>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Odradzam grania na Betsson

K 0

kowex1987

Użytkownik
Witam
Pisze post nie po to by komuś zaszkodzić ale po to by nikt z was nie umoczył pieniędzy na tym portalu który wałkuje ludzi.
Sytuacja którą opiszę miała miejsce wczoraj tj. 4 czerwca 2012.
Wpłaciłem sobie ponad 200zł na konto żeby sobie pograć. Tak z nudów
zaczepiłem o gry , ruletke na żywo no i ? Zakłady sportowe live.
Więc postanowiłem że zagram sobie na żywo ????
Skończyły się pierwsze połowy spotkań rozgrywek Piłka Nożna - Iceland U19 League. Postanowiłem zagrać na minus gole. Tym samym wytypowałem 5 spotkać . Wyniki w grze live na betsson.pl w przerwie były następujące :
KlientMichał: Grotta U19 2 - 1 Haukar U19
Vikingur Reykjavik U19 0 - 3 Stjarnan U19
Leiknir-KB RK U19 2 - 2 Afturelding-Hviti Riddirinn II U19
Keflavik U19 2 - 1 KR Reykjavik U19

oraz mecz
Grindavik U19 0 - 0 Hamar U19 Do przerwy. Taki wynik był podany do przerwy.

No więc postanowiłęm obstawić właśnie te mecze ???? Z raci że chciałem rzucić na ten zakład 100zł , obstawiłem cały kupon na minus gole , z zabezpieczeniem że po przerwie nawet jak padnie po 4 bramki to
kupon i tak mi wejdzie. ( na zasadzie do przerwy jest 2-1 to ja obstawiłem że w meczu będzie mniej niż 7,5 gola) no i tak w każdym zakładzie.
W meczu Grindavik U19 0 - 0 Hamar U19 do przerwy było 0-0 więc tam obstawiłem sobie że padnie mniej niż 4,5 gola w meczu.
Idziemy dalej.....
Siedzę więc i obserwuje wyniki spotkań. Odświeżam sobie strone i obserwuje popijając herbatę. No i nagle zaniepokoił mnie mecz Grindavik U19 - Hamar U19 . Do połowy w oknie gdzie grałem na żywo był wynik 0-0 i zaczeła się druga połowa. Obstawiłem że w meczu będzie mniej niż 4,5 bramki. Więc nawet jeśli padnie 4 gole będzie ok. Po chwili zaczynają padać gole 1...2....i 3 . Myśle sobie boże co to za pech ? 3 bramki w 5-6 minut ? Jak to możliwe...... tak mija dalej czas no i mecz kończy się wynikiem 4-1 . Czyli co ? Przegrałem . Strzelili 5 bramek w drugiej połowie :/
Myślę więc sobie ale pech dziś. Po czym z ciekawości chce zerknąć kto w 5-6 minut nastrzelał 3 bramki w drużynie Grindavik U19. Zaczynam grzebać w sieci niestety nie jest łatwo znaleźć wyniki takich spotkań z bramkami.
Po prawie 10 minutach szukania w sieci znajduję wyniki tego meczu oraz czas w którym padały bramki. I CO SIĘ OKAZUJĘ ???
Otóż w meczu Grindavik U19 vs Hamar U19 do połowy nie było wyniku 0-0 ! ! ! Gdyż w 43 minucie pierwszej połowy zespół Grindavik zdobył bramke i tak zakończyła się połowa tego meczu ! Podczas obstawiania
na 10000% na tablicy widniał wynik 0-0 więc obstawiłem że będzie mniej niż 4,5 gola.
W rzeczywistości był już wynik 1-0.

Niestety na betsson był 0-0 do połowy.
Tak więc 100zł które obstawiałem było na straty bo wynik rzeczywisty nie był taki jak na tablicy live. Przypominam że chodzi tu o gre na żywo.
No więc zaczynam pisać do betsson.pl . Niżej wklejam rozmowe co oni
sądzą o tej sytuacji.

KlientMichał: Początkowe pytanie/komentarz: Błąd podczas gry live na betsson.pl

SystemSystem: Witamy w Obsłudze Klienta Betsson.
SystemSystem: Agata przyłączył się do tej sesji!
SystemSystem: Połączone z Agata. Numer referencyjny tej sesji to: 1728207.
AgentAgata: Witamy Michał, mam na imię Agata. W czym mogę pomóc?
KlientMichał: Witam
KlientMichał: Sprawa dotyczy kuponu o numerach : xyzxyz
KlientMichał: Sytuacja była następująca. Wczoraj grałem na betsson.pl w różne gry , po ruletkę no i zakłady meczowe. Skończyły się pierwsze połowy spotkań rozgrywek Piłka Nożna - Iceland U19 League. Postanowiłem zagrać na minus gole. Tym samym wytypowałem 5 spotkać . Wyniki w grze live na betsson.pl w przerwie były następujące :
KlientMichał: Grotta U19 2 - 1 Haukar U19
Vikingur Reykjavik U19 0 - 3 Stjarnan U19
Leiknir-KB RK U19 2 - 2 Afturelding-Hviti Riddirinn II U19
Keflavik U19 2 - 1 KR Reykjavik U19

oraz mecz
Grindavik U19 0 - 0 Hamar U19 Do przerwy. Taki wynik był podany do przerwy.
KlientMichał: Tak więc jak Państwo mogą zrobić sobie wgląd , prócz jednego spotkania na plus gole z tego kuponu, wszystkie obstawiłem
na minus ( daną liczbę goli ) z tym żeby było bezpiecznie obstawiałem tak że nawet jeśli w drugiej połowie padnie 4 bramki w każdym z tych spotkań to i tak wygram.
KlientMichał: Siedzę więc i obserwuje wyniki spotkań. Odświeżam sobie strone i obserwuje popijając herbatę. No i nagle zaniepokoił mnie mecz Grindavik U19 - Hamar U19 . Do połowy w oknie gdzie grałem na żywo był wynik 0-0 i zaczeła się druga połowa. Obstawiłem że w meczu będzie mniej niż 4,5 bramki. Więc nawet jeśli padnie 4 gole będzie ok. Po chwili zaczynają padać gole 1...2....i 3 . Myśle sobie boże co to za pech ? 3 bramki w 5-6 minut ? Jak to możliwe...... tak mija dalej czas no i mecz kończy się wynikiem 4-1 . Czyli co ? Przegrałem .
KlientMichał: Myślę więc sobie ale pech dziś. Po czym z ciekawości chce zerknąć kto w 5-6 minut nastrzelał 3 bramki w drużynie Grindavik U19.
Po prawie 10 minutach szukania w sieci znajduję wyniki tego meczu oraz czas w którym padały bramki. I CO SIĘ OKAZUJĘ ???
Otóż w meczu Grindavik U19 vs Hamar U19 do połowy nie było wyniku 0-0 ! ! ! Gdyż w 43 minucie pierwszej połowy zespół Grindavik zdobył bramke i tak zakończyła się połowa tego meczu ! Podczas obstawiania
na 10000% na tablicy widniał wynik 0-0 więc obstawiłem że będzie mniej niż 4,5 gola.
W rzeczywistości był już wynik 1-0.
KlientMichał: Ten błąd kosztował mnie to że nie wygrałem.
Proszę mi wierzyć gram w zakłady bukmacherskie kilka lat na różnych portalach i wiem co robię. Sytuacja która
miała miejsce jest niedopuszczalna przecież.
Nie wiem jak Państwo na to zareagują ? Czekam na odp. Jeśli mój problem zostanie olany tak jak robią to często konsultanci online to opiszę tą sytuację dalej i będę ostrzegał ludzi. Gdyż ja postawiłem tylko 100 zł , a wiem że są ludzie którzy stawiają po 1000 zł.
KlientMichał: Proszę sie zapoznac z tym co napisalem wyzej i czekam na odp...
AgentAgata: Panie Michale, zgodnie z informacja na stronie Live:
AgentAgata: Wyświetlony wynik i dalsze informacje (konkretny czas, strzelec) są tylko dla wiadomości. Betsson.com nie gwarantuje dokładności tych informacji
AgentAgata: Niestety czasami nasz system nie aktualizuje bramek zgodnie z przebiegiem meczu za co serdecznie przepraszamy.
AgentAgata: Polecamy jednak stronę flashscore.com gdzie może pan sprawdzić wyniki na żywo.
KlientMichał: Wiec w takim razie to jest jakiś żart ? Wie Pani ja rozumiem ze Pani jest pracowniczką niestety jednak ja zagrałem za 100 zł , a błąd był na stronie . Czy to moja wina ??
KlientMichał: To jest wyrzucenie pieniedzy w błoto ? w takim razie gra live na waszym serwisie jest bez sensu ? No bo jak to mam rozumieć ?
KlientMichał: Jeśli obstawiam mecz live i podany był wynik do połowy 0-0 a ja stanwiam że w meczu padnie mneij niż 4,5 bramki , a co się okazuje wynik do połowy był jednak 1-0? No to przecież to jest śmiech na sali ? Ja obstawiam za 100 zł spotkanie w któym wynik jest zupełnie inny.
KlientMichał: Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca w grze online. Albo ktoś aktualizuje na żywo wyniki i kursy albo takie spotkanie się usuwa z gry online ! ?
KlientMichał: Pani Agato niech Pani sobie wyobrazi sytuacje że kupuje Pani samochód za 10 tys zł który ma 150 tys km przebiegu. Na drugi dzien okazuje się ze on tyle przebiegu nie ma tylko ma 890tys km ? Jak Pani się by czuł ??
KlientMichał: Ja zagrałem za 100 zł , kwota duża albo i nieduża to już według portfela. Większy przegrywałem , ale chodzi o zasady gry....Sytuacja która zaistniała z waszej strony nie powinna mieć miejsca.
KlientMichał: :/
AgentAgata: Rozumiem,jednak ze względu na zapis na dole strony kwota nie zostanie Panu zwrócona przez dział Zakładów.
KlientMichał: No super :] dobrze niech betsson.pl zje sobie to 100zł jednak w tym momencie będe uprzedzał ludzi do gry online bo to śmiech na sali ;)
KlientMichał: Pani dziękuje za rozmowę ???? rozumiem że tak jak Pani powiedzą tak musi Pani napisać więc nie mam do Pani pretensji....ale to co sie wydarzyło to jeden wielki żart chyba ze strony serwisu.
AgentAgata: Najmocniej nam przykro że wynikła taka sytuacja Panie Michale.
KlientMichał: Tymczasem pozdrawiam i życzę miłego dnia.
AgentAgata: Dziękuje jednak zrozumienie co do mojej osoby Panie Michale.
KlientMichał: Pa ;)



Jak widać ???? granie online na betsson jest po prostu śmiechem na sali.
Puszczacie sobie zakłada za wasze pieniądze np że będzie remis a w rzeczywistości do połowy będzie już ze 3 -0 . A oni napiszą wam poźniej to co mi wyżej. Przepraszamy i nara ???? Wiece ja ciśnienia jakiegoś na to nie mam ale przestrzegam wszystkich szczególnie tych którzy grają za grube pieniądze na betssonie. Pozdrawiam
 
W 0

wazka

Użytkownik
Według mnie to powinłesz ich podać do sądu niech i kasę muszą ci oddać .

bo to tylko ich wina jak live mecz to live a nie ze 0:0 a tu nagle inny wynik :;/: ⛔
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Dlatego najlepiej jest sprawdzać sobie wyniki live na kilku serwisach.
Wiadomo, że Bet365 ma jeden z najlepszych live.
Sam widziałem te mecze, Grindavik strzelił w 42 minucie.
Możesz ich jeszcze trochę pomęczyć, może trafisz na inną osobę, która zrozumie i coś się w tej sprawie ruszy, bo to ich ewidentny błąd.
PS:
Tak od siebie radzę nie stawiać lig islandzkich ( na undery )w czasie przerw , bo od lat śledzę te ligi i powiem, że w 2 połowach bardzo często pada dużo bramek - taki urok Islandii.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Nie widzę tutaj nic dziwnego ... nie odzyskasz pieniędzy wprowadzasz ludzi w błąd
Wyświetlony wynik i dalsze informacje (konkretny czas, strzelec) są tylko dla wiadomości. Betsson.com nie gwarantuje dokładności tych informacji.
Więc niestety trzeba sprawdzać również w innych źródłach
Mają niestety swój &quot; regulamin &quot; trzymają się go twardo nic nie wskórasz ... nie wnikam po co grasz młodzieżówki islandzkie ale mniejsza z tym
 
K 0

kowex1987

Użytkownik
Ja wiem że nic nie wskóram , nie odzyskam pieniędzy ale przynajmniej każdy kto przeczyta tego posta będzie świadomy tego jak może być przewałkowany.
Widzicie ja wiem że w regulaminie oni się zabezpieczają że nie biorą odpowiedzialności za wyniki. Ale tu chodzi o grę online....w ten sposób
można stracić kupe kasy.
W moim przypadku wyszło że to ich błąd ale w żaden sposób gracz nie jest chroniony. Obstawisz sobie np live że w drugiej połowie padnie więcej bramek.....zakład puścisz w 35 minucie. Do przerwy będzie 0-0 a poźniej się okazuje że do przerwy było 1-1 i co ? No i nic nie możesz zrobić. To jest śmiech na sali :]
Dla nie których może to być błąd , dla mnie to zwykłe kłamstwo i robienie ludzi w balona. Ja zagrałem za 100zł a jak ktoś zagrałby sobie za 500 ?? 1000zł ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Według mnie to powinłesz ich podać do sądu niech i kasę muszą ci oddać .
Świetna rada. Do którego sądu? Ile to będzie go kosztowało?
Daj więcej porad bo widać są przydatne.
Podpisuję się pod postem, który cytuję.
Nie widzę tutaj nic dziwnego ... nie odzyskasz pieniędzy wprowadzasz ludzi w błąd

Wyświetlony wynik i dalsze informacje (konkretny czas, strzelec) są tylko dla wiadomości. Betsson.com nie gwarantuje dokładności tych informacji.

Więc niestety trzeba sprawdzać również w innych źródłach

Mają niestety swój &quot; regulamin &quot; trzymają się go twardo nic nie wskórasz ... nie wnikam po co grasz młodzieżówki islandzkie ale mniejsza z tym
No i jeszcze...
Ja wiem że nic nie wskóram , nie odzyskam pieniędzy ale przynajmniej każdy kto przeczyta tego posta będzie świadomy tego jak może być przewałkowany.
To jest jedynie Twoja wina. Żaden wałek tylko Twój ewidentny brak doświadczenia.
Takich osób jak Ty co uważają, że zostali oszukani bo sugerowali się wynikiem wyświetlanym przez bukmachera na tym forum było dziesiątki. Drugi raz już raczej nie popełnisz takiego błędu.
 
K 0

kowex1987

Użytkownik
Kolego wyżej ???? uważasz że to mój brak doświadczenia tak ??? Tylko w czym brak doświadczenia ? W tym że bukmacher w 45 minucie wyswietlał wynik w grze live 0-0 , mimo że było 1-0 ? Mówimy tu o grze live !!! Chyba nie rozumiesz pewnej kwestii :)

Ja wiem że jest pełno zażaleń odnośnie wyników że skonczyl się mecz , wynik podany gdzieś na livescore jest 1-1 a naprawde było 2-1 i jest błąd bo bukmacher np nie wliczył jednej bramki......
Ale tu chodzi tylko o gre live na betsson . Jest to jedna wielka parodia ????
Po *** im opcja live skoro ustawiają sobie wyniki jakie chcą i nie panują
nad tym co się dzieje.
Ehhhh ???? dobra nie ma co dorzucać do pieca bo wiem że też na forum znajdzie się ktoś z pracowników betsson i będą bronili swojego do konca.

:] Kto mądrzejszy zrozumie przesłanie mojego pierwszego wpisu. NIE GRAĆ BETSSON LIVE ! BO TO ŚCIEMA ???? PZDR
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Kolego wyżej ???? uważasz że to mój brak doświadczenia tak ??? Tylko w czym brak doświadczenia ? W tym że bukmacher w 45 minucie wyswietlał wynik w grze live 0-0 , mimo że było 1-0 ? Mówimy tu o grze live !!! Chyba nie rozumiesz pewnej kwestii :)

Ja wiem że jest pełno zażaleń odnośnie wyników że skonczyl się mecz , wynik podany gdzieś na livescore jest 1-1 a naprawde było 2-1 i jest błąd bo bukmacher np nie wliczył jednej bramki......
Ale tu chodzi tylko o gre live na betsson . Jest to jedna wielka parodia ????
Po *** im opcja live skoro ustawiają sobie wyniki jakie chcą i nie panują
nad tym co się dzieje.
Ehhhh ???? dobra nie ma co dorzucać do pieca bo wiem że też na forum znajdzie się ktoś z pracowników betsson i będą bronili swojego do konca.

:] Kto mądrzejszy zrozumie przesłanie mojego pierwszego wpisu. NIE GRAĆ BETSSON LIVE ! BO TO ŚCIEMA ???? PZDR
Brak doświadczenia bo nie wiesz, że takie sytuacje się zdarzają... a przez całe lata widziałem je już w KAŻDYM (albo niemal każdym) buku w zakładce live.
Buki mylą się przyznając bramki złej drużynie, nie przyznając jej nikomu albo wyświetlając zły wynik (dotyczy się to nie tylko bramek ale i rożnych kartek, etc.).
Betsson nigdy nie miał jakoś wyjątkowo mocno rozwiniętej opcji gry live. Oferta była uboga a i rynki meczowe mało rozbudowane a co za tym idzie błędy zdarzały się tam względnie rzadko.
Bukmacherzy z rozbudowaną ofertą live notują podobne wpadki NIEPORÓWNYWALNIE częściej. Podobno grasz bardzo długo. Dziwne, że spotykasz się z czymś takim po raz pierwszy.
 
Do góry Bottom