>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Olimpijska promocja w Tobet.com!

pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
*bonusy przed wyplata nalezy 6-krotnie postawic na zakladach sportowych lub zakladach sportowych na zywo po kursie nie mniejszym niz 1.8
*Bonus przed wypłatą należy obrócić 6 razy na treblach w zakładach sportowych. Minimalny kurs wynosi 1,80, a składowa trebla min. 1,10.
ktoz mogl wpasc na pomysl zmiany regulaminu PO zakonczeniu promocji? oczywiscie tylko Tobet

zenada ????
 
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
po wpisaniu kodow nic sie nie wydarzylo ???? czemu mnie to nie dziwi? za chwile zapytam na czacie! a przepraszam, zapomnialem, ze juz 14 i na czacie nikogo nie ma...
 
Y 23

yapa

Użytkownik
Napisał Tobet
*Bonus przed wypłatą należy obrócić 6 razy na treblach w zakładach sportowych. Minimalny kurs wynosi 1,80, a składowa trebla min. 1,10.
ktoz mogl wpasc na pomysl zmiany regulaminu PO zakonczeniu promocji? oczywiscie tylko Tobet
a tych trebli nie zauwazyłem
żeby było ciekawiej na ich stronie dalej wisi 1,80 bez trebli
http://prntscr.com/e9lwe
???? dla tobet
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No to bardzo nieciekawie sobie tobet pogrywa z tymi bonusami. Nie dość, że bonusy w zamian za wykonane obroty wydają się niewielkie, to jeszcze tak z wami pogrywają. Ja nie skorzystałem, dla mnie zbyt duże były te obroty. Jednak w czasach bezkonkurencyjnych zakładów bez ryzyka korzystałem zawsze, i podobały mi się te promocje. Teraz widzę jest słabiutko z wszelkimi promocjami, a z tymi które są i tak są kłopoty. Swoją drogą ciekawe czy pojawią się kiedyś jeszcze prawdziwe zakłady bez ryzyka (tzn. bez konieczności wykonywania obrotu) :)
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
No cóż teraz akurat Tobet zachował się żenująco ... nie dość że czekam ponad tydzień to nagle się okazuje że nie ma mnie na liście zwycięzców kij z tym że miałem obrót ponad 1500
 
basturk66 0

basturk66

Użytkownik
dostał ktoś w ogóle bonus za złote medale ? bo też zrobiłem obrót i bonusu nie ma pisałem do supportu to muszą jeszcze raz sprawdzić obrót i się odezwał więc pewnie znowu tydzień czasu dla nich
 
firer 886

firer

Użytkownik
dostał ktoś w ogóle bonus za złote medale ? bo też zrobiłem obrót i bonusu nie ma pisałem do supportu to muszą jeszcze raz sprawdzić obrót i się odezwał więc pewnie znowu tydzień czasu dla nich
O dziwo ja dostalem 100% do 200 zl, ale do tego w gratisie dali mi limity, dzieki ktorym pewnie nie dam rady obrocic tego bonusu :grin:
 
basturk66 0

basturk66

Użytkownik
Betsson ich przejął ???? tragedia nie dość że człowiek się namęczy stawiając te 6 tyś to trzeba się prosić o swoje bo nie umieją się doliczyć obrotu , a kody za brąz i srebro dalej nie działają mieli na to 10 dni totalne dno !
 
firer 886

firer

Użytkownik
Betsson ich przejął ???? tragedia nie dość że człowiek się namęczy stawiając te 6 tyś to trzeba się prosić o swoje bo nie umieją się doliczyć obrotu , a kody za brąz i srebro dalej nie działają mieli na to 10 dni totalne dno !
Zagraj jakis zaklad wtedy dopiszą Ci te dwa bonusy do stanu konta
 
basturk66 0

basturk66

Użytkownik
Zagraj jakis zaklad wtedy dopiszą Ci te dwa bonusy do stanu konta
dodali te a za złoto nie daja bo niby nie zrobiłem obrotu , złodzieje szkoda już cos u nich grac bo to jest śmieszna firma nawet liczyć nie umieją
Po krótkiej walce obliczyli jeszcze raz i zakwalifikowałem się do bonusu za złoto
 
Y 23

yapa

Użytkownik
czat jest teraz dostępny ????
bonusy za srebro i brąz dodane
bonus za złoto dopiszą ręcznie po wpłacie
obrót po treblach ????
X X: Obowiązuje regulamin czy email z informacją o treblach?
X: Obowiązuje email z informacją o treblach

pozdrawiamy support z Tobetu, gdzie maile są ważniejsze od regulaminu ????
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Czyżby Polacy zrobili zbyt dużo brązowych medali, że Tobet robi taki wałek? Mielibyśmy 35 FS na dowolny slot (tak jak to było w pierwotnej wersji regulaminu), a że nasi poszaleli to firma zdecydowana się zmienić promocję... Brak konsekwencji w działaniu, na takich właśnie sytuacjach firma traci wiarygodność i zaufanie klientów. Jeszcze wymóg zagrania dowolnego zakładu żeby uaktywnić bonusy.. Uśmiechnę się tylko ????
 
Y 23

yapa

Użytkownik
Niedawno Betsafe miał promocję, że wystarczyło WPŁACIĆ 200 zł na konto i przez 3 dni codziennie dostawało się 25 spinów, więc te 30 spinów to wcale nie tak dużo, zresztą obrót 35 razy...
Tu raczej chodzi o to żebyśmy anulowali te 30 zł bonusu bo wcześniej nam kasy nie wypłacą zanim nie wykonamy obrotu, a raczej mało kto 1050zł do maszyny &#39;wrzuci&#39;.
Bardziej boli te dodanie trebli do wymogu obrotu...
 
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
Uśmiechnę się tylko ????
Tutaj nie ma co sie usmiechac tylko trzeba zazadac wyjasnien... w koncu Tobet ma swoich przedstawicieli na tym forum. Skoro nie maja oporow zeby zmienic regulamin promocji juz po jej zakonczeniu (gdy przychodzi czas placenia) to rownie dobrze moga robic co chca w innych sprawach i przy innych &quot;niesamowitych&quot; promocjach

ŻENADA
 
zaba1989 80

zaba1989

Użytkownik
To jak w końcu z tym brązem, bo dostałem 1zł i napisałem emaila to nawet nie odpisali, a miało być 30zl na sloty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
al_capone 29K

al_capone

Gangster
On jest na urlopie do wtorku, więc nie odpowie na Wasze pytania.
Jutro spróbuję się z odpowiednią osobą skontaktować i uzyskać więcej informacji.
 
Do góry Bottom