>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Offseason 2013

Status
Zamknięty.
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
ja tak jak Bart uważam, że Mathieu szybciej zniknie z ligi niż w niej zaistnieje. Zdecydowanie overhyped guy, dobry na poziomie NCAAF, ale w drafcie nigdy nie poszedłby w pierwszej trójce. Patrick ma od niego o niebo więcej umiejętności, lepsze warunki fizyczne i poszedł dopiero z 5 numerem. Jeżeli Mathieu będzie drugim cornerem, Cardinals będą gwałceni po jego stronie z jego niskim wzrostem i wagą. Byle WR z NFL trzeciego garnituru będzie go jechał, nie wspominając o najlepszych wrach ligi. Z tych samych powodów (niski wzrost i waga) nie zostanie safety, bo tam trzeba napierdalać często przez spasione linie a jeszcze zostają często backi przy pass protection, a z backami nie da rady. Więc na dobrą sprawę Cardinals zmarnowali dość wysoki pick na special teamera. Po co? Cholera ich wie. Matchupy WR vs. MAthieu mogą być dochodowe w sezonie.
 
shen 408

shen

Użytkownik
ta,nie znacie się,hate gone to far,po co sćiąga się grajka niskiego i grającego na instynkcie,szukającego int?Chyba nie po to by go ustawić na takiego Calvina Johnsona czy na goal line tylko po to by zrobić z niego takiego Eda Reeda za 2 lata.Ja tam się jaram tą jego popierdoloną karierą,siłka,adderall i pro bowler z niego będzie.Ale też z drugiej strony ma zadatki by stać się żywą legendą jak JaMarcus Russell.
 
B 146

bart1110

Użytkownik
Michael Vick beat LeSean McCoy in a 40-yard race Thursday.

24-year-old McCoy has been barking at 32-year-old Vick during offseason workouts, calling him an &quot;old man.&quot; Per PFT, Vick agreed to a race and &quot;smoked him by five yards.&quot; Considering McCoy ran in the 4.5s when he came out of Pitt in 2009, it&#39;s impressive. Vick struggled to make big plays in the running game last season, averaging a career-low 5.4 YPC and scoring one touchdown.

Hohoho, ciekawe jak tam atmosferka w szatni skoro dog killera sie od staruchow wyzywa, ale fakt ze wygral ten bieg jest co najmniej interesujacy. Czyzby Michał szykował niezłą forme? Może w tym roku OL nie bedzie tak beznadziejne w phili i zobaczymy Vicka z 2010 ????
 
shen 408

shen

Użytkownik
W Jetsach David Garrard niegdyś porządny QB Jacksonville Jaguars po problemach z kolanem ma zamiar ogłośić koniec kariery i rozwiązać kontrakt,a na polu walki o pozycje QB nr 1 w zespole który może być nr 32 pozostało 2 grajków tj Mark Sanchez

i Geno Smith

Ja już nie mogę doczekać się startu sezonu i cyrku wokół Jetsów.Pierwszy mecz przeciwko Tampie i Revisowi Jetsi u siebie grają.
 
S 18

skiper

Użytkownik
ja tak jak Bart uważam, że Mathieu szybciej zniknie z ligi niż w niej zaistnieje. Zdecydowanie overhyped guy, dobry na poziomie NCAAF, ale w drafcie nigdy nie poszedłby w pierwszej trójce. Patrick ma od niego o niebo więcej umiejętności, lepsze warunki fizyczne i poszedł dopiero z 5 numerem. Jeżeli Mathieu będzie drugim cornerem, Cardinals będą gwałceni po jego stronie z jego niskim wzrostem i wagą. Byle WR z NFL trzeciego garnituru będzie go jechał, nie wspominając o najlepszych wrach ligi. Z tych samych powodów (niski wzrost i waga) nie zostanie safety, bo tam trzeba napierdalać często przez spasione linie a jeszcze zostają często backi przy pass protection, a z backami nie da rady. Więc na dobrą sprawę Cardinals zmarnowali dość wysoki pick na special teamera. Po co? Cholera ich wie. Matchupy WR vs. MAthieu mogą być dochodowe w sezonie.
Podobno plan dla Mathieu to &quot;slot corner&quot; i krycie jedynie niskich a szybkich WR-ów startujacych z slotu jak Amendola czy Davone Bess. Może mali na outside też (typu DeSean Jackson). Bo z takimi niskimi typami miał w zeszłym roku P. Peterson problemy. Tylko czy tacy ludzie są w ogóle na rozkładzie Cardinals w tym roku? Bo AFC East mieli właśnie rok temu, a Amendola z Rams przeniósł się właśnie tam...Mają dużo wyskokich WR w szeregach przeciwników w tym roku (Calvin, Julio, Andre, V-Jax, Crabtree, Britt, Steve Smith - niezła plejada) a tych kryć będzie PP.
Natomiast warto chyba wykorzystać Mathieu w return game, by nie wystawiać tam Petersona na ryzyko kontuzji...
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik

The Bears and Brian Urlacher parted ways in March and now, two months later, the 13-year veteran has announced his retirement.
&quot;After spending a lot time this spring thinking about my NFL future, I have made the decision to retire,&quot; Urlacher wrote Wednesday. &quot;Although I could continue playing, I&#39;m not sure I would bring a level of performance or passion that&#39;s up to my standards. When considering this, along with the fact that I could retire after 13-year career wearing only one jersey for such a storied franchise, my decision became pretty clear.
Mike FreemanUrlacher one of the last great MLB headbangers&quot;I want to thank all the people in my life that have help me along the way,&quot; Urlacher continued. &quot;I will miss my teammates, my coaches, and the great Bears fans. I&#39;m proud to say that I gave all of you everything I had every time I took the field. I will miss the great game, but I leave with no regrets.&quot;
O ile dobrze słyszałem na ESPN to jeden z 4 graczy którzy zakończyli kariery mając na koncie 40 sacków i 20 interceptions.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
szukam 9 osób do 10 osobowej ligi fantasy KEEPER LEAGUE, czyli dla jasności takich, które będa się w to bawić przez kilka kolejnych lat i maja pojęcie czym jest zarówno football amerykański jak i czym jest fantasy football.
Draft jest ustawiony na przyszłą niedzielę na godzinę 21.
Jest to auction draft, więc jest to dłuższa forma draftu niż standardowa.
Budżet wynosi 300 $. Zawodników jest 30 w rosterze.
Quarterback (QB): 1
Wide Receiver (WR): 3
Running Back (RB): 2
Tight End (TE): 1
Wide Receiver/Running Back (W/R): 1
Kicker (K): 1
Defense

Linebacker (LB): 4
Defensive Tackle (DT): 1
Defensive End (DE): 2
Cornerback (CB): 2
Safety (S): 2
Inactive
Bench (BN): 10
Injured Reserve (IR): 2

Po sezonie zatrzymujemy określony % składu na zasadzie, że do ceny draftowej zawodnika dodajemy 5$, więc na dobrą sprawę money management w pierwszym drafcie jest kluczowe dla kolejnych sezonów. To samo odnosi się do Free Agents.
Osoby zainteresowane proszę wysyłać mi swoje maile na PW, wtedy porozsyłam zaproszenia do ligi.

1. Lukascash
2. Shen
3. Juan Antonio
4. Maroon
5. Tomek B.
6. Bart
7. Grzesio
8. Ted
9. Hanys
10. Jasper
11. kumpel Hanysa
12. Bzyku
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
Jak są jeszcze miejsca to też chętnie zagram i mogę zwerbować jednego ziomka co też siedzi dość mocno w temacie i ogarnia.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Draft za 1.5 h panowie..
Przy okazji.
Wybiera sie ktoś może 14 Lipca na Finał Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego :?:
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Ja pierdu... już był draft?
Nawet nie zwracałem uwagi na to kiedy draft. Liga jeszcze wczoraj była niepełna, a ja w życiu bym się nie spodziewał, że tak wcześnie można robić draft ????
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Bengals w telewizji


Fani drużyny Cincinnati Bengals mają powodu do radości gdyż będą oni mieli okazję zajrzeć do szatni swoich ulubieńców.

Władze Cincinnati Bengals po raz drugi zgodziły się na udział w popularnym programie HBO i NFL Films Hards Knocks.

Cincinnati Bengals w Hard Knocks.
Pierwszy raz mieliśmy okazję śledzić ich przygotowania do sezonu w roku 2009. Niespodziewanie Bengals zakończyli tamten sezon z bilansem 10-6 i wygrali dywizję AFC North.

Większość potencjalnych drużyn, które stawiane są w gronie faworytów do udziałów w playoffach nie chce dodatkowego zamieszania, które spowodowane jest udziałem w Hard, jednak Bengals swój pierwszy udział w programie i późniejszy sezon mogą zaliczyć do udanych, być może i tym razem to pomoże szczególnie, że w przedsezonowych notowaniach mało kto widzi tą drużynę w postseason.

Obecnie w drużynie jest tylko 13 zawodników którzy mieli do czynienia z kamerami Hard Knock w sezonie 2009, jednak na pewno warto będzie zobaczyć tą niewątpliwą mieszankę młodych i doświadczonych zawodników przygotowującą się do najbliższego sezonu NFL.

Źródło: nbcsports.com
Fajna informacja bo ostatni sezon mi się bardzo podobał i czekałem na jakieś info odnośnie nowej serii ;)
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
http://espn.go.com/boston/nfl/story/_/id/9409326/aaron-hernandez-new-england-patriots-seen-olin-lloyd-surveillance-video-reports-abc-news
Surveillance video from the North Attleborough, Mass., neighborhood of Aaron Hernandez shows the New England Patriots tight end with Odin Lloyd and two other people hours before Lloyd was killed earlier this week, sources confirmed to ABC News late Thursday.
niezłe jajca z tą historią..zaczęło się tak niewinnie, a teraz to już naprawdę robi się gorąco i Hernandez zaczyna tracić grunt pod nogami - typowe zacieranie śladów - niszczenie tel, syst bezp, ekipa sprzątająca - naprawdę brzmi to jak rodem z jakiegoś kryminału.
Nie chcę go oceniać, bo nie wiem czy to zrobił on czy kogoś po prostu kryje, ale tak się zastanawiam jak można tak ryzykować mając tak wiele do stracenia. W głowie się nie mieści po prostu. A jeśli to zrobił/uczestniczył w tym, na co wszystko wskazuje, to do jasnej cholery - trzeba mieć trochę instynktu i inteligencji, przemyśleć to etc. a nie olać wszystko - wynajęty samochód w pobliżu domu, ciało w pobliżu domu etc. Naprawdę nie trzeba być Einsteinem, żeby to powiązać. Śmierdząca sprawa.
Najlepszy komentarz jaki czytałem odnośnie sytuacji: He&#39;ll go to jail as a Tight end and come out a wide receiver.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom