznaczać zaprzepaszczenie szans na tytuł mistrzowski. Benfica jest zespołem, który nie czeka do 70-78 minut i wtedy stawia wszystko na jedną kartę i atakuje całym zespołem. Oni atakują od pierwszych minut bo wychodzą z założenia, że nawet jeśli stracą gola to mimo to wygrywa ten kto strzeli o 1 bramkę więcej ???? . Spodziewam się wyniku w stylu 3:1 dla Benfy.
Co do meczu Molde to to co zobaczyłem w 1 połowie to nasza Ekstraklasa w porównaniu z tym to Premier League ???? . W drugiej już nie co lepiej. Szkoda, że sędzia nie uznał 3ciej bramki Molde.
 
C 7

callmeout

Użytkownik
⛔ Bayern - Hannover Bayern -2 1.81 PinnacleSports 6/10 ⛔
Zespół &quot;on fire&quot; kontra przeciętniak. H2h też pokazuje, że Hannover&#39;owi nigdy dobrze się z Bayernem nie grało. Końcówka sezonu i Bayern jak co roku odpala. W przypadku zwycięstwa dwubramkowego zwrot.
 
C 7

callmeout

Użytkownik
✅ Legia - Bełchatów Bełchatów +1 2.37 PinnacleSports 7/10 ✅
Stawka wysoka ale cholernie podoba mi się ten bet ???? . W przypadku wygranej Legii 1 bramką mamy zwrot. Legia jakoś w ostatnich meczach nie zachwyca. Nie mam tu na myśli meczu z Wejherowem tylko poprzednie mecze z Podbeskidziem i Polonią w derbach. Natomiast Bełchatów w tej rundzie gra całkiem całkiem. Ograł Lecha 1:0, a w ostatniej kolejce zremisował z Wisłą 2:2. Dodatkowo weźmy fakt, że Bełchatowianie na ostatnie 3 wizyty na Łazienkowskiej nie przegrali ani razu.
 
C 7

callmeout

Użytkownik
zwrot Kashiwa Reysol - Shimizu S Pulse Over 3.0 2.23 PinnacleSports 4/10 zwrot
Szybko bo mecz o 11:00. Kashiwa to bodaj najbardziej otwarcie grający zespół w J-League. W tygodniu grali mecz Azjatyckiej Ligi Mistrzów i mimo, że do przerwy widniało 0:0 to mecz skończył się wynikiem 5:1. Jest to 3-cia kolejka ligi japońskiej. W 2 kolejce co prawda przegrali z Urawa 0:1 ale mecz był na wyjeździe, a wiadomo, że w meczach wyjazdowych ciężej jest narzucić swój styl gry. W 1 kolejce u siebie zremisowali 3:3. Czuję, że posypią się gole.
Pzdr - callmeout
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adrianodgie 26

adrianodgie

Użytkownik
Kashiwa Reysol - Shimizu S Pulse Over 3.0 2.23 PinnacleSports 4/10
Szybko bo mecz o 11:00. Kashiwa to bodaj najbardziej otwarcie grający zespół w J-League. W tygodniu grali mecz Azjatyckiej Ligi Mistrzów i mimo, że do przerwy widniało 0:0 to mecz skończył się wynikiem 5:1. Jest to 3-cia kolejka ligi japońskiej. W 2 kolejce co prawda przegrali z Urawa 0:1 ale mecz był na wyjeździe, a wiadomo, że w meczach wyjazdowych ciężej jest narzucić swój styl gry. W 1 kolejce u siebie zremisowali 3:3. Czuję, że posypią się gole.
Pzdr - callmeout
Brawo za Kashiwe ???? Pozdrawiam :]
 
C 7

callmeout

Użytkownik
✅ Lillehammer IK - Stavanger Oilers Stavanger -0.5 2.21 PinnacleSports 5/10 ✅
Uparcie gram na najlepszą norweską ekipę. Handicap dwu-drogowy czyli na wypadek remisu liczy się to co ugrają w dogrywce. Łącznie z fazą play-off te zespoły grały ze sobą w tym sezonie aż 8 razy z czego aż 7 razy wygrała ekipa Stavanger. Ale czemu tu się dziwić skoro Stavanger na 45 spotkań sezonu zasadniczego przegrał zaledwie 7 razy. Według mnie będą chcieli dziś zakończyć ten półfinał tak aby w spokoju przygotowywać się do wielkiego finału.
Co do Kashiwy to ja zanotowałem tylko zwrot ???? . Choć w sumie na over 2.5 kurs był też całkiem całkiem, bodaj 1.83. Przyznam, że oglądałem tylko pierwszą połowę i trzeba przyznać, że Japońce stworzyli świetną atmosferę na stadionie ???? . A bramka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego miodzio ???? . Pozdro
 
C 7

callmeout

Użytkownik
Dziś już raczej nic nie pogram. Małe podsumowanie aby łatwiej było liczyć potem ???? . Szkoda, że Bayern nie wszedł. Nie wszedł ale to chyba wina samych piłkarzy. Skoro Robben zamiast strzelać bawi się w loby lub jeszcze lepszy Muller, który w końcówce mając pustą bramkę zamiast uderzyć musi koniecznie spróbować wbiec z piłką do bramki to potem takie są efekty ???? . No ale póki co nie jest źle. Prawie 3 tyś. zł w marcu przyznam jestem zadowolony.

Pozdrawiam - callmeout

Obecny tydzień: ✅ 15.23 j

Marzec: ✅ 29.37 j
 
C 7

callmeout

Użytkownik
⛔ Ruch Chorzów - Wisła Kraków Wisła (+0) pk 2.02 PinnacleSports 7/10 ⛔
Zwracam uwagę, że jest to handicap pk!!! Czyli w razie remisu zwrot stawki.
Kurs 2.02 na tego typu zdarzenie uważam podobnie jak wczoraj Bełchatów +1.0 za promocję. Wiem, że Ruch u siebie to inny zespół. Legitymują się bilansem 7-1-3. Jednak Wisła mimo całego zamieszania wokół niej w tym sezonie na wyjazdach nie przegrywa za dużo. Na 11 meczy przegrała zaledwie 2. W rundzie wiosennej odkąd trenerem jest Probierz ani razu. A trzeba pamiętać, że choć tego sezonu do udanych nie zaliczą i być może skończą rozgrywki niżej w tabeli niż ich dzisiejszy rywal to i tak jakby nie było są lepsi kadrowo.
 
C 7

callmeout

Użytkownik
⛔ Lech Poznań - Śląsk Wrocław Śląsk pk and +0.5 2.09 PinnacleSports 8/10 ⛔
Bez jaj. Dziś możemu ujrzeć Lecha w bardzo dziwnym składzie. Handicap azjatycki i w razie remisu połowa stawki uznana za wygraną, a druga połowa zwrot. Śląsk w najmocniejszym możliwym składem na dzień dzisiejszy. Lech od 6 meczy w lidze nie wygrał. Nie widzę aż takich szans jak sugerują to kursy aby dziś w odmłodzonym składzie mogli coś zdziałać.
 
C 7

callmeout

Użytkownik
Ahh ta polska kopana ???? . Wczoraj jeszcze grałem Suns z handi ale byłem tak pijany, że nie byłem w stanie napisać posta hehe. Na dziś:
Man Utd - Fulham Man Utd -2.0 2.18 PinnacleSports 6/10
W przypadku zwycięstwa różnicą 2 goli mamy zwrot.
Powody:
- Manchester lubi grać z Fulham;
- nie grają w europejskich pucharach, mogą się całkowicie skupić tylko i wyłącznie na lidze;
- Fulham ostatnio u siebie lanie 0:3 ze Swansea, a Manchester gromi na wyjeździe 5:0 Wolves;
- United w najmocniejszym zestawieniu;
- Fulham ostatnio gra ofensywny futbol co sprzyja golom (patrz Swansea);
- 3:0; 4:0; 4:1 - spodziewam się takich wyników. O bramkę dla Fulham może być ciężko gdyż ostatnio strzelili na Old Trafford w 2006 roku. Strzelili wielkie słowo bo wyręczył ich Rio Ferdinand ???? . Ale myślę, że też nic nie może trwać wiecznie i przy wysokim prowadzeniu United też są w stanie w takim ustawieniu wykorzystać moment dekoncentracji rywala.
 
Do góry Bottom