>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Olympique Lyon-FC Barcelona

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Olympique Lyon - FC Barcelona

Obie ekipy spotykały się w Lidze mistrzów w 2001 roku padły wyniki 2-3 i 2-0 na korzyść Barcelony i w 2007 roku , 2-2 i 3-0 wygrana Barcelony.
Spotkają się na tych Stadionach :


Spotkają się takie gwiazdy młodego pokolenia jak :


Kto wygra ? Zapraszam do komentarzy i analiz.
 
lipek14 0

lipek14

Użytkownik
Barcelona jest w wyśmienitej formie, typuje że w Lyonie padnie bezbramkowy remis, a w Katalonii miejscowi wygrają 2-0 ???? ) Barca wygra LM!! ma obecnie najlepsza formę ;]
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Najpewniejszy 2mecz wg bukmacherow. Obecny kurs to 1.25 na barce. Podobnie jak lipek14, sadze ze Barcelona ma bardzo mocna druzyne z obecnie dobra formą. Jak bedzie, przekonamy sie w przyszlym roku. Stawiam pewnie na Hiszpanie, miło by było by doszli do finalu.
 
visca 0

visca

Użytkownik
Należy jednak dodać ze takiej formy nie da sie utrzymac przez kilka miesięcy - i teraz powstaje pytanie czy Barca nawet nie w formie jest gorsza od Lyon&#39;u przygotowującego się pod konkretnie to spotkanie. Smiem twierdzić że nie.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
nie sądzę, aby FC Barcelona spuściła z tonu i powinna wygrać to spotkanie. W końcu pokazują, że jednak będą liczyć się w walce o końcowe trofeum. Dodajmy , że w lidze idzie im wyśmienicie. Prawda, że wysokiej formy nie da utrzymać się przez długi okres, ale mają oni w szeregach świetnych zmienników , więc powinni sobie spokojnie poradzić.
 
visca 0

visca

Użytkownik
Rzepek obyś sie nie mylił:spokodfhgfh:
(chociaż ja pomimo wielkiego sentymentu do tego klubu zawsze mam wrażenie że jest to druzyna, która w moment może popaść w przeciętność -bo dawny PZP to jednak nie ta ranga co UEFA nie mówiąc juz o LM -jak było od czasu końca dream teamu do ery Rijkarda)
 
unique 41

unique

Użytkownik
dostała od Wisły i od Numancii a teraz notuje zwycięstwo za zwycięstwem i czy to PD, LM a nawet CdR, utrzymanie takiej formy gwarantuje przejście do ćwiercfinału bo szczerze wątpie, że Lyon może ograć Barcelonę. Wskaż mi inny klasowy zespół na świecie, który prezentuje podobny styl gry jak Blaugrana?
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Wskaż mi zespół z najwyższej półki którego gra jest uzależniona od jednego zawodnika,i jak go nie ma to po prostu cała drużyna przestaje grac...
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
ja tam i tak zdania nie zmieniam ???? myślę , że Barca wygra mecz. Nie jestem jakimś tam wielkim fanem Barcelony (najlepszym klubem FC Nurnberg ???? ???? ) ale i tak mimo wszystko , Olympique Lyon nie jest na tyle mocnym zespołem , żeby wygrać mecz ????
 
unique 41

unique

Użytkownik
zwierzakus

a co może Machaster w poprzednim sezonie nie był zależny od Ronaldo? , pamiętam 2 mecze: 2-0 Portsmouth i gole Ronaldo w 9 i 12min oraz mecz z Baranami na wyjeździe, gol Ronaldo w 75min (coś takiego) dużo by wymieniać ale te 2 mecze mi jakoś utkwiły w pamięci pewnie dlatego, że w meczu z Portsmouth strzelił pięknie z wolnego a z baranami, że ten mecz dał im mistrzostwo..

Kaka 2 lata temu? teraz jest tak, że gra Barcelony w 60% uzależniona jest od Messiego.. dla przykładu teraz Lampard czy Terry dla Chelsea -- popatrz na wyniki meczów bez 1 z tych 2 piłkarzy -&gt; Chelsea - Fulham 2-2 (bez Terry&#39;ego) 2-1 z Cluj jeszcze w LM 2-1 po wielkiej katordze co do ligi nie pamiętam..

Wielkie Kluby mają Wielkich Piłkarzy
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
mylicie sie barca cinko gra w tym sezonie dostała przecie baty w LM z piekną WISŁĄ K. ???? ???? ????
Hehe.. jesli to prowokacja to chyba fora pomyliles ^^
Wisełki bym nie przywoływal bo to kompletnie inna historia. Ba.. taka prawda, ze w tym meczu gdzie Wisla wygrala najbardziej z mozliwych mozliwosci zaledwie 1:0 i to w dodatku barca stworzyla w tym meczu wiecej ciekawych sytuacji niz Wisla w calym dwumeczu ;)

Barcelona jest druzyna ktora nawet bez formy, w kazdym meczu ma spore szanse na zwyciestwo. Watpie aby dopadl ich taki kryzys jak do tej pory Real M ktory jak widac radzi sobie ciut lepiej.. Nie widze w tym przypadku innego wyjscia jak przejscia dalej Barcy.
 
visca 0

visca

Użytkownik
A propo uzależnienia od jednego gracza: 3 styczeń 2009 Barca - Mallorca 3:1 - Messiego brak nawet na ławce rezerwowych. Owszem to nie przeciwnik z najwyższej półki ale zwycięstwo pewne (bramka stracona po ewidentnym błędzie nowicjusza Victora Sancheza).
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Osobiście kibicować będę Olympique. Ale tylko dlatego, iż, delikatnie mówiąc, nie jestem fanem Barcelony. Aczkolwiek oczywistym faworytem do awansu do kolejnej rundy jest Barca, która, niezależnie od formy w jakiej się wówczas będzie znajdować, nie powinna mieć najmniejszych problemów z wyeliminowaniem Mistrzów Francji.
W dwumeczu stawiam na dwie pewne wygrane podopicznych Josepa Guardioli (raczej mało kto ma co do tego jakiekolwiek wątpliwości).
 
malibu 138

malibu

Użytkownik
Ja również liczę na zwycięstwo Barcy w tym dwumeczu.Barca nie powinna się męczyć z Lyonem nawet przy świetnej formie Benzemy...Obecnie Duma Katalonii gra najładniejszy i najskuteczniejszy futbol w Europie,nawet przy słabszym meczu jednego z zawodników w każdym spotkaniu błyszczy inny gracz Blaugrany.Barca,Barca i jeszcze raz Barca
 
pawliknr 0

pawliknr

Użytkownik
Jako kibic BARCY nie moge powiedzieć nic innego jak tylko wygrana blaugrany. Pokusił bym sie nawet o stwierdzenie ze to BARCA wygram LM. A co do meczu z Lyonem
1 mecz 0:2
2 mecz 2:0
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
No ja też licze na zwycięstwo Barcelony ale nie należy lekceważyć Lyonu.Pamiętacie jak w tamtym sezonie ManU się z nimi męczyli??No jednak licze że Barca sobie poradzi.Grają pięknie i skutecznie.I nie ważne jak zakończy się ten dwumecz i cała LM to i tak jest to najlepszy klub.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom