>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oferta na kartę - TELEFONY

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Która sieć daje możliwość posiadania numeru bez możliwości comiesięcznego doładowywania?
Wiem, że w NJU Mobile (Orange) jest możliwość posiadania nawet przez pół roku swojego numeru bez doładowywania.
Jak to jest w T-Mobile, albo innych sieciach?
Napiszcie też jak wiecie, po jakim czasie środki przepadają.
Z góry wielkie dzięki!
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Tu masz propozycję od Orange. Konto bez doładowań ważne rok. Ja nigdy nie korzystałem ale prawdopodobnie ta oferta nie łączy się z niektórymi innymi promocyjnymi pakietami na kartę.
http://www.orange.pl/kid,4002400661,id,4004230212,article.html
Jeśli chodzi o ważność konta po doładowaniu to ze strony doładowań jest przejrzysta tabela. Po minięciu czasu ważności konta można odzyskać pozostałą zablokowaną flotę doładowaniem w ciągu około 3-5 dni.
https://doladowania.orange.pl/pomoc.html
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Właśnie chodzi mi najbardziej oto, aby środki na koncie pozostały najdłużej, żeby nie trzeba było ponownie doładować, aby one nie straciły na ważności.
@Edit: Ok, dzięki rzeczywiście to wygląda chyba tak jak ja tego chcę. ;)
@Edit II: Z tego co wyczytałem to tylko NJU Mobile ma taką opcję, ale trzeba na początku przekroczyć kwotę 10 zł, żeby mieć możliwość około półrocznego dostępu do pieniędzy na koncie.
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
potwierdzam. _Przebywam za granicą, a nr w Orange potrzebuję głównie po to by dostawać na niego hasła do banku (mbank). Kiedyś musiałem ładować częściej, tylko po to by nr nie stracił ważności. Teraz jest rok i jest OK ????
 
madman01 13K

madman01

Użytkownik
W PLAY możesz doładowywac tylko raz w roku, dowolną kwotą, kupujesz starter &quot;Rok wązności konta po każdym doładowaniu&quot; i problem z głowy - każde doładowanie przedłuza o rok wąznośc twojego konta - numeru. Także polecam! ;)
 
D 7

dzonero

Użytkownik
Mobile Vikings - stosunkowo nowa sieć, tylko w internecie, z tego co wiem to środki ważne chyba nawet rok, samo konto również
 
Do góry Bottom