>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Odpowiednia wiedza dobieranie stawek

anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Chciałbym tutaj poruszyc kwestie odpowiedniej wiedzy sportowej , w moim wypadku piłki nożnej i odpowiedniego stawkowania.Jak przeglądam niektóre typy dnia po prostu chce mi się śmiac - wyglada to mniej wiecej tak , ze pewniak po dobrym kursie ma wygrac przytaczajac statystyki i mowiac ze sa dobrzy bo wygrywaja , oczywiscie nie wszyscy tak pisza , zeby nie bylo.Zapewne wielu ludzi dolacza te &quot; typy dnia &quot; do swoich tasiemcow liczac ze uzbiera sie jakis wysoki kurs ogolny , zapewne przy niewielkiej stawce , poza tym kto nie bazuje na wlasnej wiedzy tylko chce brac typy od innych szybko sie na tym przejedzie , owszem pewne analizy mozna brac pod uwage dowiadujac sie jakis rzeczy ktore sie pomoglo przeoczyc badz nie wiedzac ich.Odpowiednia wiedza plus sposob stawkowania sa najwazniesze czy jakis swoj system/zalozenia.Podejrzewam ze prawie nikt wplacajc jakas kwote na buka , niech to bedzie dla przykladu 100 zl nie ma pojecia jak skutecznie inwestowac bo tak to trzeba nazwac.Granie u bukmachera powinno byc dlugofalowe , wiadomo ze grajac swoich faworytow /pewniakow na weekend raz sie moze udac ale pozniej i tak 10 razy wiecej sie odda niz ta wygrana.Moim zdaniem powinno sie grac majac system gry nawet pol roku wkladajac np ogolnie 2 tys ale majac na celu wygrac 20 - 30 tys.Na najbliższy weekend obstawiam nastepujące mecze - Mu-Arsenal over 2.5 , Norwich-Stoke 2 , Liverpool Newcastle 1 , Psg -Saint over 2.5 , Roma-Palermo 1 , Valencia-Atletico over 2.5 , Real-Saragossa over 3.5 i Pogon-Slask over 2.5 kurs ogolny wychodzi ponad 100 i zagram za 30 zl czyli wygrana ponad 3 tys gdyby udalo mi sie wygrac czekam na kolejna porcje pewniakow - oczywiscie moim zdaniem pewniakow...i gram za wszystko lecz rozpis , w zaleznosci od ilosci meczow , chyba ze bede mial pare zelaznych pewniakow.W kazdym badz razie celem jest kwota od 20 do 100 tys. Takich prob za 30 zl przegrywajac 150 razy bedzie rownac z kwota 4500 zl.Zaznaczam , ze to tylko moje zalozenia przypuszczenia i tak naprawde jak wszystko moze nie wypalic.Jak ktos powiedzmy przeznacza w miesiacu ponad 100 zl na zabawe na bukmachera i robi to dla zabawy to czemu nie pobawic sie w zrobieniu jakiejs ladnej sumki ? Dobra kase mozna zrobic rowniez na betfair , tylko tam doprawdy trzeba miec chlodna glowe bo gdy ujrzy sie te wszystkie kosmiczne kursy ktore sa tak naprawde normalnymi kursami bez przycinek mozna w pare dni ugrac gigantyczna kase i w jednym momencie ją przegrac
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nie do końca wiem, co tutaj w dziale: Systemy Bukmacherskie robią te Twoje wynurzenia...
Od tego jest dział Kupony , aby tam swoje różnorakie fantasmagorie na temat bukmacherki zamieszczać na początku w otwierającym wpisie , a następnie je tam dalej prezentować - choćby i na tym długofalowym dystansie pół roku oczekiwania na to trafienie z wygraną rzędu 20-100 tys. zł , na jaką się nastawiasz.
I coś na koniec: to co przedstawiłeś, to nie jest żaden system - a tylko taka Twoja strategia , zakładająca w wersji hurra optymistycznej tę w/w wygraną...
 
D 77

dalik

Użytkownik
Popieram przedmówcę.
Wchodzę, patrzę, dużo się chłopak rozpisał i myślałem, że coś sensownego się dowiem a tylko się uśmiałem ????
Typy na weekend masz interesujące tylko takim podejściem jak chcesz to zagrać to na 90% utopisz te swoje 30 zł.
Mając takie typy powinieneś to przemyśleć i odpowiednio &quot;ostawkować&quot;
Oprócz ciekawych typów dobrze opisałeś to co się dzieje w dziale &quot;Typy dnia&quot;. Od niedawna gram przeciwieństwa tych typów i wychodzę na tym lepiej niż gra na &quot;faworyta&quot; ale to odrębna para kaloszy.
Reasumując: Nie zmarnuj twoich typów w ten weekend stawiając je na jednej taśmie.
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
To są tylko albo i aż moje założenia/przemyślenia.Godze sie z ewentualna stratą 30 zł bo pisałem do czego zmierzam.Skoro można sie uśmiać czytająć mój post napiszcie coś lepszego i bardziej trafnego , z chęcią posłucham.
 
Do góry Bottom