>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Odrobienie w 6 krokach...

K 16

kaniado

Użytkownik
Jestem 5000 zł na minusie...
W 6 krokach za all in zaczynając od 100 zł przy kursie 2.0 postaram się odrobić...
Typy mogą nie pojawiać się codziennie ponieważ będą one dokładnie analizowane .
 
K 16

kaniado

Użytkownik
Good Luck.
Trafić 6x kurs 2.0 ;)
Nawet najlepsze analizy nie pomogą...ale próbuj

Nie mówię że będą to single bo głównie będą to duble lub 2+ ???? Nie miałem cierpliwosci dlatego przegrałem 13tys zysku a rozpocząłem od tysiąca. Mam nadzieję że tym razem cierpliwość popłaci by tylko się odkuć , bo to odczucie 5 tys na minusie nie daje mi spokoju ????
 
K 16

kaniado

Użytkownik
Czas na pierwszy krok dzis :
West brom - Sunderland 1 1.63
Newcastle - Rotherdam Utd 1 1.29
Ako 2,10

Stawka 100zl
Możliwa wygrana 210 zl
Good luck ????
 
K 16

kaniado

Użytkownik
Czas na drugi krok ...
Villareal - Granada live 1 1.35
Liverpool - Wolves 1 1.30
Inter - Pescara 1 1.24
Ako 2.18.
Stawka 210 zl
Mozliwa wygrana 457 zl
Oby znow na luzie
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Nie wiem skąd taki typ wziąłeś tak szczerze mówiąc. Ostatni mecz w pucharze Jurgen już pokazał, że średnio mu zalezy na nim.
 
K 16

kaniado

Użytkownik
Szkoda. Coz panowie ... chcialbym sie odegrac ....zaczynalem od 1000 i w pewnym momencie doszedlem do 13800... a teraz jestem 5100 w plecy ???? nie eiem czy jest sens sie odgrywac ???
 
wawo 6,7K

wawo

Użytkownik
To nie rozumiem wplaciles 1000 i doszedles do 13800, a teraz jestes 5100 w plecy wiec jeszcze wplacales? Jak chcesz sie odegrac to zapraszam do tematu Grubasnych Lokomotyw tam jest sposob na odrobienie przegranego majatku.
 
K 16

kaniado

Użytkownik
Z 1000 doszedlem do 13800... po czym zaczalem przegrywać i doszedlem do 0... pozniej chcialem sie odegrac i 5x razy wplacilem.po tysiaku i przegralem ????
 
Do góry Bottom