>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Odwołany mecz- jak jest rozliczany?

K 0

klaskowski10

Użytkownik
Witam!
Postawiłem kupon w bet365 (9 zdarzeń tenis) i jeden z nich jest odwołany. Czy bukmacher w przypadku wygranych pozostałych meczy wypłaci mi wygrana z pominięciem tego odwołanego zdarzenia (wygrana pomniejszona o odwołane spotkanie) czy zwróci kase ktora postawiłem na kuponie?
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Ten mecz jak nie zostanie rozegrany w ciągu 24 godzin zostanie rozliczony jako zwrot.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ten mecz jak nie zostanie rozegrany w ciągu 24 godzin zostanie rozliczony jako zwrot.
I po jasną cholerę w odpowiedzi na to konkretne pytanie o zakład ako, bzdury piszesz?

Jaki masz zwrot na kuponie ako ( tu mającym 9 meczów) gdy któryś się nie odbędzie?
Nie ma żadnego zwrotu - a rozliczenie tego zdarzenia kursem @1

Regulamin Bet365:

4.4 W przypadku kiedy klient zawarł zakład na wycofanego uczestnika lub anulowaną selekcję w swoim zakładzie akumulowanym/parlay, zakład zostanie rozliczony na pozostałe selekcje.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ten mecz jak nie zostanie rozegrany w ciągu 24 godzin zostanie rozliczony jako zwrot.
I po jasną cholerę w odpowiedzi na to konkretne pytanie o zakład ako, bzdury piszesz?
Napij się jakiś ziół albo zmień porę odpisywania, bo ta 6:30 ci nie służy.
Kolega TyperekS udzielił jak najbardziej prawidłowej odpowiedzi. Zwrot tego meczu pojedynczego, czyli rozliczenie go po kursie 1.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Debilu @dawczan - okazuje się, że jesteś nawet o wiele bardzie głupi, niż o tobie w innym wątku już napisano:

Nie przejmuj się tym głąbem, Edi. dawczan (celowo z małej litery) to internetowy troll, nie mający nic ciekawego do powiedzenia. To ciemniak, do którego nie docierają najprostsze argumenty. Proponuję olać durnia i nie zaprzątać sobie nim głowy. Niech żyje w swoim gnojowisku i niech dalej robi pod siebie.

Nie pisz kretynie idiotyzmów - a naucz się ty forumowy matołku czytać ze zrozumieniem , bo zgoła czym innym jest sam mechanizm zwrotu na konto gracza jego stawki anulowanego zdarzenia singlowego - a czym innym przy grze systemowej, gdzie anulowany zakład otrzymuje kurs @1

Tak więc zanim ponownie otworzysz japę, głodny frajerzyno i pajacu @dawczan - to walnij tym pustym łbem o coś twardego, typu ściana!

Choć przy skali twojej ignorancji, może to się okazać zbyt słabą kuracją.

Zatem wal się gnojku na ryj i do gimnazjum!

.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
hehehehe ;)
Ten mecz jak nie zostanie rozegrany w ciągu 24 godzin zostanie rozliczony jako zwrot.
zgoła czym innym jest sam mechanizm zwrotu na konto gracza jego stawki
Ty tu widzisz gdzieś, żeby Typereks napisał o zwrocie gotówki ? Napisał tylko i wyłącznie o zwrocie tego danego spotkania - i ty śmiesz głuptaku pisac, zebym nauczył się czytac ze zrozumieniem ? ???? hahahaha ;)
Rozliczenie meczu jako zwrot = rozliczenie tego spotkania po kursie 1. TyperekS nie pisał o żadnym zwrocie gotówki czy zwrocie stawki, a tylko i wyłącznie o zwrocie tego danego meczu, czyli rozliczenie go po kursie 1 debilu ;) Więc to ty sie naucz czytać ze zrozumieniem, TyperekS napisał jak najbardziej dobrze, a Ty się lecz psychopato i debili szukaj wśród kolegów jeśli ich w ogóle masz.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
@dawczan w przypadku ako nie można użyć określenia &quot;zwrot&quot;gdyż może to sugerować zadającemu to pytanie że otrzyma zwrot za cały kupon a tak przecież nie jest.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
@dawczan w przypadku ako nie można użyć określenia &quot;zwrot&quot;gdyż może to sugerować zadającemu to pytanie że otrzyma zwrot za cały kupon a tak przecież nie jest.
OK, ale TyperekS ewidentnie napisał zwrot, że ten mecz zostanie rozliczony jako zwrot. Ten jeden pojedynczy mecz. Dla mnie to jest jasne i jak najbardziej oczywiste. Nigdzie nie napisał tak jak zasugerował to ten pieniacz edi8 o zwrocie gotówki. Nie dopowiadajmy sobie historii i nie wklejajmy komuś słów, których nie użył.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Jeśli już to TyperekS udzielił niepotrzebnej i nieprecyzyjnej odpowiedzi na pytanie na które taka odpowiedź już została udzielona.Jeszcze raz powtórze nie można użyć okreslenia zwrot gdy ktos pyta o kupon ako bo zwrot to oznacza zwrot stawki a tak przecież nie jest.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Aha. Czyli ten mecz (w odniesieniu do całego kuponu i ako) zostanie rozliczony jako zwrot oznacza wg Ciebie że zostanie zwrócona stawka za cały kupon tak ? ???? Bo to trzeba mieć naprawdę dużą fantazje, żeby tak pomyśleć. Odpowiedź typerkaS była jak najbardziej poprawna. Mecz rozliczony jako zwrot i tyle w temacie. Pozdrawiam.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
A co ma tutaj fantazja do rzeczy?Jeśli zadający pytanie dostałby odpowiedź tylko od TyperekS to nadal nic by nie wiedział.Szkoda że tego nie chcesz zrozumieć.I zwrot to nie to samo co rozliczony po kursie 1,tego też nie chcesz zrozumieć,ale to już nie mój problem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
typereks 866

typereks

Użytkownik
A co ma tutaj fantazja do rzeczy?Jeśli zadający pytanie dostałby odpowiedź tylko od TyperekS to nadal nic by nie wiedział.Szkoda że tego nie chcesz zrozumieć.I zwrot to nie to samo co rozliczony po kursie 1,tego też nie chcesz zrozumieć,ale to już nie mój problem.
Napisałem,że ten mecz zostanie policzony jako zwrot to na chłopski rozum idzie pomyśleć,że jak się ma go w AKO będzie kurs 1.00.

Zwrot=zwrot całej stawki.
Powiedzmy stawiasz singla 100 zł to jak się nie odbędzie w ciągu 24 godzin to masz zwrot pieniędzy .
100zł*1.00=100zł

A w AKO zwrot to jest rozliczenie jednego meczu po kursie 1.00.
Więc dobrze ubrałem w słowa moją wypowiedź,a że ktoś nie umie pomyśleć chwilę i zastanowić się to najlepiej bulwers.
 
S 0

speedy1989

Użytkownik
Panowie a co w przypadku gdy postawilem 3 zdarzenia na jednym kuponie 1 siadlo drugie nie a w trzecim zawodnik nie pojechal w meczu to co wtedy ? Kupon w plecy przez ten jeden przegrany ?
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Kupon w plecy przez ten jeden przegrany ?
jak usuniesz znak zapytania to bedziesz miał odpowiedź.
@Typereks po co w ogóle odpowiadałeś na pytanie na które odpowiedź (wyczerpująca zresztą) padła cztery dni temu?
 
Do góry Bottom