>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Odra Wodzisław - Arka Gdynia 22.10.2005

seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
W tym meczu może paść każdy wynik. Statystyki zdecydowanie wskazują na remis, ale tak samo prawdopodobne jest zwycięstwo Odry. W ostatnich 5 meczach Arka przegrała aż czterokrotnie i tylko raz zremisowała,ale mimo to myślę, że Arka jest w stanie powalczyć w tym meczu choćby o jeden punkt, dlatego typuję nieprzegranie meczu przez Arkę. Jest to typ dość ryzykowny, ale nasza liga jest nieprzewidywalna i naprawdę trudno jest coś trafnie wytypować na podstawie zdrowego rozsądku. :wink:

Expekt
Odra Wodzisław - Arka Gdynia -&gt; X2 (1.90) ???? 1:2 ????
 
domel 49

domel

Forum VIP
Ja stawiam na remis! 1:1 nie ukrywajmy Arka nie gra za dobrze ale ostatni mecz z Amica [1:1] sprawil ze chlopaki napewno uwiezylim w siebie i powalcza w Wodzislawiu
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja w tym meczu postawie na faworyta, czyli Odrę. Nie, że jestem kibicem Odry, ale ta drużyna gra u Siebie bardzo dobrze, ostatnio pokonała tylko 1-0 Groclin, chociaż mogła wyżej wygrać. Z Wisłą Kraków nie szczęśliwe zremisowała w 94 minucie meczu. Mało bramek tracą. Chociaż skuteczność też szwankuje. Ale na mecz z Arką trener Fornalik ma do dyspozycji wszystkich 5 napastników. Na pewno każdy będzie chciał zaprezentować się z jak najlepszej strony. W Odra nie zagra Masłowski i Malinowski. Dwaj kluczowi zawodnicy Odry, ale nie ma ludzi niezastąpionych. Mamy szeroki skład i na pewno zmiennicy nie zawiedzą. Jedynie co się martwię to fakt, że drużyny przeciwne przełamują złe pasje w meczu z Wodzisławską Odrą. A Arka jeszcze na wyjazdach nie wygrała i mam nadzieje, że tak zostanie
Mój typ1
 
Do góry Bottom