>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ODRA Wodzisław-Pogoń Szczecin 29.10.2005

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mecz dwóch drużyn, które przegrały poprzednie mecze. Obydwa zespoły będą chciały się zrehabilitować za nieoczekiwane porażki. Pogoń dość pechowo przegrała z Cracovią, tracąc bramkę w 95 minucie. Natomiast Odra niespodziewanie przegrała ze słabą Arką. W tym meczu Odra przegrała na własne życzenie. Na pewno będą się pokazać przed własną publicznością z jak najlepszej strony.
Pogoń na wyjazdach gra w kratkę, bilans 2-1-2. Lecz ostatnie dwa mecze wyjazdowe wygrali. A to na dodatek wygrali 3-1 z Groclinem i 1-0 z Łęczną.
Odra na własnym boisku gra nie najlepiej, bilans 1-3-2. Lecz ostatnie pięć meczów ligowych obydwóch drużyn przemawia za drużyną z Wodzisławia. 4 zwycięstwa Odry i jedna porażka. Ale tej ostatniej porażki można nie liczyć, ponieważ ona jest z poprzedniego sezonu, Wodzisławianie przygotowywali się do baraży i do Szczecina wysłali rezerwy.
Mój typ:1 lub dla mniej odważnych 1x
 
dantei 0

dantei

Użytkownik
Przepraszam za niedostosowanie się do wymogów ????

Odra- Pogoń 0-2 czyli 2 ????

A więc moim zdaniem bedzie 2-0 dla Pogoni ponieważ:

Pogoń na wyjazdach gra w kratkę, bilans 2-1-2. Lecz ostatnie dwa mecze wyjazdowe wygrali. A to na dodatek wygrali 3-1 z Groclinem i 1-0 z Łęczną.
zaś u siebie dość pechowo przegrali z Cracovią. Ekipa ze Szczeina jest drużyną silniejszą, myślę, że w pierwszej połowie strzeli jedną bramkę, gospodarze ruszą do ataku i po kolejnej kontrze Szczecin ustali wynik na 2-0. Odra przed własną publicznością nie zachwyca, dlatego też w tym meczu upatrywał bym małej niespodzianki.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Odra Wodzisław-Pogoń Szczecin 1:0

Zasłużona wygrana Odry. Zdobyli cenne 3 punkty. Pogoń w tym meczu niczym się nie wyróżniła (no może tylko czerwoną kartką). Nareście pożądny sędzia sędziował w Wodzisławiu :p. Mam nadzieje, że Odra dalej będzie wygrywała...
Mecz trafiony o dobrym kursie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom