>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ogrywamy buka na całego ;)

czipsowy 4

czipsowy

Użytkownik
Witam.
Stwierdziłem że będzie to dobre miejsce do kontrolowania etapu ogrywania buków ;)
Po kilku latach gry wiem że puszczanie tzw. taśm nie ma najmniejszego sensu, także każdy kuponik robiony będzie po dwa-trzy zdarzenia. ( STS )
Kupon nr.1
S.Williams -C. Vandeweghe (over 17.5 gema) 1.8 ⛔
V.Williams - D.Cibulkova ( 2 ) 1.7✅
R.Bautista - F.Fognini ( 1 ) 1.67 ⛔
ako:4.5 (12% podatku)
stawka: 10 ⛔
EWG: 45
Williams jakby bez świeżości w tym turnieju, natomiast Coco zadziwia mnie z każdą kolejną rundą. Pavluchenkowa w dwóch setach odprawiona, Stosur po walce ale również poza turniejem. Myślę że sześć gemów to linia jak najbardziej do pokrycia w tym meczu.
W drugim meczu Venus zmierzy się z genialną w tym roku Dominiką Cibulkovą. Wygrana z DellAcqua była dla mnie niespodzianką bo myślałem że Australika ugra to na swoją korzyść, no ale ze Słowaczką nie ma mowy o powtórzeniu się scenariusza. Cibulkova przygotowana niesamowicie w tym roku i czuję że półfinał jak nie finał Miami w jej zasięgu.
Ostatnia propozycja najbardziej wydaję mi się nie pewna z tej trójki. Dwóch bardzo dobrych zawodników spotka się naprzeciw siebie, mnie jednak bardziej przekonuje Hiszpan. Bardzo dobry turniej w Indian gdzie uległ dopiero po zaciętej walce Gulbisowi, Jurek miękko odprawiony w poprzedniej rundzie obecnego turnieju. Czuję w następnej rundzie czysto Hiszpańską walkę Nadal - Bautista gdzie też myślę że Agut tanio skóry nie sprzeda ;)
 
czipsowy 4

czipsowy

Użytkownik
Trochę odważniejszy kupon z jednym błędem.
Kupon nr.2
Bautista - Fognini (2;0) 2.6 ⛔
V.Williams - Cibulkova (0;2) 2.65 ⛔
Anzhi - CSKA (remis do połowy) 2.05 ⛔
Zenit - Krylia ( zenit do 30 minuty wygrywa) 2.15 ✅
Aarhus - Esbjerg ( remis do połowy ) 2.20 ⛔
System 4/5 - stawka na blok 1 - łączna stawka 5 ⛔
Maksymalna wygrana - 127.55
Z 1 błędem - od 22.18 do 28.68
 
czipsowy 4

czipsowy

Użytkownik
No niestety początek nie wyszedł najlepiej, nie chcę tu się usprawiedliwiać bo po prostu źle przeprowadziłem najwidoczniej analizy, ale co do linii gemowej uważam że duży wpływ miał niestety deszcz który zaczął padać bo od początku meczu dobrze skoncentrowana była Coco i myślę że w tym transie sześć by ugrała. Bautista Agut pierwszy set na swoim poziomie kolejne dwa jakby zmęczony po Indian.

Kupon nr.3

1. Arsenal - Swansea ( 1 ) 1.5 ⛔
2. Man. United - Man. City ( 1X ) 1.58 ⛔
3. M. Shaparova - P. Kvitova ( 2 ) 1.98 ⛔

AKO: 4.69
Stawka: 10
EWG: 41.27

Po sobotnim bardzo zimnym prysznicu podopieczni Wengera muszą mieć potrzebę rehabilitacji przed swoimi kibicami. Swanesa walczyła zawzięcie z Evertonem niestety bez skutecznie. Myślę że dzisiaj chłopaki na Emirates pokażą klasę i handicap w stronę Londyńczyków wygląda kusząco.

Derby Manchesteru, jak dla mnie małe Gran Derbi. Wielu powiedziałoby że w danej sytuacji obu zespołów będzie to walka Dawida z Goliatem. Ja jednak uważam inaczej. Fakt że zatrudnienie po Alexie Moysa to nieporozumienie, bo za wysokie progi na Davida nogi ale od meczu z Olimpiakosem zauważam zmianę w grze czerwonych diabłów. Odnoszę wrażenie że Sir Alex coraz częściej odwiedza szatnie i najnormalniej w świecie przejmuje pałeczkę nieoficjalnego trenera. Over 2.5 mi się widzi, podobnie jak w niedzielę mecz pełen emocji który kończy się bramkowym remisem ( O ile podobnie jak w Gran Derbi sędzia nie poczuje się do bycia postacią pierwszoplanową)

Na dokładkę dorzucam ciekawie zapowiadający się mecz w Miami. Petra która wczoraj w dwóch ostatnich setach rozniosła Anę i Maria która w niektórych momentach sprawiała dla mnie wrażenie &quot;starej baby&quot; której poruszanie się po korcie sprawia problemy. Szykuję się trzysetówka moim zdaniem którą lepiej wytrzyma Kvitova.
 
czipsowy 4

czipsowy

Użytkownik
Kolejny dzień zawodu i to kompletnego, ale nie ma co się poddawać ;)

Kupon 4.

Murray - Djokovic (22.5 gema) - + - 1.8 ⛔
Cibulkova - Radwańska - 1 - 1.75 ✅

AKO: 3.15
Stawka: 10 ⛔
EWG: 27.72

Kupon 5.

Medina/Shvedova - Hingis/Lisicki - 2 - 1.8 ✅
Dutra Da Silva - Kubler - 1 - 1.5 ⛔ ????

AKO: 2.37
Stawka: 10 ⛔
EWG: 23.76

Kupon 6.

T.Daniel - M.Gonzalez - 1 - 1.8 ⛔
Federer - Nishikori (20.5 gema) - - - 1.8 ⛔

AKO: 2.85
Stawka: 10 ⛔
EWG: 28.5

Kupon 7.

Woźniacki - Li (20.5 gema) - + - 1.75 ✅
Liverpool - Sunderland(+1.5) - 1 - 1.45 ⛔ ????

AKO: 2.23
Stawka: 10⛔
EWG: 22.3

Kupon 8.

Nuernberg - Sttutgart (DNB) - 2 - 1.7 ⛔
Catania - Napoli - 2 - 1.7 ✅

AKO: 2.54
Stawka: 10⛔
EWG: 25.4

Kupon 9.

Fiorentina - Milan - X2 - 1.55✅
Sassuolo - Sampdoria (DNB) - 2 - 1.9 ✅

AKO: 2.59
Stawka: 10
EWG: 25.9✅

Odpuszczę sobie pisanie tych moich mądrości bo nie wiele one się sprawdzają. Dzisiejsze typy są również na podstawie podobnych analiz tylko nie selekcjonowałem ich tak jak dwa poprzednie dni a wybrałem z całej oferty najbardziej realne moim zdaniem i puściłem je w parach. Mam nadzieję że ruszy się coś po dwóch bardzo kiepskich dniach.
 
czipsowy 4

czipsowy

Użytkownik
Spróbujmy poraz kolejny powrócić do typowania może czegoś się nauczyłem ;)
Kupon 1.
Bhambri - Lajovic - 2 - 1.5 +
Stakhovsky - Darcis - 1 - 1.6 +
Lisicki - Zheng - 2;0 - 1.5 +
Stawka - 10
Kurs - 3.6
EWG: 36 +
Kupon 2
Zlin - Mlada Boleslav - x2 - 2.2 +
Dynamo Mińsk - Atlant - x2 - 1.67 -
Stawka - 10
Kurs - 3,67
Kupon 3
Vitoria - Benfica - 2 - 1.5+
Zawisza - Wisła - 2 - 2,35+
Pogoń - Ruch - 2 - 3.1-
Stawka - 10 -
Kurs - 10.92
EWG - 109.27
GL&amp;HF ;)
 
Do góry Bottom