>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

[oddam]Bony BET - AT - HOME

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Pisac PW do mnie jeśli ktoś chciałby dostać takiego bona. Ale nie rzucajcie się wszyscy odrazu. Wartość bonu 5 zł. Nie każdy dostanie bo na pewno jest ograniczona ilośc. A ja jestem chętny Wam pomóc wiec nic za to nie chce ???? Może bęe miałwtedy dobrą opinie jak kilku osobom załatwie ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
W związku z dużym zainteresowaniem co do bonów znalazłem inne rozwiazanie i to przypadkowo bo wczoraj przeszukując zasoby internetu ???? Niestety na razie musielibyście skorzystać z tego sposobu bo nie mam na razie kontaktu z kumplem a bony mam właśnie od niego. Sposób zapodam jutro bo dzisiaj jestem już masakrycznie zmęczony ???? Pozdrawiam i mam nadzieje że się nie gniewacie. :mrgreen:
 
W 0

wania

Użytkownik
Tak jak napisal poda sposob na Bony a jak mozna zauwazyc kolega Patrolinho zazwyczaj na forum przebywa poznymi godzinami czyli mozna liczyc ze za jakies 30minut poda nam sposob na Bony POZDRO
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
W końcu znalazłem wolną chwile. Aby dostać i w ogóle wykorzystać teb bon należy spełnić te warunki.

1. Nie używaliscie na własnym koncie bonu na BAH z tej puli kuponów jaką rozdaje ten Pan.
2. Nalezy miec własne konto na BAH.

Teraz opisze wszystko po koleji jak to zrobić.

Piszemy maila Coś na wzór tego:

Witam serdecznie Słyszałem że rozdaje Pan bony na BAH chętnie bym skorzystał z takiego boniku ???? Z góry dziękuje

Oto mój numer ID (Tutaj musicie podac sówj numer konta)

Po napsianiu takiego maila wysyłamy go na [email protected]

Oto jest ten sposób. Sposób dział ponieważ mój kolega dostał takiego bona po 3 dniach od wysłania maila. Mam nadzieje ze pomogłem ????

Jeszcze bym prosił abyście napislai czy dostaliscie BONA Bo jeśli nie to moze będe miał od kumpla.
 
G 0

gruchol

Użytkownik
Znam tego maila- ten gosciu reklamowal sie kiedys na jakims forum ogolnotematycznym i pisal ze jak ktos zarejestruje sie z jego linka to wtedy daje bon. Wiec pewnie po to ten ID. Ja osobiscie nie sprawdzalem ale takie cos widzialem.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Znam tego maila- ten gosciu reklamowal sie kiedys na jakims forum ogolnotematycznym i pisal ze jak ktos zarejestruje sie z jego linka to wtedy daje bon. Wiec pewnie po to ten ID. Ja osobiscie nie sprawdzalem ale takie cos widzialem.
Mój kumpel dostałbona bez zadnego wchodzenia na linka. A po za tym z samym numerem ID raczej nic nie zrobi :mrgreen:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom