>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oddscompany - [Bonus 20 EURO]

doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Bukmacher Oddscompany przyznaje po wplaceniu 30 € bonus 20 €.
Aby otrzymac bonus wchodzimy na https://www.oddscompany.com/
Potem koniecznie klikamy w zolty baner promocji (prawy dol). Pojawia sie regulamin promocji. Na samym dole klikamy “Open bet account with bonus” i rejestrujemy konto (Jezeli nie zarejestrujemy sie poprzez ten baner nie dostaniemy bonusa!).
Nastepnie wplacamy kaske 30 € (Bank transfer, cheque, karta MasterCard lub Visa, Moneybookers, PaysafeCard).
Po wplaceniu kaski wysylamy maila do supportu ([email protected]) podajac nr konta w Oddscompany (Betting account) i zalaczajac skan dokumentu tozszamosci ze zdjeciem.
Po wyslaniu maila dodatkowe 20 € pojawia sie na koncie (ja sie rejestrowalem wczoraj po 23, a bonus dostalem dzisiaj rano).
Zeby wyplacic kaske trzeba w sumie postawic zaklady za 50 €.

Oferta zakladow wydaje sie nie byc najgorsza. Minusem na pewno jest to, ze czesto nie mozna postawic singli, tylko trzeba kombinowac z 3 zdarzeniami na kuponie albo grajac jakims systemem. Na pewno mozna grac single na pilke nozna z czolowych europekskich lig.
Buk wyplacalny :spokodfhgfh:
Pozdro
 
M 0

maxxx

Użytkownik
Zobaczymy jacy są wypłacalni. Dziś tj. 10 czerwca dałem wypłatę na MB - zobaczymy ???? . A i przy okazji informuję, że podczas stawiania zakładu pobierają opłatę ( parę procent od sumy stawianej).
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Zobaczymy jacy są wypłacalni. Dziś tj. 10 czerwca dałem wypłatę na MB - zobaczymy ???? . A i przy okazji informuję, że podczas stawiania zakładu pobierają opłatę ( parę procent od sumy stawianej).
Sa wyplacalni, ja przynajmniej na moneybookers kaske bez problemu otrzymalem.
A oplate faktycznie pobieraja. Ja robilem obrot na systemach i wtedy grajac wiecej zdarzen na kuponie juz mi nic nie pobierali.
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
czy jest jakis minimalnny kurs którym trzeba obrócic? i czy to mogą byc zakłady typu 12, czy musząbyc 1x2? zeby potem niebyło... pozdro!!
 
M 0

maxxx

Użytkownik
czy jest jakis minimalnny kurs którym trzeba obrócic? i czy to mogą byc zakłady typu 12, czy musząbyc 1x2? zeby potem niebyło... pozdro!!
Ja się w regulaminie nie doczytałem kursu minimalnego a grałem na zakładach pojedynczych 1 x 2
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
ile procent pobierają od singli na europejskie ligi? można hiszpańksą obstawiać singlem?
Hiszpanska, jak i inne silne ligi europejskie mozna grac singlami. Nie wiem dokladnie, jaki procent pobieraja od singli. Sprawdz sobie &quot;na sucho&quot;, jak zaznaczysz dany typ, to pokaze Ci sie po prawej stronie &quot;Fee&quot;, czyli wlasnie ta oplata.
 
M 0

maxxx

Użytkownik
Witam ponownie. Kasę wypłacili. UWAGA Opłaty pobierane podczas stawiania zakładu NIE wliczają sie do wymaganego obrotu 50 €. Więc trzba tylko brać pod uwagę postawiony zakład (bez oplaty). To tyle ????
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Co to znaczy słowo &quot;Glückszahl&quot;, które występuje przy rejestracji. Co w tej rubryce trzeba wpisać ?
Nie latwiej zmienic sobie jezyk na angielski?
Aha, uwazaj bo zmienily sie troche warunki obrotu, min. AKO 3,0.
 
Do góry Bottom