>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

OKBET

J 0

jarasinho1985

Użytkownik
Szanowni forumowicze, możecie się wypowiedzieć na temat nowo powstałego bukmachera jakim jest OKBET. Zwracam się do Was z prośbą o wszelakie informacje na jego temat gdyż ja osobiście próbując założyć tam konto już przy samym procesie rejestracyjnym zderzyłem się ze ścianą. Mianowicie po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, oczywiście wpisując prawidłowe dane, po kliknięciu w zakładkę "utwórz nowe konto"...dzieje się...nic. System nie przenosi mnie do następnego kroku, nie otrzymuję żadnego powiadomienia o założeniu konta, ani żadnego maila aktywacyjnego. Na stronie głównej ciężko także znaleźć jakąkolwiek informacje o jakiejkolwiek pomocy, żadnego czata, żadnego formularza kontaktowego, żadnego maila...nic...
Czy spotkaliście się z podobnym problemem. Proszę o jakieś info bądź sugestie...
Pozdrówka
 
B 0

bonka

Użytkownik
ja miałem dość podobny problem, niestety musiałem zrezygnować z zakładów u tego bukmachera, może napisz maila ale znajdując go bezpośrednio na google? Nie na stronie
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
 wystartował i się schował. Strona była pełna błędów, stąd te problemy z rejestracją pewnie, wydaje mi się że nie była w ogóle możliwa.
A stronę w takim stanie uruchomili bo pewnie jakieś przepisy ich obligowały, czekajmy na wznowienie. 
 
Do góry Bottom