>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Olympique Lyon - AS Roma

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Zapraszamy wszystkich do analizowania i typowania tego spotkania. Jeśli chcesz się podzielić swoja analiza lub masz jakieś przecieki ???? pozwól nam razem z Tobą ograć buki :!: ;-)

[center:4c2b28e04c]
[/center:4c2b28e04c]

[center:4c2b28e04c]Kursy: 1-1,75 x-3,25 2-4,85 @ bah[/center:4c2b28e04c]

Proszę wszystkich o pisanie konkretnych rzeczy! posty nie na temat lub pisane &quot;bez głowy&quot; będą usuwane!

Życzę trafnych typków :spokodfhgfh:
 
eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
Roma ostanio gra słabo w lidze, na stadio olimpico zremisowali 0:0 teraz grają na wyjeździe więc będzie im bardzo trudno na moje dostaną tęgie baty obstawiam 2:0 dla lyonu, kurs jest dobry na Lyon więc warto zaryzykowac
 
marcinromas 0

marcinromas

Użytkownik
Taka szybka informacja...

Luciano Spalletti powołał 22 graczy na wyjazdowy, rewanżowy mecz w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów z drużyną Olympique Lyon.

Oto lista powołanych:

B R A M K A R Z E:
Gianluca CURCI, Julio Sergio BARTAGNOLI, Alexander MARANGON “DONI”;

O B R O Ń C Y:
Marco CASSETTI, Cristian CHIVU, Rodrigo DEFENDI, Matteo FERRARI, Philippe MEXES, Christian PANUCCI, Max TONETTO;

P O M O C N I C Y:
Daniele DEROSSI, Ricardo FATY, Alessandro MANCINI, Simone PERROTTA, David PIZARRO, Aleandro ROSI, Rodrigo TADDEI, Christian WILHELMSSON, Valerio VIRGA;

N A P A S T N I C Y:
Francesco TOTTI, Stefano OKAKA, Mirko VUCINIĆ.
⚽ ⚽ ⚽

Prawdopodobne składy:
OLYMPIQUE LYON

(1-4-4-2)

\ Trener: Gérard Houllier \

-------------------

[1]Coupet

[2]Clerc [3]Cris [29] Squillaci [20]Abidal

[21]Tiago [15]A.Diarra [8]Juninho [14]Govou

[11]Fred [10]Malouda

--------------------------------------------------

Sędzia: Manuel Mejuto Gonzalez (Hiszpania)

Liniowi: Jimenez (Hiszpania) – Gallardo (Hiszpania)

--------------------------------------------------

[10]Totti

[30]Mancini [20]Perrotta [11]Taddei

[16]DeRossi [7]Pizarro

[22]Tonetto [5]Mexes [21]Ferrari [2]Panucci

[32]Doni

-------------------

\ Trener: Luciano Spalletti \

(1-4-2-3-1)

A S R O M A
 
marcinromas 0

marcinromas

Użytkownik
Roma ostanio gra słabo w lidze, na stadio olimpico zremisowali 0:0 teraz grają na wyjeździe więc będzie im bardzo trudno na moje dostaną tęgie baty obstawiam 2:0 dla lyonu, kurs jest dobry na Lyon więc warto zaryzykowac
Chyba nie wiesz co mówisz. Ty myślisz ze jak Roma ma przewage 9 pkt. nad Palermo to bedzie wystawiać najsilniejszy skład na mecz ligowy z ostatnim w lidzie Ascoli. Po to w tym meczu 30 minut grali De Rossi i Totti żeby odpocząć przed meczem z Lyonem. Wszystkie siły były odkładane na mecz we Francji. A Roma musi go wygrać zeby dokonać najwiekszego sukcesu w europejskich pucharach od 1991.

Dam ci kilka przykładów która potwierdzą ci ze Roma mocno przygotowywała się na ten mecz.
- na boisko wybiegnie najsilniejszy skład
- do dyspozycji Spallettiego są wszyscy zawodnicy, którzy niedawno byli kontuzjowani (bez Aquilaniego i Martineza) lub narzekali na przemęczenie. Tak więc powracają: Taddei, Mancini, Doni, DeRossi, Tonetto i Perrotta.
- Lyon będzie pod presją swoich fanów, którzy oczekują od nich ofensywnego stylu gry, a w Rzymie było inaczej. Tak więc francuzi atakują- Roma kontratakuje i QP pokonay.
- dawno linia obrony nie była w pełnej dyspozycji więc teraz nastał ich czas.
Mam nadzieje, że ten informacje zmuszą cie do zastanowienia nad swoimi słowami.

Prosił bym zebys nastepnym razem napisal wszystko w jednym poscie

domeL
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
Lyon w koncu sie odnalazł złapał rytm a Roma sie zagubiła i na wyjazdach jest słabiutko.jak pokazał pierwszy mecz dla romy na olimico piekielnie ciezko strzelic bramke dla wymagajacego przeciwnika .piłkarze houlliera wyszli juz raczej z dołka na tyle żeby jutro na własnym boisku odprawić z kwitkiem lyon.STAWIAM 2-1 dla gospodarzy
 
eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
Chyba nie wiesz co mówisz. Ty myślisz ze jak Roma ma przewage 9 pkt. nad Palermo to bedzie wystawiać najsilniejszy skład na mecz ligowy z ostatnim w lidzie Ascoli. Po to w tym meczu 30 minut grali De Rossi i Totti żeby odpocząć przed meczem z Lyonem.
A ty myśliż że ja miałem na myśli tylko mecz z ascoli?? roma od kilku kolejek gra słabo, a to że totti la idiota grał tylko 30 minut w tym meczu to akurat jest tylko plus bo zamiast zmarnowanych 30 sytuacji tak jak z regginą miał teraz tylko 15.
Roma nie ma szans w meczu z Lyonem na ich boisku, takie jest moje zdanie

radze panowac nad swoimi slowami bo bedzie nieciekawie

domeL
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja w tym meczu widzę niespodzianke.
Moim zdaniem Roma wygra i awansuje do kolejnej fazy LM.
Lyon ostatnio się przebudził.Praktycznie każdy stawia na wygraną lyonu,ja uważam że Roma jest bardzo dobrym zespołem,a do tego ma świetnego fachowca Luciano Spalletiego,kluczem do zwycięstwa Romy będzie rozbijanie ataków Lyonu przez De Rossiego i Pizzaro i konry rozprowadzane przez Manciniego i Taddeia.

Roma :gool: :!: :!: :!:

:spokodfhgfh: :spokodfhgfh: :spokodfhgfh:


Wynik:2-0 dla ROMY ????
 
szwagi 0

szwagi

Użytkownik
Lyon przejdzie lajtowo, Roma ma za duzo zultych kartek i i bd grac ostroznie co zaowocuje w postaci bramek dla Lyon ktoru gra na dodatek u siebie.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Moim zdaniem Lyon tu wygra ,przełamał sie troche mozna tak powiedziec .Wygrał z niebyle jakim klubem St.Etienne na wyjezdzie i to 3-1.Lyon u siebie dawno w lm nie przegral i dotego us iebie traci mało goli .Roma na wyjazdach w LM gra raczej przecietnie wygrali tylko bodajze z Olimpiakosem na wyjezdzie.Co prawda moze tu byc remis jednak to mi nie pasuje do druzyny gospodarzy.Moimz dnaiem ten meczyk bedzie na korzysc gospodarzy ,którzy wszyszli z malego dolka i teraz zobaczymy ten lyon grajacy piekna piłke i koszacy wszystkich w Lidze Francuzkiej.

poZdrawiam
 
sczypior 0

sczypior

Użytkownik
Warto dziś grać na zwycięstwo Lyonu po bardzo wysokim kursie. Po spotkaniach ligowych widać, że kryzys gospodarzy już minął i dziś po wywiezieniu remisu z Włoch powinni wygrać. Wszyscy, zarówno kibice jak i działacze klubu liczą nie tylko na dalszą fazę rozgrywek ale mierzą bardzo wysoko, nawet w sam finał. Myślę, że mają bardzo silny skład i mogą tego dokonać, jeśli nie wydarzy sie jakieś nieszczęście po drodze. Roma nieco straciła z zaciętości i prezentuje się dużo słabiej, jednak w ostatnich spotkaniach trener Włochów przeprowadzał rotacje w składzie dając tym samym do wniosku, że dzisiejszy mecz jest dla niego bardzo ważny. Lyon, aby awansować musi wygrać, bo jakikolwiek remisowy rezultat bramkowy spowoduje odpadnięcie z dalszej fazy rozgrywkowej.

.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Ja bardziej bylbym sklonny stawiac na Rome, ich trener mowil, ze przyjada tutaj wygrac, nie grajac na remis. A jak juz sie Roma naprawde rozpedzi to Lyon moze tylko prosic o najmniejszy wymiar kary.
 
D 0

daniel84

Użytkownik
Ja w tym meczu typuje bramkowy remis i awans Romy. Rzeczywiscie, Rzymianie oszczedzali się przed tym spotkaniem a Lyon ledwo co wyszedl z kryzysu ligowego. To na Lyonie ciąży większa presja, gdyz juz od paru lat mowi sie tam o sukcesie w LM. A Roma ma niepowtarzalna szanse na najwiekszy sukces w tych rozgrywkach.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Dam ci kilka przykładów która potwierdzą ci ze Roma mocno przygotowywała się na ten mecz.
- na boisko wybiegnie najsilniejszy skład
- do dyspozycji Spallettiego są wszyscy zawodnicy, którzy niedawno byli kontuzjowani (bez Aquilaniego i Martineza) lub narzekali na przemęczenie. Tak więc powracają: Taddei, Mancini, Doni, DeRossi, Tonetto i Perrotta.
- Lyon będzie pod presją swoich fanów, którzy oczekują od nich ofensywnego stylu gry, a w Rzymie było inaczej. Tak więc francuzi atakują- Roma kontratakuje i QP pokonay.
- dawno linia obrony nie była w pełnej dyspozycji więc teraz nastał ich czas.
Krytykujesz innych a sam piszesz głupoty... Pierwszy i drugi myślnik to to samo stwierdzenie.

Wybiegnie najsilniejszy skład a po drugie wybiegnie najsilniejszy skład - no ciekawie ????

Ostatni punkt twoich rozważań to puste słowa. Ktoś na tym forum napisał przed pierwszym meczem w Rzymie takie słowa : &quot;Lyon wygra, jeśli będzie mu się chciało, bo możecie się śmiać ale to taka drużyna.&quot;. I bardzo mi się ten koment podobal. Lyonowi się nie chciało a teraz MUSI mu się chcieć. A jeśli Lyon MUSI tzn że rozmiecie Romę !! 3:1 conajmniej
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Olympique Lyon – AS Roma
Na Stade Gerland zmierzą się ekipy Olympique Lyon i AS Roma. Pierwszy mecz w wykonaniu obu drużyn nie był najlepszy i ani jedni ani drudzy nie stworzyli sobie dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Dzisiejsze spotkanie jednak decyduje już o awansie do ćwierćfinału. Obie drużyny zagrają w pełni umotywowane przez swoich trenerów do odniesienia zwycięstwa. Niewątpliwie faworytami tego spotkania są piłkarze Olympique Lyon, który po kryzysie formy jaki przeżywał znacznie poprawił swoją grę i wszystko idzie już w jak najlepszym kierunku. Teraz zarówno kibice jak i prezes Aulas oczekują awansu swojej ulubionej drużyny. Piłkarze z Rzymu jednak łatwo broni nie złożą. Trener Luciano Spaletti w sobotę dał odpocząć kilku swoim podstawowym piłkarzom i w ten sposób w meczu z Ascoli nie zagrali De Rossi, Perrotta, Mancini i Taddei. Ci zawodnicy mają być bardzo dobrze przygotowani do dzisiejszego boju i mają zagrać z zębem, dzięki czemu możliwe będzie wywiezienie korzystnego wyniku z Stade Gerland. Gospodarze dzisiejszego spotkania osłabieni będą brakiem pauzujących za kartki Benzemy, Wiltorda i Toulalana. Kadra Lyonu jest jednak na tyle szeroka, że trener Houllier będzie mógł ich zastąpić równie wartościowymi graczami. Uważam, że choć Roma skazywana jest przez wielu na pożarcie to wcale nie jest bez szans na wywiezienie korzystnego dla siebie wyniku, aczkolwiek to Olympique Lyon jest faworytem do wygrania Ligi Mistrzów, to OL posiada lepszy i bardziej wyrównany skład, dlatego też zdecyduję się postawić w tym meczu na bezpieczny typ jakim jest brak przegranej gospodarzy.
Moje typy: 1x – 1,12 / Lyon (awans) – 1,40 (Bwin) ⛔ / ⛔
Wynik: 0-2 Awans: Roma
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Roma Win ????

Moje przeczucie się sprawdziło.Jestem teraz bardzo ciekawy na kogo trafi Roma w dlaszej fazie.A w Lyonie pewnie wielkie rozczarowanie.Ale cóz taka jest piłka sa zwycięscy i przegrani

pzdr :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom