>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Odebrany cashback - czy jest możliwość wglądu do treści rozmowy na chacie?

radoslavv 0

radoslavv

Użytkownik
Czy jest mozliwe w jakis sposob dostanie sie do tresci rozmowy z czatu pomocy? Chodzi mi o jakis cashe, czy pamiec przegladarki? Jak mi napisano na czacie Betlic ponoć nie posiada kopii rozmów.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeszcze nie, ale w ciągu kilku dni będzie taka opcja, że rozmowa z czatu może zostać wysłana na e-mail.
Masz jakiś problem z Betclic, obsługą klienta?
 
radoslavv 0

radoslavv

Użytkownik
Wprowadzono mnie i moją dziewczynę w błąd, przez co straciliśmy 200zł cashback. Polecono mi, aby w poniedziałek rozmawiać na czacie z osobą, przez którą wynikła cała ta sytuacja, choć i tak nie sądzę, aby nagle się przyznała do błędu, no ale zobaczymy. W poniedziałek opiszę całą sytuację - może będziecie w stanie coś doradzić (albo człowiek z Betclicu). Po prostu Pan z czata napisał nam jedno, a notkę do konta naszego zostawił zupełnie inną...
 
B 30

betclic_expert

Użytkownik
Napisz na pw kiedy odbyła się rozmowa (dzień oraz przybliżona godzina), z kim rozmawiałeś, jakie było Twoje zapytanie, oraz login(y) kont.
 
radoslavv 0

radoslavv

Użytkownik
Tak jest. Potwierdzam. Od siebie mogę jedynie dodać, aby po każdej rozmowie na czacie zapisywać ją na dysk, gdyż może się później przydać przy wyjaśnianiu wątpliwości. Na szczęście w tym wypadku, sprawa była świeża i wszystko zostało wyjaśnione. Ale jest to dobra lekcja na przyszłość, tym bardziej, że rozmowy te nie są rejestrowane (wg tego co mi powiedziano na czacie).
 
Do góry Bottom