>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

+ + Od nędzy do pieniędzy - typy by Sinobrody + +

sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Witam w moim skromnym temacie. ????
Będę tu podawał prognozy wyników głównie z dwóch dyscyplin: piłki nożnej i baseballa. Typy zawsze będą przeze mnie przemyślane i przeanalizowane (choć nie zawsze na forum), nawet jeśli zagranie danego zdarzenia zasugeruje inna osoba.
Wątek zakładam głównie w celach doskonalenia samodyscypliny, gdyż ta cecha w bukmacherce wydaje mi się nieodzowna do końcowego sukcesu, a mnie samemu jej, niestety, nie zbywa.
Stawki podawał będę w jednostkach. Maksymalnie na zdarzenie 10 jednostek. Gram głownie single z okazjonalnymi dublami i systemami.
Wszelkie komentarze, uwagi i sugestie mile widziane - zapraszam na priv.
Pierwsze typy już dziś.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
#1 bwin ⛔
M.City - Swansea City (Ilość żółtych kartek w meczu (czas reg.))
typ: więcej niż 3,5
kurs: 2.1
stawka: 4/10
ew. wyg: 4,4j.
#2 bwin ⛔
Manchester City - Swansea City (Ile żółtych kartek otrzyma zespół 1?)

typ: więcej niż 1,5
kurs: 2.95
stawka: 4/10
ew. wyg: 7,8j.

#3 bwin ⛔
Manchester City - Swansea City (Ilość rzutów rożnych w meczu (regulaminowy czas gry)?)
typ: mniej niż 10,5
kurs: 2.15
stawka: 4/10
ew. wyg: 4,6j.
#4 bwin ⛔
Manchester City - Swansea City (Ilu rzutów rożnych wykona team 1?)
typ: mniej niż 6,5
kurs: 2.65
stawka: 3/10
ew. wyg: 4,95 j

#5 bwin ⛔
Manchester City - Swansea City (Ilość żołtych kartek w 1. połowie)
typ: więcej niż 1,5
kurs: 2.60
stawka: 3/10
ew. wyg: 4,8j.

Typy na kartki: kierowałem się meczami pierwszej kolejki PL. Nie dość, że w żadnym meczu nie padły mniej niż 4 kartki, to jeszcze żadna z grających czołowych drużyn nie dostała mniej niż 2 żółte kartki. Ponadto w M.City jest kilka gorących głów z Balotellim na czele którzy powinni zadbać o kartkową zdobycz dla ich drużyny.
Jeśli zaś chodzi o kornery to dosyć standardowe bety wg mnie. Zakładam, iż mecz będzie jednostronny a styl gry M.City obecnie nie polega na frontalnych atakach skrzydłami (m.in. SWP na ławce). Po obejrzeniu gry z United uważam ten typ za prawdopodobny.
edit: - zero(!) kartek w meczu Premier League ????
- 11 rożnych w tym 7 dla M.City
bilans:
0/5 typów
0/5 kuponów
⛔18j.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
#6 bwin
1/3 Manchester City - Swansea City (Ilość żółtych kartek w meczu (czas reg.)) ⛔
typ: więcej niż 3,5
kurs: 2.1
2/3 Eintracht Frankfurt - Fortuna Dusseldorf ✅
typ: X
kurs: 3.50
3/3 GKS Bełchatów - Lech Poznań ⛔
typ: X
kurs: 3
system 2 z 3, stawka łączna 9/10
Niepokonany w lidze Eintracht podejmuje niepokonaną w lidze Fortunę. Obie drużyny nie pregrały żadnego z 3 meczów ligowych ani żadnego z przedsezonowych sparringów czy meczu w pucharze Niemiec.
Przy analizie meczu GKS z Lechem ciężko było mi znaleźć argumenty przemawiające za zwycięstwm jednej ze stron. Lech zaczął z wysokiego &quot;C&quot; w tym sezonie a remis z silnym Zagłębiem jest potwierdzeniem dobrej, choć nie rewelacyjnej,formy. GKS z kolei jest u siebie b. mocny (w poprzednim sezonie 9-4-2 a w ostatniej kolejce deklasacja Podbeskidzia) i nie sądze aby Lecha było stać na wywiezienie stamtąd zwycięstwa.

edit:
1/7 typy

0/6 kupony
bilans:

⛔
27j.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Nie załamujemy się falstartem i wracamy do ulubionego baseballa.

#7 bwin ⛔
:baseball: San Fransisco Giants - Atlanta Braves
Ile strikeoutów zaliczy Tim Hudson (ATL)? (zawodnik musi rozpocząć mecz)
typ: więcej niż 5
kurs: 1.85
stawka: 5/10
ew. wyg: 4,25j.
W ostatnich 10 meczach Hudson 8 razy miał 5 lub więcej strikeoutów. Dziś gra vs Giants, którzy ostatnio mieli rozregulowane celowniki.

#8 bwin ✅
:baseball: Baltimore Orioles - Oakland Athletics
Ile Runs+Hits+Errors zaliczą w sumie oba zespoły?
typ: wiecej niż 25
kurs: 1.95
stawka: 5/10
ew. wyg: 4,75j
.
Tu do typu przekonał mnie niski próg (25) i beznadziejna forma obu pitcherów. Biorąc po uwagę to że pałkarze obu teamów odbijają, jeśli im się pozwoli ten typ wydaje się pewniakiem wieczoru.

#9 bwin ✅
:baseball: Texas Rangers - Los Angeles Angels
Ile strikeoutów zaliczy Alexi Ogando (Tex)? (zawodnik musi rozpocząć mecz)
typ: mniej niż 5,5
kurs: 1.65
stawka: 6/10
ew. wyg: 3,9j.

Ostatnio postawiłem na Ugando a on w meczu z Seattle dał 8 hitów i 6 runów i przed końcem 3 inninga skończył zawody. Obserwując jak pitcherzy w mlb grają w następnym meczu po rozczarowującym występie (CC Sabathia, Weaver) jestem spokojny o ilość so.

#10 bwin
1.
:baseball: Texas Rangers - Los Angeles Angels ✅
Ile Runs+Hits+Errors zaliczą w sumie oba zespoły?
typ: więcej niż 27,5
kurs: 1.85
2. :baseball: New York Mets - San Diego Padres ⛔
typ: San Diego Padres
kurs: 1.95
AKO: 3.61
stawka: 5/10
ew. wyg: 13,04j.
Ad.1Słaby pitcher w LAA, Ogando w TR po oddaniu 6 runów w 3 inningi i mocni Rangersi, którzy ostatnio zawsze przekraczają próg.
Ad.2 Metsi 5 porażek z rzędu. Narzuca Dickey, którego widziałem dwa razy i zawsze gdy narzuca obstawiam porażkę Mets. Ponadto dobry pitcher w SDP i nic nie wskazuje na zwycięstwo NYM.

edit:
4/12 typy
2/10 kupony
bilans:
⛔ 28,35j.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Baseball podreperował troszkę naruszone morale toteż dziś kontynuujemy z tą dyscypliną.
#11 bwin ✅
:baseball:Toronto Blue Jays - Seattle Mariners
typ: łączna liczba runs, hits i errors powyżej 25,5
kurs:1.6
stawka: 5/10
ew. wyg: 3j.
#12 bwin ⛔
:baseball:Arizona Diamondbacks - Philadelphia Phillies
typ: łączna liczba runs, hits i errors powyżej 25
kurs: 1.95
stawka: 5/10
ew. wyg: 4,75j.
#13 bwin ✅
:baseball:New York Mets - San Diego Padres
typ: łączna liczba runs, hits i errors powyżej 23,5
kurs: 2.2
ew. wyg: 6j.
To jak dla mnie typ dnia w mlb. Pierwszy raz spotykam się z tak niskim progiem. Wczoraj w meczu między tymi drużynami było 31 runs, hits i errors. Patrząc na pitcherów kolosalnej zmiany jakościowej nie widzę. Próg jest niski pewnie dlatego, że ostatnie występy obu pitcherów były właśnie przeciwko sobie 11 sierpnia i wtedy liczba r+h+e nie przekroczyła nawet 20 ale obaj zanotowali wtedy niewiarygodne wprost występy notując po 8 i 7 strikeoutów. Nie zapominajmy jednak, żę są to gracze mający ponad 3 i 4 era. Taki kurs z takim progiem biorę w ciemno.
#14 bwin
1.
:baseball:Chicago Cubs - Houston Astros ⛔
typ: Chicago Cubs
kurs: 1.7
2.
:baseball:Texas Rangers - Los Angeles Angels ✅
typ: Texas Rangers
kurs: 1.7
Ako: 2.89
stawka: 5/10
ew. wyg: 9,45j.

edit:
w meczu chicago - houston zaczynamy drugą połówkę 9tej zmiany przy stanie 5-2 i &quot;wymiatacze&quot; z houston zapełniaja bazy i odbijają homera - walk off grand slam :wowsdf:
po analizie uznałem, że wybór meczu AD-B - PP był błędny.
typy: 7/17
kupony: 4/14
bilans: ⛔29.35j.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Zero czasu na analizę. Nawet typy wrzucam w ostatniej chwili.
#15 bwin

1. :baseball:New York Mets - San Diego Padres ✅
typ: łączna liczba runs, hits i errors powyżej 23,5

2. :baseball:Toronto Blue Jays - Seattle Mariners ⛔
typ: łączna liczba runs, hits i errors powyżej 25

ako: 3.42
stawka: 6/10
ew. wyg: 14.52j.


#16 bwin
1. :baseball:Texas Rangers - Los Angeles Angels ✅
typ: Texas Rangers
2. :baseball:Cleveland Indians - Chicago White Sox ⛔
typ: Chicago White Sox
ako: 3.22
stawka: 6/10
ew. wyg: 13.22j.

#17 bwin
1. :baseball:New York Yankees - Kansas City Royals ⛔
typ:
typ: łączna liczba runs, hits i errors powyżej 30
2. :baseball:Toronto Blue Jays - Seattle Mariners ⛔
typ: Seattle Mariners
ako: 4.18
stawka: 6/10
ew. wyg: 19.08j.

edit:
9/23 typy
4/17 kupony
⛔47.35j.
Tu winę ponosze głównie ja, za analizę zrobioną trochę &quot;po łebkach&quot;. Dołożyło się paru graczy, którzy zanotowali dobre występy choć nie powinni. Od dziś zmiany w sposobie typowania i więcej dokładności przy analizowaniu.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Brak dyscypliny i troszke pobieżne typowanie wczoraj znowu sie zemściło. Poza tym ostatnio forma nie najlepsza dlatego mała zmiana w zasadach typowania: maksymalnie 3 kupony na piłkę nożną (w ciągu dnia) i 3 na baseball (w nocy). Z zasady będzie to 2+1 czyli dwa single i jeden dubel (lub system 2z3).

#18 bwin ✅
Austria Wiedeń - Cs Gaz Metan Medias
typ: Austria
kurs: 1.7
stawka: 5/10
ew. wyg: 3,5j.

Typ bez filozofii. Rumuni awansowali po karnych ze słabym Mainz a w lidze po 3 meczach maja bilans 1-0-2 w tym porazke 0:5 u siebie w przedostaniej kolejce z Dinamem Bukareszt. Austria z kolei w formie a u siebie w tym sezonie w meczach o punkty komplet zwycięstw.
#19 bwin ⛔
Fc Thun - Stoke City
typ: Fc Thun nie przegra
kurs: 1.55
stawka: 5/10
ew. wyg: 2,75j.

Thun w tym sezonie nie przegrało, w poprzedniej rundzie wyeliminowało faworyzowane Palermo a w ostatniej kolejce wygrali 5-2 z Lausanne. Szanse Stoke w mojej opinii przeszacowane i po takim kursie trzeba to zagrać.

#20 bwin
1. Legia Warszawa - Spartak Moskwa ✅
typ: x
kurs: 3
2. Śląsk Wrocław - Rapid Bukareszt ⛔
typ: x
kurs: 2.95
3. Hjk Helsinki - Schalke 04 ✅
typ: Hjk nie przegra
kurs: 2.40
system 2 z3
stawka łączna: 9j.

edit1: wygrana 12.6j.
Polskie drużyny, choć początek sezonu jest dla nich udany, nie wydają mi się posiadać zbyt wielu atutów w ofensywie, dlatego też sądze, że zagrają tak jak w poprzednich kolejkach - myśląc głównie o defensywie czekając na swoje okazje.
Co do Hjk - Schalke kursy na Schalke wydają mi się tu również przeszacowane. Nie licząc tej wtopy z bardzo silnym wg mnie Dynamem Zagrzeb Hjk wciąż świetnie się prezentuje.

edit 2:
12/28 typy
6/20 kupony
⛔34.75j.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Zapadł zmrok, czas więc podać typy na baseball.
Dziś podszedłem do typowania w pełni profesjonalnie i zacząłem analizę wcześniej a po dokonaniu wyboru odczekałem pewien czas przed puszczeniem kuponów. Gdy po powrocie do komputera nie naszły mnie żadne wątpliwości postanowiłem, że zagram 3 single i 1 dubel zwiększając nieco stawki.

#21 bwin ✅
:baseball:
Cleveland Indians - Chicago White Sox
typ: Cleveland Indians
kurs: 1.83
stawka: 8/10
ew. wyg: 6,64j.
Indianie zaskoczyli mnie pozytywnie swą grą już wczoraj gdy obstawiałem zwycięstwo CWS przy teoretycznie gorszym pitcherze Cleveland. Dziś stawiam na nich, bez najmniejszych obaw, właśnie ze względu na różnicę w poziomie gry obu pitcherów. Masterson w Cleveland ma świetne staty i formę. W ciągu ostatnich 10 gier oddał tylko 15 runów przy graniu średnio 6 inningów - nie więcej niż 4 w meczu. W CWS z kolei zagra Humber, który ma dużo gorsze statystyki. Kolejny argument zyskujemy analizując jego aktualną formę. W ostatnich 10 meczach grając mniej wiecej tyle samo co Masterson pozwolił na dwa razy wiecej runów a do tego w ostatnim występie zagrał bardzo słabo. W ogóle w ciągu ostatnich 5 gier oddawał zawsze od 4 do 6 runów notując przy tym małą liczbę strikeoutów.

#22 bwin ⛔
:baseball: Texas Rangers - Los Angeles Angels
typ: łączna liczba runs, hits i errors powyżej 24
kurs: 1.90
stawka: 8/10
ew. wyg: 7,2j.
Tu imo zdarzenie dnia. Buki dały bardzo hojne kursy. Już mówię dlaczego warto w ciemno stawiać na Texas jak i na typy związane z ich dzisiejszym meczem.
Texas wygrał 6 meczów z rzędu, 9 z 10 ostatnich a LAA mają serię 5 kolejnych porażek. Ilość zwycięstw TR bierze się głównie ze świetnego odbijania. W ostatnich meczach prawie zawsze, i to znacznie, przekraczali ustalony przez buków próg punktowy. Dlaczego takie kursy na TR i na ilość r+h+e? Głównie ze względu na pitcherów. W TR narzuca Colby Lewis, który ma gorsze staty od Weavera z LAA a dodatkowo w ostatnim występie przeciwko TR Weaver przez 7 zmian nie pozwolił im zdobyć nawet jednego punktu. Jednak choć Colby ma era 4.01 to ostatnio nie oddawał więcej niż 4 runy w meczu a dwa poprzednie występy były wyśmienite - w 15 zmianach pozwolił łącznie na 8 odbić i 4 runy notując przy tym 11 strikeoutów, czyli jest w formie i zmierzy się z będącymi w dołku LAA.
Weaver z kolei, choć jest dużo lepszym pitcherem a ostatnim razem gdy grał vs. Rangers nie dał im zdobyć punktu jest obecnie w kryzysie. W 1szej grze po powrocie z zawieszenia (w meczu z Detroit umyślnie rzucił w Alexa Avile i został wyrzucony) zagrał koszmarny mecz w niecałem 5 zmian oddając 8 hits i 8 runs. A jak wiemy z doświadczenia pitcherzy w mlb po kompromitujących występach zwykle długo wracają do siebie i dobrej formy.
#23 bwin ✅
:baseball: Arizona Diamondbacks - Philadelphia Phillies
typ: łączna liczba runs, hits i errors poniżej 26,5
kurs: 1.85
stawka: 8/10
ew. wyg: 6,8j.
Pojedynek znakomitych pitcherów. Kennedy vs Worley. Ten pierwszy w dużo lepszej formie zaś gracz Philies, w poprzednich występach zezwalając na 15 runów, nie wspominając o ostatniej grze, gdzie zmieniono go po zaledwie 4 inningach wskutek b. słabej gry (7 hits + 6 runs), w lekkim kryzysie, podobnie jak jego drużyna która po serii 9 zwycięstw złapała leciutką zadyszkę przegrywając w międzyczasie 3 mecze. Ponadto AD jest w tym sezonie lepsze w bezpośredniej konfrontacji i sądze, że dziś także będzie górą a pitcherzy utrzymają wynik r+h+e na niskim poziomie.
#24 bwin
1.:baseball: Texas Rangers - Los Angeles Angels ⛔
typ: Texas Rangers
kurs: 2.3
2.:baseball: Arizona Diamondbacks - Philadelphia Phillies ⛔
typ: Arizona Diamondbacks
kurs: 2.25
ako: 5.18
stawka: 6/10

edit:
14/33 typy
8/24 kupony
⛔35.31
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
#25 bwin ✅
Lech Poznań - Ruch Chorzów
typ: Lech Poznań
kurs:1.42
stawka: 10/10
ew. wyg: 4,20j.


#26 bwin ✅
Greuther Furth - Fc Ingolstadt 04
typ: Greuther Furth
kurs: 1.6
stawka: 10/10
ew. wyg: 6j.

# 27 bwin
1. Hansa Rostock - Allemania Achen ⛔
typ: Hansa Rostock
kurs: 2
2. Wac. St. Andra - First Vienna ⛔
typ: Wac. St. Andra
kurs: 1.5
Ako: 3
stawka: 6/10
ew. wyg: 12j.

Dubelek wymaga małego komentarza, gdyż reszta to w miarę oczywiste typy.
Hansa i Allemania to outsiderzy 2 bundesligi - oba teamy bez zwycięstwa. Jednak Hansa nawiązuje walkę z rywalami, strzela gole i remisuje. Natomiast goście komplet 4 porażek z tylko 1!!! strzeloną bramką i do tego dziś na wyjeździe.
Zastanawiałem się nad St. Andra dość długo bo po ich meczu w ostatniej kolejce ciężko nie dojść do wniosku że mecze dalej są ustawiane. Niemniej na razie wolę żyć w błogiej nieświadomości i przekonaniu że był to wypadek przy pracy i dziś wrócą do swojej poprzedniej dyspozycji. Oba teamy dzieli duża różnica w tabeli.
edit:
16/35 typy
10/27 kupony
⛔31,11j.

Drugia liga Austrii wydaje się być ustawiana (ostatnie 2 mecze St. Andra miały bardzo &quot;ciekawy&quot; przebieg) dlatego wstrzymamy się z jej obstawianiem przez pewien czas. Hansa zaś grała świetnie i miała wiele okazji ale zabrakło skuteczności.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
#28 bwin ⛔
:baseball: Cleveland Indians - Detroit Tigers
typ: Cleveland Indians
kurs: 2.25
stawka: 10/10
ew. wyg: 12,5j.
Ten typ wymaga troszkę wyjaśnienia, gdyż w pozostałych meczach wybrałem faworytów. Indianie ostatnio w lepszej formie (7-3 w 10 meczach) a Detroit w słabszej (4-6 na 10). Detroit wygrywa głównie gdy ma wsparcie w swoim narzucającym. Z ostatnich 5 zwycięstw aż 3 są zasługą będącego w świetnej formie Verlandera. Jednak dziś narzuca Scherzer, który powoli acz wyraźnie obniża formę - w 2 ostatnich meczach przynajmniej 6 hitów i 4 runy dla rywali. Dlatego też sądzę, że dziś wygra drużyna z Cleveland.
#29 bwin ✅
:baseball: New York Yankees - Minnesota Twins
typ: New York Yankees
kurs: 1.55
stawka: 10/10
ew. wyg: 5,5j.
#30 bwin ✅
:baseball: Texas Rangers - Chicago White Sox
typ: Texas Rangers
kurs: 1.8
stawka: 10/10
ew. wyg: 8j.
#31 bwin
1.:baseball: Boston Red Sox - Kansas City Royals ✅
typ: Boston Red Sox
2. :baseball: Milwaukee Brewers - New York Mets ✅
typ: Milwaukee Brewers
Ako: 2.89
stawka: 10/10
ew. wyg: 18,9j.
edit:
20/40 typy
13/31 kupony
⛔8,71j.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
#32 bwin ✅
Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz
typ: Pogoń Szczecin
kurs: 1.85
stawka: 10/10
ew. wyg: 8,5j.
#33 bwin ⛔
Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz
typ: over 2,5 goal
kurs: 2.1
stawka: 10/10
ew. wyg: 11j.
#34 bwin
1. Korona Kielce - Wisła Kraków ✅
typ: Handicap 1:0
2. Odense BK - Lyngby ✅
typ: Odense BK
Ako: 2.25
stawka: 10/10
ew. wyg: 12,5j.

Pogoń jest u siebie zawsze mocna a w tym sezonie ma dwa zwycięstwa i bilans 4-1. Sandecja słaba. Ponadto w meczach ligowych tych drużyn w tym sezonie padało odpowiednio 11 i 14 goli. Dlatego kurs na over jest b. sympatyczny.
Odense - Lyngby to standardowy mecz b. mocnej drużyny ze słabeuszem w którym inny wynik niż wygrana gospodarzy będzie niespodzianką.
Jeśli zaś chodzi o Koronę to...
... widziałem jej mecz z Ruchem zremisowany 2:2. Prezentowała się dobrze, posiadała piłkę i stwarzała okazje po w miarę mądrym konstruowaniu akcji. Natomiast Wisełka - wiadomo. Trzeba zrobić wszystko aby wystawić najsilniejszy skład na mecz z APOEL-em, nawet jeśli oznacza to odpuszczenie meczu ligowego. Tak robili w poprzedniej kolejce a teraz gdy stawka jest tak poważna Maaskant powinien oszczędzić jeszcze więcej zawodników. Znakomita szansa dla Korony nawet na zwycięstwo.
edit:
23/43 typy
15/34 kupony
✅2,29j.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dziś śmigam na koncert toteż typy wcześniej. Analiza jest zbyteczna gdyż gramy na faworytów, którzy wczoraj z tymi samymi rywalami powygrywali mecze. Co więcej, uważam że zmiany pitcherów jeszcze zwiększyły przewagę faworytów a kursy są bardzo przyjemne, jak to w baseballu.
#35 bwin
1.:baseball: Milwaukee Brewers - New York Mets ✅
typ: Milwaukee Brewers
2. :baseball: Arizona Diamondbacks - Atlanta Braves ✅
typ: Atlanta Braves
Ako: 2.64
stawka: 10/10
ew. wyg: 16,43j.


#36 bwin
1.:baseball: Boston Red Sox - Kansas City Royals ⛔
typ: Boston Red Sox
2.:baseball: Texas Rangers - Chicago White Sox ⛔
typ:Texas Rangers
Ako:3.06
stawka: 10/10
ew. wyg: 20,63j.

#37 bwin
1.:baseball: Boston Red Sox - Kansas City Royals ✅
typ: łączna liczba runs, hits i errors ponad 30
2.:baseball: New York Yankees - Minnesota Twins ✅
typ: łączna liczba runs, hits i errors ponad 28,5
3.:baseball: Cleveland Indians - Detroit Tigers ⛔
typ: łączna liczba runs, hits i errors poniżej 28,5
Ako: 6.33
stawka: 10/10
ew. wyg: 53,32j.

Kupon #37 trochę weekendowy jednak w 2 pierwszych meczach mamy świetnie odbijające teamy i b. słabych pitcherów. A próg w 3 meczu jest zbyt wysoki imo.
edit:
27/50 typy
16/37 kupony
⛔1,28j.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Za mało dyscypliny i porządku podczas obstawiania (ilość zdarzeń i kuponów). Natomiast jestem zadowolony z analizy bo jakość typów wyraźnie się poprawiła.
#38 bwin ⛔
Hannover 96 - Herta BSC
typ: Hannover 96
kurs: 2.1
Stawka: 10/10
ew. wyg: 11j.

Tu standard. Hannover 2 zwycięstwa. Hertha remis i porażka. Czołowa drużyna poprzedniego sezonu Bundesligi ze słabym beniaminkiem.
#39 bwin ✅
PSG - Valenciennes
typ: PSG
kurs: 1.45
stawka: 10/10
ew. wyg: 4,5j.

Jeśli się pompuje w drużynę ogromne pieniądze to prędzej czy później nastąpi poprawa gry i będą wyniki. Wg mnie wysokie wyjazdowe zwycięstwo w elim. LE jest sygnałem, że gra zaczyna się &quot;zazębiać&quot;. Pewnie nastąpi debiut Pastore.

#40 bwin ⛔
FC Motherwell - Glasgow Rangers
typ: Handicap (1:0)
kurs: 2.15
stawka: 7/10
ew. wyg: 8,05j.

Rewanż w eliminacjach do LE powinien zaabsorbować całą uwagę Glasgow, które i tak od początku sezonu jest w słabej formie. Remis w inauguracji i klapa w eliminachach LM. A gospodarze bez porażki ze świetnym bilansem liderują w lidze szkockiej nie straciwszy w 4 meczach nawet 1 (!!!) gola.

#41 bwin
1. Jagielonia Białystok - Cracovia Kraków ✅
typ: Handicap (1:0)
2. Fsv Mainz - Schalke 04 ⛔ ????
typ: Handicap (1:0)
Ako: 1.72
stawka: 10/10
ew. wyg: 7,2j.

edit:
29/55 typy
17/41 kupony
⛔23,78j.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Już zaczęło iść w dobrym kierunku a tu taki dzień jak dzisiaj, człowiek się denerwuje i motywacja zaczyna siadać. Zrobię sobie dzień lub dwa przerwy i po powrocie podam dopracowaną strategię obstawiania, bo teraz, to co robię bardziej przypomina zabawę niż profesjonalne obstawianie.
Ew. sugestie mile widzane na prv.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Ok. Przerwa w celu ochłonięcia i drobnej analizy dotychczasowej gry minęła. Można powiedzieć, że minęła owocnie gdyż pobieżne sprawdzenie zaprezentowanych typów pozwoliło wyciągnąć pewne krytyczne wnioski odnośnie wyboru zdarzeń do obstawiania. Zbyt wiele było &quot;naciąganych&quot; typów, które bardziej miały pokazać jakąś wybitną znajomość tematu i czas włożony w analizę. Teraz będzie pewniej i prościej. Ponadto wprowadzimy więcej dyscypliny w przypadku stawek i ilości kuponów.
Tak jak do tej pory będę puszczał maks. 6 kuponów dziennie. 3 w ciągu dnia na (głównie na piłkę nożna) i maks. 3 w nocy na baseball. Single ew. jeden dubel w zestawie.

#42 bwin ✅
New York Mets - Philadelphia Phillies
typ: Piladelphia Phillies
kurs: 1.47
stawka: 6/10
ew. wyg: 3,82j.

#43 bwin ⛔
Oakland Athletics - New York Yankees
typ: New York Yankees
kurs: 1.44
stawka: 6/10
ew. wyg: 3,64j.
Mimo porażki to był dobry typ.

#44 bwin ✅
Oakland Athletics - New York Yankees
typ: łączna liczba runs, hits i errors powyżej 29,5
kurs: 1.75
stawka: 6/10
ew. wyg: 4,5j.

edit:
31/58 typy
19/44 kupony
⛔21,46j.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dziś bardzo bezpieczne typy (z handicapem) jednak kursy są bardzo dobre, toteż nie widzę powodu by grać czyste jedynki, choć wydaje mi się iż każdy mecz (nie licząc benfiki) ma przeszacowane kusy na gospodarzy.

#45 bwin ✅
Rubiń Kazań - Olympique Lyon
typ: Handicap 1:0
kurs: 1.40
stawka: 6/10
ew. wyg: 2,4j.

#46 bwin ⛔
Sturm Graz - Bate Borisov
typ: Handicap 1:0
kurs: 1.28
stawka: 6/10
ew. wyg: 1,68j.

#47 bwin ✅
Victoria Plzen - Fc Copenhaga
typ: Handicap 1:0
kurs: 1.38
stawka: 6/10
ew. wyg: 2,28j.

edit:
33/61 typy
21/47 kupony
⛔22,78j.
Białoruś ma swój team w Lidze Mistrzów. Gratulacje !!
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
#48 bwin ⛔
New York Mets - Philadelphia Phillies
typ: Philadelphia Phillies
kurs: 1.50
stawka: 6/10
ew. wyg: 3j.

#49 bwin ✅
New York Mets - Philadelphia Phillies
typ: łączna liczba runs, hits i errors powyżej 28,5
kurs: 1.85
stawka: 6/10
ew. wyg: 5,1j.

#50 bwin ✅
Chicago White Sox - Los Angeles Angels
typ: Los Angeles Angels
kurs: 1.43
stawka: 6/10
ew. wyg: 2,58j.

edit:
35/64 typy
23/50 kupony
⛔21,10j.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Z racji tego, iż oferta na LE jest nadzwyczaj bogata zagramy o jeden mecz więcej niż zwykle.

#51 bwin ⛔
Sevilla Fc - Hannover 96
typ: Sevilla FC
kurs: 1.53
stawka: 6/10
ew. wyg: 3,18j.

#52 bwin ✅
AZ Alkmaar - Aalesund
typ: AZ Alkmaar
kurs: 1.3
stawka: 6/10
ew. wyg: 1,8j.

#53 bwin ⛔ ????
Glasgow Rangers - Nk Maribor
typ: Glasgow Rangers
kurs: 1.45
stawka: 6/10
ew. wyg: 2,7j.

PROMOCJA DNIA!!
#54 bwin ⛔ ????
Schalke 04 - HJK Helsinki
typ: HJK awansuje dalej
kurs: 2.05
stawka: 10/10
ew. wyg: 6,03j.

Do tego typu słowo komentarza. Pozostałe są dosyć oczywiste i wyjaśnień nie wymagają imo. W przypadku HJK zaś już tydzień temu bukmacherzy popełnili poważny błąd nie doceniając tej ekipy i to samo robią teraz proponując tak wysoki kurs na awans HJK.
A drużyna ta od początku rozgrywek ligowych i europejskich wprost deklasuje konkurencję grając coś na kształt futbolu totalnego (oczywiście z wszelkimi proporcjami ???? ) odprawiając prawie wszystkich rywali z zerową zdobyczą punktową i bagażem przynajmniej paru goli. Jedyna wpadka HJK to porażka z silnym Dynamem Zagrzeb w 3 rundzie el. LM. Dynamo wygrało z Malmoe i już jest w fazie grupowej LM.
Schalke wygrało co prawda dwa poprzednie mecze ligowe jednak w obu spotkaniach tracili bramki a rywalami były słabe ekipy Mainz i Koeln. HJK to rywal o kilka klas lepszy. Dodatkowo w pierwszym meczu Finowie wypracowali zaliczkę którą ciężko roztrwonić.

edit:
36/68 typy
24/54 kupony
⛔41,3j.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
#55 bwin - zwrot
Chicago White Sox u Seattle Mariners
Ile Runs+Hits+Errors zaliczą w sumie oba zespoły - Wiecej niż 25
1.95
6/10
ew. wyg: 5,7j.

#56 bwin ✅
Oakland Athletics u Boston Red Sox
Ile Runs+Hits+Errors zaliczą w sumie oba zespoły - Więcej niż 30
1.8
6/10
ew. wyg: 4,8j.

#57 bwin ✅
New York Yankees u Baltimore Orioles
(Ile Runs+Hits+Errors zaliczą w sumie oba zespoły - Więcej niż 30
1.72
6/10
ew. wyg: 4,32j.

edit:
38/70 typy
26/56 kupony
⛔32,18j.

 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dzisiaj mało dobrych typów w ofercie więc zagramy tylko 2 dubelki.
#58 bwin
1. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk ⛔ ????
typ: Wisła Kraków
2. Kaiserslautern - Bayern Monachium ✅
typ: Bayern Monachium
Ako: 2.30
stawka: 9/10
ew. wyg: 11,7j.

#59 bwin
1. Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund ✅
typ: Handicap 1:0
2. Liverpool FC - Bolton Wanderers ⛔
typ: Ilość żółtych kartek w meczu - więcej niż 3,5.
Ako: 3.21
stawka: 9/10
ew. wyg: 19,89j.


Wisła i Bayern to tzw. pewniaki. Bayer w formie a Borussia gra kiepsko na wyjazdach. A Liverpool zawsze gra twardo i zazwyczaj sam zdobywa parę kartek. Dziś przecwinikiem Bolton w dobrej formie więc może być wyrównany mecz, gdzie trzeba będzie użyć innych atutów niż piłkarskie.

edit:
40/74 typy
26/58 kupony
⛔50,18j.

Paranoja!! CO nie obstawie to inaczej. Trzeba bardziej popracować nad typami.
 
Do góry Bottom