>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Olympique Lyon-FC Barcelona

Status
Zamknięty.
S 24

snuz123

Użytkownik
Jak na mój gust to dziś górą będzie Lyon i dużo bramek, a dlaczego tak sądzę ? Bo barcy każdy potrafi wsadzić bramkę tym bardziej jak idzie o taką stawkę to Lyon będzie dążył do wygranej u siebie bo w Katalonii nie będzie łatwo na pewno ????
Mają benzemę a takie gadanie, że jego da się upilnować jest bez sensu ????
Ze stałych fragmentów może coś ukuć Juninho, a barca nie ma aż tak dobrego technika od wolnych, a że strzela on bramki częściej niż przeciętny gracz to wszyscy wiemy.
Ze barca przegrała z Espanyolem to tylko i wyłącznie puszczenie piłkarzy na lajtowy mecz, kto przy zdrowych zmysłach angażował by się fizycznie w meczu o 3 pkty podczas gdy czeka nas nie lada gratka w LM. Hiszpanie wiedzą, że tamten mecz się nie liczył ????
Jedno wiem, że Lyon może to nie ten sam Lyon co kiedyś ale ukuć bramkę barcy potrafi jak dla mnie 2-1 !
 
adriano241 0

adriano241

Użytkownik
Za chiny Lyon nie wygra! Tu może być jedynie remis, albo zwycięstwo Barcy. Remis będzie wtedy kiedy Lyon podejdzie poważnie do tego spotkania bo piłkarze Lyonu wiedzą, że mają bardzo, bardzo nikłe szanse na awans i dlatego mogą podejść do tego meczu bez motywacji i wtedy przegrają. Ostatnie dwa mecze w ligowych rozgrywkach Barcelony mogą świadczyć o spadku formy, albo o tym że LM przedkładają nad rozgrywki ligowe. Ja osobiście w tym meczu obstawię remis. W tym meczu powinno paść dużo bramek, a jak będzie remisy to 2:2.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
ja mimo wszystko postawiłem na x2 . Nie sądzę ( i mam taką nadzieję) , żeby gracze Olympique pokonali Barcę. Ostatnio Katalończykom przydarzyła się pewnego rodzaju &quot;wpadka&quot; , ale to były derby , więc wiadomo , że w takich meczach zawsze może być różnie. Barcelona nie straciła formy , więc nadal jest w dobrej dyspozycji i powinni sobie poradzić , chociaż remis jak najbardziej jest tutaj możliwy.
 
bananarama 0

bananarama

Użytkownik
w takiej lidze jak hiszpanska, nienormalne jest miec taka passe jak miala Barca i jak ma teraz Real.
Porazka Barcy w derby naprawde niewiele zmienia w kontekscie tego meczu. byl blad sedziego, byl blad Valdesa, slabszy Messi i &quot;kopanina&quot; derbowa.
oczywiscie sedzia i Valdes moge sie pomylic takze z Lyonem, ale gdyby byl na to typ, postawilbym, ze sie nie pomyla;)
w listopadzie przegrali u siebie z Szachtarem, a w nastepnej kolejce rozgromili zdaje sie Atletico Madryt.
w takim meczu jak dzisiejszy liczy sie potencjal zespolu i cel, ku jakiemu daza.

Lyon - gdy mial swoje serie w lidze francuskiej rok,dwa,trzy lata temu, nikt nie mowil, ze to nienormalne, nikt sie nie dziwil, bo liga francuska poza kilkoma wyjatkami jest na poziomie drugiej ligi hiszpanskiej.
brakuje im takich spotkan, jakie ma Barca co tydzien dwa.
i choc doskonale pamietam swietne mecze Lyonu z Realem Madryt, w tej konfrontacji Francuzi polegna.
dzis stawiam na remis, rewanz Barca
 
D 2

decoo

Użytkownik
Obniżka Formy , ha ha ha ;)
Czym się sugerujecie?
Grają tak samo w każdym meczu
Z Betisem tylko wspaniały mecz Ricardo uchronił jego drużynę przed &quot;pogromem&quot;
Espanyol - czerwona kartka Keity, poza tym to derby więc...
Jestem pewien że Barcelona wygra i tą różnicą 2 bramek. Większość według mnie to kibice realu, którzy nie mogą znieść że Barca prowadzi w lidze ????

Cucumbero: są 2 warianty:
Sylvinho(Caceres) - Puyol - Marquez - Alves
lub:
Puyol - Pique - Marquez - Alves.
 
S 0

sonic

Użytkownik
Obniżka Formy , ha ha ha ;)
Czym się sugerujecie?
Grają tak samo w każdym meczu
Z Betisem tylko wspaniały mecz Ricardo uchronił jego drużynę przed &quot;pogromem&quot;
Espanyol - czerwona kartka Keity, poza tym to derby więc...
Jestem pewien że Barcelona wygra i tą różnicą 2 bramek. Większość według mnie to kibice realu, którzy nie mogą znieść że Barca prowadzi w lidze ????

Cucumbero: są 2 warianty:
Sylvinho(Caceres) - Puyol - Marquez - Alves
lub:
Puyol - Pique - Marquez - Alves.
Moim zdaniem twoje podejście przypomina podejście jakiegoś Onet&#39;owego napinacza. Tu nie chodzi o &quot;Visca El Barca!&quot; czy &quot;Hala Madrid!&quot;. To jest forum bukmacherskie, realnie oceniamy szanse zespołów więc to że ktoś mógłby wypowiadać się tak a nie inaczej tylko dlatego że cyt &quot;nie mogą znieść że Barca prowadzi w lidze&quot; to jdna wielka bzdura.
Co do samego meczu: to jest liga mistrzów. W poprzednim sezonie, w tej samej fazie rozgrywek (a więc 1/8 finału - pierwsze mecze) był TYLKO JEDEN mecz w którym jakaś drużyna wygrała przewagą więcej niż jednej bramki! (Liverpool wygrał wtedy z Interem 2:0 - a bramki padły w ostatnich dziesięciu minutach spotkania). Można jeszcze wspomnieć, że Barca w zeszłym roku trafiła na Celtic i jak było? 3-2 i 1-0, ale chyba każdy się ze mną zgodzi, że Lyon w Lidze Mistrzów gra lepiej niż Celtic...
Dla porównania Lyon spotkał się w tamtym roku z nikim innym tylko zwycięzcą CL czyli Manchesterem. i jak było? 1-1 i 1-0... a więc wyrównany dwumecz, a przypomnijmy że w tamtym roku to ManU błyszczał, zachwycał, czarował.
Tyle jeśli chodzi o wspomnienie poprzedniego sezonu. Jeśli to nie wystarczy tym, którzy twierdzą że Barca gładko pojedzie Lyon, to jeszcze troszkę informacji:
W tym sezonie Ligue 1 Lyon jeszcze nie przegrał u siebie. Stracił najmniej bramek w lidze. W tym roku JESZCZE NIE PRZEGRAŁ (w Ligue 1 ani w Pucharze Francji).
Kto wygra dzisiaj? Nie mam pojęcia. Jednak uważam, że Barcelonie nie będzie łatwo. Ci, którzy nadal chcą grać na Barce z Handi: zobaczcie składy (ja tego nie robiłem bo omijam typowanie CL na dzisiaj)
Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego oglądania dzisiejszych spotkań.
PS. To pierwszy post od dłuższego czasu. Miło wrócić na forum. ???? Pozdro dla tych którzy czuwają nad jego rozwojem.:spokodfhgfh:
 
