>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Okradaj buki razem z Clyydeem ;)

clyydee 79

clyydee

Użytkownik
Witam, zajmuje się obstawianiem wszelakich spotkań już dobre kilka lat, te forum również obserwuje już przez dłuższy czas i w końcu postanowiłem do was dołączyć. Nie będę się deklarował, że będę typował jedynie dane dyscypliny sportowe, bo prawdę mówiąc interesuje mnie wszystko ;) Najczęściej zakłady będą z Unibetu bądź też z Bet365. Zaczynam od swojego tematu, choć zamierzam również pisać z typach dnia, oraz w poszczególnych działach. Nie życzę sobie wpisów innych użytkowników w tym temacie, chciałbym, żeby to jakoś wyglądało ???? W razie czego zawsze jest PW ^^ Cel? Jak najlepiej sobie poradzić :grin: Zapomniałem dodać, podsumowanie będę prowadził co 10 kuponów :wink: Po dłuższym zastanowieniu zmieniam jednak system z jednostek na złotówki, tak będzie mi lepiej, jako, że żadne ze spotkań jeszcze się nie zaczęło, więc to nie wpłynie na nic :wink:
 
clyydee 79

clyydee

Użytkownik
Zacznijmy od Ligi Europejskiej, ponieważ dzisiaj mamy kilka ciekawych spotkań :wink:
#1
III runda eliminacji do Ligi Europy
Apollon - Gabala 1 @ 1.70 ⛔ 90+5 karny dla Gabali i 1:1, żenada..
Kukesi - Legia Warszawa 2 @ 1.60 :?: taka sama żenada, tylko ze strony kibiców z Albanii

AKO: @ 2.70 Bet365
Stawka: 30 zł
EWK: -30 zł
#2
III runda eliminacji do Ligi Europy
Debrecen - Rosenborg 1 @ 3.00 Bet365 ⛔ 1:0 do przerwy, później jednak 1:3 i ostatecznie 2:3, niezły łamaniec..
Stawka: 20zł
EWK: -20 zł
 
clyydee 79

clyydee

Użytkownik
#3
UFC 190
Ronda Rousey - Bethe Correia Ponad 1.5 rundy @ 3.50 ⛔ 34 sekundy, nieźle ;)
Antonio Silva - Soa Palelei 2 @ 1.44 ⛔
AKO: @ 5.04 Unibet
Stawka: 30 zł
EWK: -30 zł
Interesuje się MMA, choć mi nigdy nie przyszło walczyć w tej formule walk, to trenowałem kiedyś Muay Thai, tak więc zamiłowanie do sportów walki jakieś mam, skąd takie typy? Rowda powinna przejechać się po swojej przeciwniczce, jednak jak wiadomo UFC 190 odbywa się w Brazylii, czyli w ojczyźnie Bethe, więc motywacja z jej strony będzie podwójna. Ronda nie lubi swojej przeciwniczki i na pewno będzie chciała jej dać jak najlepszą lekcję, choć na pewno stać ją by zwyciężyć już w 1 rundzie, to według mnie walka potrwa trochę dłużej niż 5 minut. Obie przeciwniczki niepokonane: Rousey zwyciężała 11 razy - 2 razy przez TKO/KO i aż 9 razy przez poddanie swoich przeciwniczek, Correia zwyciężała 9 razy - 2 razy przez TKO/KO i 7 razy przez decyzję sędziów. Choć walka ma zdecydowaną faworytkę to ja typuje, że jednak potrwa dłużej niż 1 rundę, a kurs na to zdarzenie w Unibecie wynosi aż 3.50. Drugi typ to no cóż, Silva to już nie zawodnik z dawnych lat, przez ostatnie 3 lata przegrał 4 z 7 stoczonych przez siebie pojedynków, w 2 ostatnich padał po nokaucie w 1 rundzie. Jego przeciwnik Palelei radzi sobie zdecydowanie lepiej, Hulk bo taki pseudonim ma ten zawodnik od 2011 roku stoczył aż 13 walk, przegrał jedynie 1 przez decyzję sędziów, w pozostałych 12, 2 razy wygrywał przez KO i 10 razy przez TKO, według mnie to starcie, jak i walka Rondy ma zdecydowanego faworyta, więc ja próbuję właśnie takiego dubelka.
 
clyydee 79

clyydee

Użytkownik
#4

III runda eliminacji do Ligi Europy

Belenenses - IFK Göteborg 2 @ 3.40 ⛔ (wątpię, że po przerwie trafią min 3 bramki, więc też już na minus)
Kairat Almaty - Aberdeen 2 @ 4.00 ⛔
AIK - Atromitos Athens 1 @ 2.00 ⛔ tam gdzie szukałem niespodzianek nie było ich, tam gdzie zagrałem mniej ryzykownie była niespodzianka ???? w następnych typach już nie szaleje ze stawkami..
AKO: @ 27.2 Bet365
Stawka: 10 zł
EWK: -10 zł
Trebel za drobne, bardzo duże drobne, a dlaczego tak? Belenenses to średniak ligi portugalskiej, w ich miejscu widziałbym inny zespół, któremu się nie udało, do Ligi Europejskiej załapali się ledwo ledwo, mając na koniec tylko 1 punkt przewagi nad Nacional i Ferreira, Göteborg zaś to solidny zespół ze Szwecji, który na pewno nie odpuści tego spotkania, po 17 kolejkach tego sezonu przewodzą w tabeli z 35 punktami na koncie, za to sezon w Portugalii jeszcze się nie zaczął, więc to dodatkowy atut. Drugi pojedynek no cóż, oczywiście Kazachstan to ciężki teren, w ubiegłych latach przekonywały się o tym już różnej klasy zespoły. W Szkocji jak wiadomo rządzi Celtic, ale Aberdeen to żaden słabiak, zakończyli rozgrywki na 2 miejscu w tabeli ze stratą aż 17 punktów do 1 Celticu, ale również sami wypracowali sobie 10 punktów przewagi nad 3 w tabeli Inverness, dlatego ja bym tak zespołu ze Szkocji nie skreślał. Ostatnie spotkanie wydaje się być najpewniejsze, również zespół ze Szwecji tak jak w przypadku pierwszego spotkania. AIK jest w trakcie rozgrywania sezonu i jak na razie zajmują 6 miejsce, Grecy za to odkąd skończyli ligę 7 czerwca nie rozegrali jeszcze ani jednego spotkania, dodatkowo piłka w Grecji to już nie to samo co parę lat wcześniej, więc AIK nie powinno mieć problemów. Za drobne takie trebla warto spróbować, ale tylko spróbować, a nie grać na poważnie.
 
clyydee 79

clyydee

Użytkownik
#5
Piłka ręczna Półfinał MŚ U21
Tenis 1/8 finału turnieju ATP w Atlancie
Egipt U21 - Francja U21 2 Handicap -2.5 @ 1.64 ⛔
John Isner - Radek Stepanek 1 Handicap -2.5 gemy @ 2.00 ⛔
AKO: @ 3.28 Bet365
Stawka: 10 zł
EWK: - 10 zł
#6
Piłka nożna Ekstraklasa 3 kolejka
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin X2 @ 2.05 Bet365 ✅ pierwszy plus, trochę późno ;)
Stawka: 20 zł
EWK: +41 zł
 
clyydee 79

clyydee

Użytkownik
Sporo dzisiaj tych kuponów, ale starczy na dzisiaj, oraz na dzień jutrzejszy, kolejne będą już na sierpień.
#7
Piłka Nożna:
Superpuchar Niemiec
Superpuchar Włoch
Superpuchar Francji
Tarcza Wspólnoty Anglia
Vfl Wolfsurg - Bayern Monachium 2 @ 1.90 ⛔ nie mogli dowieźć prowadzenia do końca..
Juventus - Lazio 1 @ 2.00
Paris SG - Lyon 1 @1.60 ✅
Chelsea - Arsenal 1 @ 2.45 ⛔
AKO: @ 14.90 Unibet
Stawka: 5 zł
EWK: -5 zł
I na koniec dzisiejszego dnia zlepka &quot;Superpucharów&quot; rozpoczynających sezon w największych ligach na świecie (pominąłem hiszpańską, bo do jej startu jeszcze trochę czasu zostało, a poza tym kurs na Barcelonę nie był zbyt satysfakcjonujący). Zacznijmy od Superpucharu Niemiec. Jak dla mnie faworytem tego spotkania jest Bayern, mimo, że jest to pierwsze spotkanie w nowym sezonie i być może z motywacją jest jeszcze ciężko, to moim zdaniem od początku sezonu pokażą na co ich stać. Dwa poprzednie puchary przegrali, dwukrotnie z Borussią, według mnie teraz pora na przełamanie i choć zmian kadrowych mniej odbyło się w Wolfsburgu to jestem spokojny o zgranie drużyny z Monachium. Kolejny Superpuchar Włoch, cóż Juventus dokonał sporych zmian odszedł między innymi Tevez i Vidal, przybyli za to między innymi Mandżukić i Khedira. Za dużych zmian w Lazio nie ma i to może być ich dużym atutem, jednak mimo wszystko jestem za Juventusem, rządzą i dzielą przez ostatnie lata we Włoszech, mecz zostanie rozegrany w Chinach, więc o przewadze boiska też powiedzieć nie można, Juventus występował w Superpucharze w 3 ostatnich latach, dwukrotnie wygrywał z Napoli i właśnie Lazio Rzym, a rok temu przegrali z Napoli, w tym roku myślę, że wrócą na ścieżkę wygrywania. Trzeciego Superpucharu nie ma za bardzo co opisywać, walczyć będą o niego PSG i Lyon, wszyscy wiemy jaką drużyną jest PSG i jakie gwiazdy posiadają, w 2 ostatnich latach PSG wygrywało Superpuchar z Bordeaux 2:1, oraz z Guingamp 2:0, więc widać, że tego spotkania nie odpuszczają, teraz przeciwnik lepszy, ale Lyon to już nie to samo co kilka lat temu. I ostatnie spotkanie, chyba najbardziej ryzykowniejsze, co również wskazuje kurs, Tarcza Wspólnoty w Anglii, gdzie zmierzą się ze sobą Chelsea i Arsenal. Właściciel Chelsea na pewno bardzo zadowolony z faktu, że jego zespół w końcu coś dużego osiągnął, czym niebywale było zdobycie mistrzostwa kraju. Mourinho nie wydawał za dużo w tym okienku transferowym, ale również nie tracił swojego składu. Arsenal cóż, wielki klub, ale bez większych sukcesów, w tamtym roku również brali udział w meczu o Tarcze Wspólnoty i wtedy niebywale wygrali 3:0 z Manchesterem City. Mou nie przepada za Wengerem i na pewno tego meczu nie odpuści, jak dla mnie zwycięży Chelsea. Szkoda, że nie są to typy z ewentualnymi dogrywkami i karnymi, bo do takich dość często w takich meczach dochodzi, ale na czyste win według mnie też również można zagrać. Nie szaleje ze stawką, tylko 5 zł, bo mimo wszystko są to mecze pucharowe.
 
clyydee 79

clyydee

Użytkownik
#9
III runda eliminacji do Ligi Mistrzów - rewanże
Ajax Amsterdam - Rapid Wiedeń 1 @ 1.80 ⛔
Basel - Lech Poznań 1 @ 1.50
AKO: @ 2.70 Bet365
Stawka: 15 zł
EWK: -15 zł
Stawiam już teraz, nie chcę czekać na zmiany kursów. Ajaxowi nie wiele zabrakło do wygranej w Wiedniu, po pierwszej połowie prowadzili 0:2, później jednak zabrakło koncentracji i zremisowali ostatecznie 2:2, co i tak jest dobrym wynikiem na wyjeździe, u siebie powinni sobie poradzić. Basel pokazał na wyjeździe, że są lepiej poukładaną drużyną, boję się w tym meczu remisu, jednak staram się zaufać Szwajcarom i stąd mój typ na nich.
 
clyydee 79

clyydee

Użytkownik
#10
New York Liberty - Seattle Storm 2 Handicap +9.5 @ 1.87 ⛔
Atlanta Dream - Phoenix Mercury 2 Handicap -4 @ 1.86 ⛔
AKO: @ 3.48 Marathonbet
Stawka: 15 zł
EWK: -15 zł
#11
San Antonio Silver Stars - Los Angeles Sparks 1 Handicap +3.5 @ 1.78 ✅
Chicago Sky - Washington Mystics 1 Handicap -3 @ 1.86 ZWROT
Indiana Fever - Connecticut Sun Under 150.5 @ 1.92 ⛔
AKO: @ 6.36 Marathonbet
Stawka 10 zł
EWK: -10 zł
#12
New York Liberty - Seattle Storm 2 Handicap +9.5 @ 1.87 ⛔
Atlanta Dream - Phoenix Mercury 2 Handicap -4 @ 1.86 ⛔
San Antonio Silver Stars - Los Angeles Sparks 1 Handicap +3.5 @ 1.78 ✅
Chicago Sky - Washington Mystics 1 Handicap -3 @ 1.86 ZWROT
Indiana Fever - Connecticut Sun Under 150.5 @ 1.92 ⛔
AKO: @ 22.10 Marathonbet
Stawka: 5 zł
EWK: -5 zł
 
clyydee 79

clyydee

Użytkownik
#13
Maribor - Korea Południowa 1 Handicap -2 @ 1.86 ⛔
Zabrze - Motor 2 @ 1.80 ✅
AKO: @ 3.35 Bet365
Stawka: 35 zł
EWK: -35 zł
Mimo dość wysokich kursów spotkania wydają się być dość pewne, jeśli ten 13, pechowy kupon nie wejdzie to trzeba będzie zrobić przerwę od stawiania pieniędzy, by później wrócić z inną taktyką.
 
Do góry Bottom