>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Olena Typuje

O 3

olena

Użytkownik
Hej. Może to i dziwne ale i babeczkom też się zdarza pogrywać ;)
Tu będę podawała moje najlepsze typy. Kursów 1.2 czy 1.4 nie przewiduję, lubię grać niespodzianki.
Tak więc startujemy.

Typ 1
Anglia - Walia X 3.90 Betsson

Kursy na Anglików przesadzone, mimo wyraźnej przewagi w meczu z Rosją, która delikatnie mówiąc nie błyszczy. Ambitni Walijczycy powinni urwać punkt.
 
O 3

olena

Użytkownik
Hej. Może to i dziwne ale i babeczkom też się zdarza pogrywać ;)
Tu będę podawała moje najlepsze typy. Kursów 1.2 czy 1.4 nie przewiduję, lubię grać niespodzianki.
Tak więc startujemy.
Typ 1
Anglia - Walia X 3.90 Betsson ⛔
Kursy na Anglików przesadzone, mimo wyraźnej przewagi w meczu z Rosją, która delikatnie mówiąc nie błyszczy. Ambitni Walijczycy powinni urwać punkt.
Blisko... nie załamujemy się.

Na dziś proponuje:

Typ2 Francja - Szwajcaria X @3.10 Betsson
Typ3 Rumunia - Albania X @3.60 Betsson

Nie sadze by w obu meczach wygrali faworyci. Francuzom do szczęścia potrzebny remis - to samo Szwajcarom, ryzyka nie będzie. Albania natomiast bardzo waleczna i taki kurs na remis wręcz trzeba spróbować.
 
O 3

olena

Użytkownik
Blisko... nie załamujemy się.
Na dziś proponuje:
Typ2 Francja - Szwajcaria X @3.10 Betsson ✅ 0-0
Typ3 Rumunia - Albania X @3.60 Betsson ⛔ 0-1
Nie sadze by w obu meczach wygrali faworyci. Francuzom do szczęścia potrzebny remis - to samo Szwajcarom, ryzyka nie będzie. Albania natomiast bardzo waleczna i taki kurs na remis wręcz trzeba spróbować.
Już na minimalnym +
 
O 3

olena

Użytkownik
Typ4 BK46 - Honka under 2.5 @3.30
Dziś zdecydowałam się na mecz na szczycie w fińskiej Kakkonen. Duża presja, ostatnie wyniki po 3 bramki w meczu nie przemawiają do mnie za bardzo i twierdzę, że presja meczu zniży wynik bramkowy do poniżej 2.5 gola.
 
O 3

olena

Użytkownik
Typ4 BK46 - Honka under 2.5 @3.30 1-2 ⛔

Dziś zdecydowałam się na mecz na szczycie w fińskiej Kakkonen. Duża presja, ostatnie wyniki po 3 bramki w meczu nie przemawiają do mnie za bardzo i twierdzę, że presja meczu zniży wynik bramkowy do poniżej 2.5 gola.

Typ5 Szwecja - Belgia X @3.5

Licze na przełamanie Szwedów, po drugie Belgom wystarczy remis do awansu.
 
O 3

olena

Użytkownik
Typ6 Kuba - Słowacja Kuba -1.5s @2.00 ⛔

Słowacy są bez formy w tym turnieju i wydaje mi się, że jeśli Kuba zagra na swoim poziomie nawet do postawienia 3-0.

Typ7 Dart - Alexandrova 2 @1.45 + Typ8 Dokładny wynik 0-2 @2.20

Powinno być bezproblemowo ten kto wdiział Alexandową w akcji. Dart mało znana, zaczynająca kariere.
 
O 3

olena

Użytkownik
Paire - Millman 2 @2.2
Paire ostatnio się zaciął i oglądając jego gre nie gra nic specjalnego co pokazywałoby jego msc w ranku.
 
Do góry Bottom