C 0

cucumbero

Użytkownik
Barcelona cały ten sezon zachwycała i to nie w lidze francuskiej ( nie mówię, że jest słaba, ale gorsza od primera division), ale w lidze hiszpańskiej (według mnie, najlepszej lidze na świecie). Dwa ostatnie mecze to wypadki przy pracy, między innymi mecz derbowy, w którym wszystko się mogło zdarzyć (ten mecz zawalił mi kuponi straciłem przez to 100 zł). &quot;W tym sezonie Ligue 1 Lyon jeszcze nie przegrał u siebie. Stracił najmniej bramek w lidze. W tym roku JESZCZE NIE PRZEGRAŁ (w Ligue 1 ani w Pucharze Francji).&quot; - napisał Sonic. Na 12 meczy 7 razy wygrali i aż 5 razy zremisowali! Barcelona w lidze na wyjeździe przegrała tylko raz i to w sierpniu, w 1. kolejce i raz zremisowała (14.02 - mecz z Betisem), a aż 9 razy wygrała! Z tego wynika, że lepiej spisują się oni na wyjazdach niż u siebie. Odemnie to tyle. Jaki wynik typuje? Lyon - Barca 1:2.
Zapraszam do statystyk meczów ligowych Barcelona:
http://www.vitisport.cz/index.php?clanek=profil&amp;sekce=fotbal&amp;tym=FC%20Barcelona&amp;liga=spanelsko&amp;lang=pl

Pozdrawiam, cucumbero... :spokodfhgfh:
 
manianaa 0

manianaa

Użytkownik
Ale macie zabawę, to przecież bez sensu wiadomo że każdy będzie się opowiadał za swoim ulubionym zespołem.
Ja też w duchu jestem za tym aby barcelona dostała bęcki! W końcu jestem fanatykiem REALU:jezora:.
Ale to forum nie ma temu służyć patrzmy realnie kto może wygrać po formie składach itp.
Według mnie faworytem jest barca lecz zawsze są jakieś niespodzianki i mam nadzieje że dziś tak będzie!
Barca musi wygrać Lyon może!!!:jezora:
 
C 0

cucumbero

Użytkownik
Czy ja wyglądam na fana Barcelony? Powiedziałem tylko, że uwielbiam ligę hiszpańską i darze sympatią wszystkie kluby hiszpańskie, tylko szczerze mówiąc za realem nie przepadam. Gdy byłem w dzieciństwie wkurzało mnie jak wszyscy tak ich uwielbiali i przezywali Galácticos, a według mnie nie byli tacy wspaniali. Przereklamowane gwiazdy. Nie grali ci co byli w formie, tylko ci, za których real więcej zapłacił. Zachowałem pewien uraz ???? Pozdrawiam, cucumbero... :spokodfhgfh:
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Gdy byłem w dzieciństwie wkurzało mnie jak wszyscy tak ich uwielbiali i przezywali Galácticos, a według mnie nie byli tacy wspaniali. Przereklamowane gwiazdy. Nie grali ci co byli w formie, tylko ci, za których real więcej zapłacił. Zachowałem pewien uraz ???? Pozdrawiam, cucumbero... :spokodfhgfh:
Ja mam podobnie a przy okazji jestem fanem barcy ale staram sie nie udzielac w dyskusji w tym temacie bo pewnie moje posty byly by nie obiektywne.No ale ja mysle ze to beda ciekawe mecze i trudne dla Barcy.Wcale nie musza wygrac bo Lyon to trudna druzyna i niewygodna ale dobrze by bylo dla calej LM gdyby pokonali Lyon.Wiadomo Blaugrana jest faworytem do awansu.A co do maczu z Espanyolem to nie traktujcie go tak na powaznie.To byl mecz dla interesow miasta ktore chce czerpac zyski z pilki.Nawet przebieg meczu byl dziwny ale czy to byla jakas ustawka czy nie to byl to dziwny mecz ktory Barca przegrala na wlasne zyczenie.
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Lyon - Barcelona Over 2.5 2.06
Kolejny mecz, w ktorym na chwile obecna bardzo trudno wskazac faworyta. Na Stade Gerland spotkaja sie Olimpque Lyon z Duma Katalonii FC Barcelona. Jeszcze dwa tygodnie temu murowanym faworytem byliby pilkarze Pepe Guardioli, jednak po remisie z Betisem i porazka 1-2 na wlasnym obiekcie w derbach z Espanyolem i coraz lepsza forma Olimpique Lyon nic nie moze by pewne. Pewne jest natomiast, ze zarowno fanow obu druzyn, jak i pozostalych kibicow pilkarskich czekaja dzisiejszego wieczoru wielkie emocje. Sytuacja kadrowa gospodarzy jest naprawde dobra, biorac pod uwage ich ogromne kłopoty z kontuzjami w ostatnich czasach. Nie zagraja Anthony Revelliere, Francois Clerc i Sidney Govou. W ostatniej ligowej kolejce trener Puel dal odpoczac takim pilkarzom jak Fabio Grosso, Juninho, Kader Keita i Karima Benzema, wiec cala czworka powinna byc w dobrej formie fizycznej. W ekipie Blaugrany nie zagraja Eric Abidal, Gabriel Milito i Andres Iniesta, a brak tych zawodnikow moze byc bardzo widoczny. Ten dwumecz zapowiada się niezwykle interesujaco, zwlaszcza dla fanow pieknej, ofensywnej pilki, bowiem spotkaja sie ze soba dwie bardzo ofensywnie usposobione druzyny, dlatego mysle, ze bramki w tym meczu powinny byc kwesita czasu.
 
maradie 47

maradie

Użytkownik


Dzis pierwsze mecze 1/8 pilkarskiej Ligi Mistrzow. Na przeciw siebie stana mistrz Francji Olympique Lyon i wielka FC Barcelona. Mysle, ze nie musze przedstawiac zadnego z tych zespolow gdyz sa one wszystkim doskonale znane, a o ich klasie nie trzeba nikogo informowac. Takze przejde odrazu do samego spotkania.

Barcelona zagra bez Iniesty i Abidala - Lyon bez powazniejszych oslabien - w swoim najmocniejszym skladzie. Barca jest w tej chwili bezapelacyjnie najlepszym zespolem na swiecie, ale ostatnio zlapala lekka zadyszke, ktora w koncu musiala nadejsc. Lyon w lidze - przyzwoicie - bez fajerwerkow, ale trzyma caly czas swoj dobry poziom i pewnie zmierza po kolejny tytul mistrzowski.

Znane sa juz sklady na mecz:

FC Barcelona ........ Olympique Lyon:

Valdes ........ Lloris
Alves ........ Gassama
Sylvinho ........ Grosso
Puyol ........ Mensah
Pique ........ Boumsong
Toure ........ Toulalan
Keita ........ Makoun
Xavi ........ Keita
Henry ........ Mounier
Messi ........ Juninho
Eto&#39;o ........ Benzema


Podsumowujac - uwazam, ze bedzie to bardzo zaciety i ciekawy mecz. Wg mnie ani Barcelona, ani Lyon nie maja takich atutow, aby rozstrzygnac ten mecz na swoja korzysc. Typuje tu remis, a Barcelona zapewni sobie awans dopiero na wlasnym podworku.​



Typ: X Stake: 3/10
Kurs: 3.35
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Obniżka Formy , ha ha ha ;)
Czym się sugerujecie?
Grają tak samo w każdym meczu
Z Betisem tylko wspaniały mecz Ricardo uchronił jego drużynę przed &quot;pogromem&quot;
Espanyol - czerwona kartka Keity, poza tym to derby więc...
Jestem pewien że Barcelona wygra i tą różnicą 2 bramek. Większość według mnie to kibice realu, którzy nie mogą znieść że Barca prowadzi w lidze ????

Cucumbero: są 2 warianty:
Sylvinho(Caceres) - Puyol - Marquez - Alves
lub:
Puyol - Pique - Marquez - Alves.
Hah, jak sie ciesze ze Barca tego nie wygrala ???? Pewnosc kibicow Barcelony jest denerwujaca, oczywiscie nie wszystkich, ale wiekszosc uwazala ze Barcelona wygra dwoma bramkami ???? Ogladalem druga polowe i grali srednio, Lyon w koncowce cisnal i szkoda ze nie zakonczylo sie to golem na 2-1 ;) Nadal uwazacie ze Barcelona ma forme? :-D
 
S 0

spike90

Użytkownik
Ehh dziwny mecz...
Wkońcu jakiś zespół pomyślał o wyeliminowaniu Messiego, dobra asekuracja Lyonu w obronie gratuluje:p
Barcelona statyczna w środku, szkoda że Iniesty nie było, obrona niepewna jak zawsze ;p
Ehh jutro Real to będzie dobry mecz..
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Ja uważam, że jednak nastąpiło zmęczenie materiału. W meczach z betisem i espanyolem mieliśmy sporo pecha. Jednak w dzisiejszym spotkaniu chyba mieliśmy więcej szczęścia z tego co widziałem na skrócie w TVP. Znowu taka bramka dziwna wpadła... Znowu VV zachował się niepewnie... Kilka najbliższych spotkań pokaże nam w jakiej formie są piłkarze Blaugrany. Pytanie czy szczytu nie mają już za sobą? Mam nadzieję, że nie i szybko wrócą do wspaniałego grania jakie prezentują w tym sezonie. A jak by nie było to wynik 1:1 bardzo dobry ze względu, że to wyjazd
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Ludzie jak kryzys? To chyba logiczne, że wszystkich meczy w sezonie nie wygrają. Może i są słabsze chwile, ale dobra ekipa potrafi wrócić do wygrywania. A to, że z Lyonem nie wygrali, no cóż, to było do przewidzenia. Olimpique to nie byle kto i nie położy się przed Katalończykami tylko dlatego, że nazywają się Barcelona. W zeszłym sezonie w Lyonie Manchester United też zremisował, a jak skończyli Lige Mistrzów każdy wie.
 
traxx 0

traxx

Użytkownik
Ludzie jak kryzys? To chyba logiczne, że wszystkich meczy w sezonie nie wygrają. Może i są słabsze chwile, ale dobra ekipa potrafi wrócić do wygrywania.
zgadzam sie.. ostatnimi czasy ten dzial przypomina forum kibicowskie a nie typerskie i widzi sie tylko skrajne opinie typu &#39;lyon? w tej smiesznej lidze? moze grac w 2 lidze hiszpanskiej&#39; i inne zenady naprzeciw &#39;barca ma kryzys&#39; - sam typek z rzeczpostoplitej dzis w studiu skrotow powiedzial ze wiekszosfc trenerow na swiecie zyczyloby sobie krysyzu w postaci przegranej w derbach, remisu na wyjezdzie w lidze po passie 22 wygranych ina bramkowym remisie na wyjezdzie w LM..
 
C 0

cucumbero

Użytkownik
Piłka nożna to nie są szachy, tutaj może się wszystko wydarzyć, więc po co się wyśmiewiać z tych, którzy napisali, że będzie inny wynik. Ja nie rozumiem co wy się czepiacie &quot;kibiców&quot; Barcelony, ja nim nie jestem, a napisałem, że Barca wygra, ponieważ tak uważałem. Jak już o tym mówicie to podawajcie nicki, bo mnie to denerwuje. Powiem, że jakaś drużyna wydaje mi się lepsza i wygra, to ludzie wyzywają, że fan Barcy. Weźcie dajcie spokój, bo to jest żałosne. Połowa wpisów to: &quot;to forum przypomina fankluby klubowe, a nie forum typerskie&quot;. Moderatorzy i admini są od tego, żeby robić porządek, a nie wy, bo tylko spamujecie. Pozdrawiam, cucumbero... ????
 
adriano241 0

adriano241

Użytkownik
Za chiny Lyon nie wygra!
Trochę się przeliczyłem bo Lyon miał szanse na wygranie! Co prawda nie wiem jak grali bo oglądałem mecz Manchesteru, ale sądząc po tym że Barca zdołała wyrównać dopiero w 67&#39; minucie to Lyon mógł wygrać 1:0.
Ja osobiście w tym meczu obstawię remis.
No i remisik był tak jak mówiłem ????
 
adriano241 0

adriano241

Użytkownik
Ja nie rozumiem co wy się czepiacie &quot;kibiców&quot; Barcelony
Ja się nie czepiam, ale osoby takie nieraz wkurzają. Ten mecz był 40% na 60% dla Barcelony, a jak taki Fan napisze Barcelona wygra na 100% to co on tu robi, w sporcie nic nie jest nic pewne na 100%! TO JEST FORUM DLA TYPERÓW, A KAŻDY SZANUJĄCY SIĘ TYPER WIE, ŻE W SPORCIE NIE MA NIC PEWNEGO!:spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom