>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Od Ilu zaczynać i Jak :)

K 0

kwadrat103

Użytkownik
Witam , chcialbym abyscie mi poradzili jak zacząc moją zabawe z bukami ???? wpłacic np odrazu 150 zł czy powolutku np 20 zł ???? czy opłaca sie kupowac typy? ???? jak tam to prosze o dobry kontakt do sprzedawcy ???? oraz szukam osoby do pomocy ????
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Nie kupuj od nikogo żadnych typów. 90% osób sprzedających typy za 50-100-200 pln to uszućci. Wpłać do bukmachera 150 i skorzystaj z jakiegos bonusu od pierwszego depozytu czyli bedziesz miał razem 300. Wtedy zaczniesz sobie grać powiedzmy po 10 pln na kupon i powoli, powoli może nie bedziesz na minusie ???? Graj za te 10 pln małe kupony tzn 1-2 mecze na kupon, za 2 zeta to mozesz sobie duze taśmy puszczac
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nie ten dział to po 1.
Po 2 zacznij sobie grać w naziemnych bukmachera (STS, Fortuna, Totolotek)
3. Nie kupuj typów bo zazwyczaj ludzie będą chcieli oszukać się na kasę.
 
homel 918

homel

Użytkownik
wplac jak najmniej i tak przegrasz wiec lepiej sobie nmalymi stawkami baw
jezeli myslisz ze wplacisz i od razu bedziesz tysiace zarabial to sie mylisz zreszta zeby cos wygrac trzeba przegrac czlowiek sie uczy na bledach wiec rob jak chcesz lwplac jak najmniej i tak przegrasz wiec lepiej sobie nmalymi stawkami baw
jezeli myslisz ze wplacisz i od razu bedziesz tysiace zarabial to sie mylisz zreszta zeby cos wygrac trzeba przegrac czlowiek sie uczy na bledach wiec rob jak chcesz l[
 
zlowrogi 0

zlowrogi

Użytkownik
Wpłać na początek małą kwotę. Staraj się grać płaskimi stawkami - single. Np. po 5 PLN mecz, po kursie ok. 2.00. Jeżeli będziesz miał skuteczność powyżej 50% będziesz na plusie. Wpłacając do internetowego buka trzymaj się z dala od kasyna! Stanowi ono duże zagrożenie dla początkujących graczy. Płatne typy: krótko i na temat, NIE KUPUJ! Popatrz tutaj na forum kto jak typuje i korzystaj z jego typów, albo jak czujesz się na siłach, analizuj sam.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Po 2 zacznij sobie grać w naziemnych bukmachera (STS, Fortuna, Totolotek)
Po co zaczynac grac ziemniakach i sie przyzwyczajac jak sie tylko na tym traci ?
Płatnych typów żadnych nie kupuj, na forum masz lepsze i za darmo ????
A co do wpłaty, to zdeponuj taką sumę, że w razie straty nie będzie tragedii a zarazem, żeby wygrana była zadowalająca ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Zacznij typować na karteczce.
Albo załóż sobie temat na forum i rzetelnie go prowadź. Jeżeli przez miesiąc wyjdziesz na ✅ to zacznij grać.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Nie napalaj się, nie graj kursów niższych od 1.30, nie graj tego samego meczu na kilku kuponach. Poszukaj sobie systemów bukmacherskich.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
ja zaczynałem przygodę z graniem w internecie od porażek, kilkakrotnie wpłacałem po 50 PLN i szło słabo, zjadły mnie zakłady live, które od razu Ci odradzam, możliwość obstawiania co chwile również wciąga i oczywiście z tego nie ma żadnych profitów. możesz wpłacić te 150 PLN jeśli strata tych pieniędzy nie zrobi Ci żadnej krzywdy, radzę grać mało zdarzeń, wybierać tylko te najpewniejsze z danego dnia, jeśli nie masz przekonania to nie graj w ogóle tylko zostaw kasę na coś pewniejszego. warto również założyć temat na forum ze swoimi typami, prowadzić rzetelne statystyki i patrzeć jak idzie, czy coś trzeba zmienić. popatrz również jak grają Ci, którzy wygrywają, możesz również zapożyczać typy od nich, bo opłaca się. bukmacherka to bardzo ciężka sprawa i na pewno popełnisz sporo błędów, najważniejsze abyś wyciągnął odpowiednie wnioski i z uniesioną głową szedł dalej przed siebie. ja od siebie życzę powodzenia!
 
minimal 0

minimal

Użytkownik
Najlepiej wpłać 100 zł, bo wpłacając po 20 zł (jest jakiś dobry buk z takim małym depozytem?) szybko kasę przegrasz i będziesz ciągle wpłacał w kółko i możesz dojść do coraz większych depozytów. A jak grać? To już musisz obrać własną strategię i w przypadku strat nie grać na siłę. Z takim budżetem to zaczynałem grywać overy 1,5; 2,5, średnio 2-3 mecze na kupon i najczęściej na live z oferty bet365, bo na innych bukach na live stracisz wszystko bardzo szybko. Również grywam handicapy azjatyckie jako single za większe stawki.
A co do płatnych typów to odpuść sobie ten temat, bo po pierwsze to blogerzy i mniej wiarygodne serwisy to naciągacze, a po drugie monitorowane zagraniczne serwisy są dla profesjonalistów z bardzo dużym budżetem, a nie dla użytkowników for, tym bardziej PL ;)
 
enjoi 0

enjoi

Użytkownik
Najpierw pobaw się na typerach internetowych na punkty. Jeśli chcesz grac za prawdziwa kasę poszukaj buka z dobrym bonusem i wplac 50-100zl. Poza tym nie rób taśm z &quot;pewniakami&quot;.
 
R 0

rekin28

Użytkownik
Obserwuj ruchy kursów na dany mecz.Wybierz sobie dyscyplinę na która będziesz stawiał,czytaj,analizuj a wyniki powinny same Ci nasuwać co do następnej kolejki.
powodzenia
 
G 0

gienek_

Użytkownik
Kolega bart7890 bardzo dobrze prawi. Też na początku sporo wtopiłem, w tym część na zakładach &quot;na żywo&quot;, dlatego teraz w moim ogólnym rozrachunku na przestrzeni kilku lat jestem niestety na minus. Ale teraz mam już trochę inne podejście do tego, mam nadzieję że niebawem się odkuję ???? Pozdro.
 
S 2

securebet

Użytkownik
ja bym wpłacił 150 i grał za 20.Weź sobie jakiś bonus i nie podniecaj sie zbytnio,czyli nie wpadaj w tilt.No i w ogóle ja bym to jak zabawe potraktował w takim przypadku.
 
C 11

cychi

Użytkownik
Ja proponuje na poczatek wplacić mała kwotę np 100zł i próbować ja na poczatku podwoić. Jeśli nam się uda to znowu próbować podwoić. Jeśli się nie uda to zrezygnować z grania ????
Nie sztuką jest zrobić z 1000zł 0 sztuką jest ze 100 zrobić 1000!
2 rada. Zrozumiec jak działa betfair + większa kwota do grania = ładny zysk
powodzenia
 
T 9

theart

Użytkownik
To ja zaproponuje coś zupełnie innego. W moich czasach napalania się na buki (było to dawno, gdy dopiero co otwierali pierwsze Profesjonale i nikomu się nie mówiło o tym ???? ) miałem 15 lat. Z kolegą zamiast na lekcje jeździliśmy do Katowic do Porfesjonala, tam Panie z mazakami pisały mecze na ścianach. Był tłum ludzi i dwa bajtle plątające się między nogami. Wiele razy nas &quot;wypraszano&quot;, potem nas już znali. Zawsze patrzyliśmy co stawiają starzy, żeby coś postawić dawaliśmy im kupony i nam słali. Stawialiśmy wielkie kwoty (300, 500) często na NAZWĘ ZESPOŁU. Co ciekawe ten sposób gry przynosił nam sporawe zyski, mieliśmy zasadę, że z każdej wygranej oddajemy 10% dla biednych co żebrali przy dworcu. Byliśmy świeżakami i wygrywaliśmy przez rok, później coraz więcej umieliśmy, coraz więcej kalkulowaliśmy i coraz rzadziej trafialiśmy. Z naszego umownego &quot;worka&quot; ubywało aż wreszcie mieliśmy obcykane wszystkie ligi i znaliśmy &quot;pewniaków&quot;. Wtedy to już nie było to a wygrane zdarzały się rzadko bo zakłady trzeba traktować jak rozrywkę.
 
Do góry Bottom