>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Olympiacos Pireus vs Chelsea Londyn 19.02.2008r.

Status
Zamknięty.
S 0

sebastian28

Użytkownik
Chelsea nie gra porywająco ale wygrywa.Olimpiakos bedzie mocno zmobilizowany i bedzie chciał u siebie na stadionie osiagnac jak najlepszy wynik żeby na Stamford bridge zagrać schematycznie.Z Chelsea sie gra tak ze jeśli chce sie wygrać i ma sie przewage optyczną to sie przegrywa wieć dwójeczka może byc po kursie 2.05
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
The Blues wbrew pozorom czeka trudny mecz w Pireusie, gdzie Olympiakos będzie chciał uzyskać korzystny wynik przed meczem rewanżowym. Jednakże uważam, że awans do ćwierćfinałów wywalczy drużyna z Londynu, lecz czy zapewni sobie go już w pierwszym meczu? Nie mam przekonania, dlatego ewentualną dwójkę podeprę &quot;x&quot;. Mój typ: x2.
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Można zagrać w tym meczu pustą 2. Olympiakos wyszedł z silnej grupy ale teraz Chelsea pokaże im ich miejsce w szyku. Essien, Obi Mikel, Drogba, Kalou, Geremi wrócili z PNA; Avram Grant w końcu będzie mógł wystawić silną jedenastkę która nie będzie miała większych problemów z Grekami. Typuje 1-0 dla Chelsea.
 
von 0

von

Użytkownik
Olympiakos Pireus - Chelsea London
Obydwie drużyny w swoich grupach zaskoczyły niejednokrotnie. Chelsea np. remisując z Rosenborgiem a Olympiakos swoimi meczami z Realem Madryt. Raczej w dwumeczu jak i w spotkaniu na Stamford Bridge grecy wielkich szans nie mają. Jednak u siebie ? Remis jest spokojnie w zasięgu ich ręki, dlatego tak też bym tu typował, lecz co jak pokuszą się o zwycięstwo ? Od tego jest 1x po kursie prawie 1.5. Chelsea na mistrzostwo Anglii też nie ma już szans, skupi się przede wszystkim na Lidze Mistrzów. Myślę że w tej parze sobie poradzą, jednak nawet przez chwile nie będą mieć okazji by wygrać pierwszy mecz. W Grecji gra się bardzo ciężko, Olympiakos radzi sobie bardzo dobrze, gra bardzo nie miły futbol dla drużyn technicznych, a do takich można chyba zaliczyć The Blues. Myślę że innej możliwości w tym meczu, jak 1x nie ma.
Typ: 1X

Jestem dość mocno przekonany i zaufam tu sobie.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Kolejne zmagania w Lidze Mistrzów, grecki klub Michała Żewłakowa podejmuje silną Chelsea, faworytem są goście ale czy poradzą sobie z piłkarzami Olympiakosu i fanatyczną grecką publicznością ? Chelsea gra bardzo dobrze w obronie i ciężko będzie napastnikom z Pireusu coś &quot;ustrzelic&quot; do składu lonynczyków powinnen powrócic Drogba a to spory plus dla zespołu. Liczę także że obrona greków wraz z Żewłakowem będzie funkcjonowac poprawnie poniewaz potrafią grac co pokazują w ojczystej lidze. W tym meczu nie sądzę żeby padło sporo goli bo to pierwszy pojedynek i obie drużyny będą się obawiały grac bardzo ofenwysnie
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wydaje mi się, że ważną informacją dotyczącą tego meczu może być fakt niespodziewanej zimy w Grecji. W dniu dzisiejszym kiedy to piłkarze Chelsea przylecieli (z problemami) do Aten, zaskoczyła ich zima, puste ulice, ale za to ośnieżone. Nie wiem dokładnie jak wygląda sytuacja w Pireusie, ale patrząc na ostatnią kolejkę ligi greckiej i ilość odwołanych meczy stan murawy na każdym boisku może nie być najwyższej jakości. W takim wypadku ciekawym typem jest też under 2,5, który zresztą nawet bez tej kiepskiej murawy jest prawdopodobny. Trzeba jednak brać na tą pogodę poprawkę, bo ponoć jutro ma już być słonecznie, aczkolwiek nienajcieplej ;)
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Ewentualna, zła pogoda jest raczej na korzyść Anglików, bo na pewno są lepiej zahartowani niż Grecy. ???? Jeśli chodzi o mecz, to idealnym typem wydaje się być x2, ale w tym przypadku kurs jest bardzo niski, a czysta 2 na Chelsea to już troche większe ryzyko. Do zespołu gości w końcu z Afryki wrócili Essien, Drogba i reszta czarnych... Grant będzie miał do dyspozycji jeszcze silniejszy skład, który pomimo braku Afrykanów ???? grał znakomicie. Jak wcześniej pisali co niektórzy, Chelsea nie powinna się już liczyć w walce o Mistrzostwo Anglii więc w to raczej LM jest ich celem w tym sezonie. Nie przypominam sobie, żebym widział jakiś mecz Olympiakosu więc ciężko mi powiedzieć jak grają ale skoro doszli aż tutaj to trzeba się z nimi liczyć. Mimo wszystko mój typ: x2. ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Fabregas widzę, że mamy zdanie co do tego meczu i zgodnie typujemy bądź co bądź po marnym kursie, no ale x2 ;) Jeśli chodzi o sprawę walki Chelsea na czterech frontach, bo grają zarówno w Pucharze Ligi, Pucharze Anglii, Premiership oraz Lidze Mistrzów to w każdej z tych rozgrywek nadal mają szanse na zwyciestwo. Pierwsze trofeum chyba najłatwiejsze do zdobycia mogą już wywalczyć w zbliżający się weekend, będzie to Puchar Ligi i mecz z Tottenhamem, ale jak wiemy marzeniem Romana Abramowicza od samego początku kiedy przejął Chelsea było zdobycie Ligi Mistrzów i właśnie na te elitarne rozgrywki The Blues skupią teraz maksimum swoich sił i umiejętności. Nie wyobrażam sobie aby odpadli w dwumeczu z Olympiakosem, ale jak już mowilem pare razy w pierwszym meczu typ na ich zwycięstwo podparłbym remisem ;)

Mój typ x2
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Moim zdaniem będzie to wyrównany mecz z małą ilościa bramek dlatego też postawie na under. Myśle ze tutaj każdy wynik jest mozliwy.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
under to chyba najlepszy typ na to spotkanie, bo bardzo prawdopodobnym wynikiem jest 0:0. ja jednak tego meczu nie ruszam
 
boogi_7 0

boogi_7

Użytkownik
hmmm
Może być niespodzianka w postaci 1. Mi to sie widzi ze grecy nastawia sie na atak w pierwszej połowie i mogą strzelić bramkę, wtedy w drogiej wyłącznie obrona. Under jak najbardziej ale bym sie zastanawiał nad 1. Ewentualnie remis
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Czemu niby złe warunki mają być na korzyść Chelasea :?: Z tego co wiem sytuacjia w Pireusie nie jest ciekawa, wszystko w śniegu i temperatura -4 stopnie. Może i fakt, że w Anglii bardziej są gotowi na taką pogodę, a Grecy raczej gorzej są przystosowani do takich warunków, ale jednak warto pamiętać że to ich teren. Co prawda jutro prawdopodobnie wystąpią bez LuyLuy (jeszcze do końca niewiadomy jest jego los), ale jednak są bardzo zmotywowani. Gadałem ostatnio z pewnym znajomy,, który napisał mi, że fani oraz sama drużyna liczy na korzystny wynik w tym meczu. Olympiacos jest bardzo zmotywowany i liczę, że AH p+0.5 p po kursie 1.91 w Pinnacle jest warty zagrania.

pzDr ;)
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem w tym meczu jest zagranie 1X po dość ładnym kursie.Drużyna gospodarzy u siebie jest dość silna,do tego dochodzi olbrzymia motywacja o której mówią piłkarze i działacze i kolejna rzecz to : atut własnego boiska i 50 tysięcy rozgorzałych kibiców potrafiących zrobić taki doping że będzie wgniatać w ziemie ???? , a Chelsea może i jest w dobrej formie,i do tego powracają piłkarze,jednak ja uważam że to nie wystarczy na pokonanie Olympiakosu w Pireusie.
Pozdrawiam
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Cała Grecja w tym meczu będzie dopingowała Olympiakos, tak więc motywacja dla tej drużyny jest olbrzymia, ale czy aby na pewno będą potrafili zadowolić swoich fanów? Moim zdaniem stać ich na remis, ale na zwycięstwo to im raczej Chelsea dziś nie pozwoli. The Blues przylecieli do Pireusu przede wszystkim po korzystny rezultat przed meczem rewanżowym, a takim niewątpliwie byłoby zwycięstwo bądź też bramkowy remis. Widziałem zdjęcia z murawy w Pireusie i jeszcze wczoraj odgarniano z niej śnieg, jednakże dziś powinno już być wszystko ok i będzie można grać. Zastanawiałem się nad postawieniem undera w tym meczu, ale mimo wszystko nadal podtrzymuję swoją decyzję nt. tego meczu, czyli bezpieczne moim zdaniem x2.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Dziwi mnie troche tak wysoki kurs na Grekow. Co prawda ostatnio nie zachwycaja ale jednak odnosza zwyciestwa. Na wlasnym obiekcie zremisowali z Realem Madryt 0:0, Lazio 1:1 i pokonali Werder 3:0, na wyjezdzie 2 zwyciestwa i porazka 2:4 w Madrycie ale wlasnie w tym meczu zachwycil mnie Olimpiacos. Grekom zabraklo troche szczescia, bo spokojnie mogli to spotkanie wygrac! Chelsea w lidze gra... przecietnie, a i to wystarcza by wygrywac. 0:0 z Lpoolem, 1:1 z Portosmouth, 1:0 z Reading, 2:1 z Wigan, 1:0 z Birmingham... mimo iz sa to zwyciestwa zespol jakos mnie nie przekonuje. W Grecji nie ma podgrzewanych muraw, tymczasem w niedziele spadlo tam 20 cm sniegu i kilka spotkan odwolano. Pogoda wiec na + dla angoli. Proponuje w tym spotkaniu under.
 
H 0

hebdzio

Użytkownik
Remis
Mimo wszystko dałem remis. Olimpiakos gra u siebie bardzo dobrze i nawet Chelsea może nie strzelić bramki. Drogba ostatnio dobrze się nie spisuje, a to głowny motor napedowy Chelsea.




Olimpakos - Chelsea X
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
A ja jestem za klubem Żewłakowa... gra Chelsea nie przekonuje mnie za bardzo, a to że Drogba wraca do składu też mnie zbytnio nie rusza - w meczu gra cała drużyna, a nie jeden zawodnik. Grecja to z pewnością ciężki teren dla Anglików a co dopiero stawiać tam pierwszy krok na stadionie Olympiakosu. Grecy afiszują się z tym, że dziś Anglikom wygrać nie dadzą, że zwycięża ten mecz i pokażą im jak sie gra... o dziwo ja w te slowa uwierzlem i jestem przekonany, ze olymp bedzie w stanie wygrac to spotkanie choc bedzie to arcy trudne zadanie bo wiemy chelsea byle ogorami nie są, ale Grecy tez nie są tacy slabi, w koncu przeszli do tej fazy a to o czyms swiadczy. Moj yp t czysta 1 i under w tym meczu .
 
beau 1

beau

Forum VIP
Przewiduje, że The Blues nie będą dążyć aby strzelić gola za wszelką cenę i pewnie wystarczy im remis bo na Stamford Bridge Grecy będą mieć małe szanse.Jaka pogoda jest w Grecji każdy wie boisko zmrożone będzie utrudniało prowadzenie piłki a także ciężko na takim boisku wyczuć silę z jaką podać piłkę.Do składu gości wracają:Lampard i Terry co tylko pozytywnie może wpłynąć na grę gości.Olimpiakos zagra pewnie jednym wysuniętym napastnikiem co zmniejsza znaczące ich szanse na gole.Podobnie jak wszyscy typuję w tym meczu under 2,5 gola.Chelsea może wygrać ale przyzwyczaiła nas do zwycięstw mało przekonujących.W Premiership praktycznie 80% spotkań kończy sie underami kiedy gra drużyna Avrama Granta.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
OLYMPIAKOS PIREUS - CHELSEA LONDYN typ: under 2,5✅✅✅
Kurs : 1,55 bwin ✅✅ WYNIK 0:0 ✅✅

To ze zespol z Pireusu zaszedl tak daleko to juz dobrze o nim swiadczy ale teraz trafil n abardzo trudna przeszkode i mysle ze stoi raczej na straconej pozycji. W zespole Chelsea wracaja wszyscy zawodnicy z PNA z Drogba i Essienem na czele . Nie zagra jedynie Andrij Szewczenko ale to nie jest chyba zadne oslabienie zwazywszy na slaba forme tego pilkarza. W srodku pola powinien rzadzic Lampard z Essienem. Ale nie sadze aby padlo tutaj duzo bramek. Ekipa Olympiakosu bedzie niesiona zywiolowym dopingiem swoich kibicow co moze okazac sie pomocne. Olympiakos w tej edycji LM na wlasnym stadionie traci bardzo malo bramek. W meczu z Realem padl bezbramkowy remis. W starciu z Lazio bylo 1:1. To juz dobrze swiadczy o tym zespole gdzie na srodku defensywy wystepuje nasz rodak Michal Zewlakow. The Blues takze nie grzesza skutecznoscia i przewaznie sie zadowalaja minimalnym zwyciestwem. A jako dowod oto statystyka meczy underowych w Premiership:
26spotkan z czego :
20 underowych (77%)
6overowych (23%)

Olympiakos natomiast:
20spotkan z czego :
11underowych( 55%)
9overowych (45%)

Mecz ten bedzie toczony w zimowej scenerii co moze utrudnic zawodnikom strzelanie bramek. Zmrozona plyta boiska nie sprzyja szybkiemu rozgrywaniu pilki.

pewnosc typu : 8/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom