>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Od Ilu zaczynać i Jak :)

K 0

kwadrat103

Użytkownik
Witam , chcialbym abyscie mi poradzili jak zacząc moją zabawe z bukami ???? wpłacic np odrazu 150 zł czy powolutku np 20 zł ???? czy opłaca sie kupowac typy? ???? jak tam to prosze o dobry kontakt do sprzedawcy ???? oraz szukam osoby do pomocy ????
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Nie kupuj od nikogo żadnych typów. 90% osób sprzedających typy za 50-100-200 pln to uszućci. Wpłać do bukmachera 150 i skorzystaj z jakiegos bonusu od pierwszego depozytu czyli bedziesz miał razem 300. Wtedy zaczniesz sobie grać powiedzmy po 10 pln na kupon i powoli, powoli może nie bedziesz na minusie ???? Graj za te 10 pln małe kupony tzn 1-2 mecze na kupon, za 2 zeta to mozesz sobie duze taśmy puszczac
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nie ten dział to po 1.
Po 2 zacznij sobie grać w naziemnych bukmachera (STS, Fortuna, Totolotek)
3. Nie kupuj typów bo zazwyczaj ludzie będą chcieli oszukać się na kasę.
 
homel 918

homel

Użytkownik
wplac jak najmniej i tak przegrasz wiec lepiej sobie nmalymi stawkami baw
jezeli myslisz ze wplacisz i od razu bedziesz tysiace zarabial to sie mylisz zreszta zeby cos wygrac trzeba przegrac czlowiek sie uczy na bledach wiec rob jak chcesz lwplac jak najmniej i tak przegrasz wiec lepiej sobie nmalymi stawkami baw
jezeli myslisz ze wplacisz i od razu bedziesz tysiace zarabial to sie mylisz zreszta zeby cos wygrac trzeba przegrac czlowiek sie uczy na bledach wiec rob jak chcesz l[
 
zlowrogi 0

zlowrogi

Użytkownik
Wpłać na początek małą kwotę. Staraj się grać płaskimi stawkami - single. Np. po 5 PLN mecz, po kursie ok. 2.00. Jeżeli będziesz miał skuteczność powyżej 50% będziesz na plusie. Wpłacając do internetowego buka trzymaj się z dala od kasyna! Stanowi ono duże zagrożenie dla początkujących graczy. Płatne typy: krótko i na temat, NIE KUPUJ! Popatrz tutaj na forum kto jak typuje i korzystaj z jego typów, albo jak czujesz się na siłach, analizuj sam.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Po 2 zacznij sobie grać w naziemnych bukmachera (STS, Fortuna, Totolotek)
Po co zaczynac grac ziemniakach i sie przyzwyczajac jak sie tylko na tym traci ?
Płatnych typów żadnych nie kupuj, na forum masz lepsze i za darmo ????
A co do wpłaty, to zdeponuj taką sumę, że w razie straty nie będzie tragedii a zarazem, żeby wygrana była zadowalająca ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Zacznij typować na karteczce.
Albo załóż sobie temat na forum i rzetelnie go prowadź. Jeżeli przez miesiąc wyjdziesz na ✅ to zacznij grać.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Nie napalaj się, nie graj kursów niższych od 1.30, nie graj tego samego meczu na kilku kuponach. Poszukaj sobie systemów bukmacherskich.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
ja zaczynałem przygodę z graniem w internecie od porażek, kilkakrotnie wpłacałem po 50 PLN i szło słabo, zjadły mnie zakłady live, które od razu Ci odradzam, możliwość obstawiania co chwile również wciąga i oczywiście z tego nie ma żadnych profitów. możesz wpłacić te 150 PLN jeśli strata tych pieniędzy nie zrobi Ci żadnej krzywdy, radzę grać mało zdarzeń, wybierać tylko te najpewniejsze z danego dnia, jeśli nie masz przekonania to nie graj w ogóle tylko zostaw kasę na coś pewniejszego. warto również założyć temat na forum ze swoimi typami, prowadzić rzetelne statystyki i patrzeć jak idzie, czy coś trzeba zmienić. popatrz również jak grają Ci, którzy wygrywają, możesz również zapożyczać typy od nich, bo opłaca się. bukmacherka to bardzo ciężka sprawa i na pewno popełnisz sporo błędów, najważniejsze abyś wyciągnął odpowiednie wnioski i z uniesioną głową szedł dalej przed siebie. ja od siebie życzę powodzenia!
 
minimal 0

minimal

Użytkownik
Najlepiej wpłać 100 zł, bo wpłacając po 20 zł (jest jakiś dobry buk z takim małym depozytem?) szybko kasę przegrasz i będziesz ciągle wpłacał w kółko i możesz dojść do coraz większych depozytów. A jak grać? To już musisz obrać własną strategię i w przypadku strat nie grać na siłę. Z takim budżetem to zaczynałem grywać overy 1,5; 2,5, średnio 2-3 mecze na kupon i najczęściej na live z oferty bet365, bo na innych bukach na live stracisz wszystko bardzo szybko. Również grywam handicapy azjatyckie jako single za większe stawki.
A co do płatnych typów to odpuść sobie ten temat, bo po pierwsze to blogerzy i mniej wiarygodne serwisy to naciągacze, a po drugie monitorowane zagraniczne serwisy są dla profesjonalistów z bardzo dużym budżetem, a nie dla użytkowników for, tym bardziej PL ;)
 
enjoi 0

enjoi

Użytkownik
Najpierw pobaw się na typerach internetowych na punkty. Jeśli chcesz grac za prawdziwa kasę poszukaj buka z dobrym bonusem i wplac 50-100zl. Poza tym nie rób taśm z &quot;pewniakami&quot;.
 
R 0

rekin28

Użytkownik
Obserwuj ruchy kursów na dany mecz.Wybierz sobie dyscyplinę na która będziesz stawiał,czytaj,analizuj a wyniki powinny same Ci nasuwać co do następnej kolejki.
powodzenia
 
G 0

gienek_

Użytkownik
Kolega bart7890 bardzo dobrze prawi. Też na początku sporo wtopiłem, w tym część na zakładach &quot;na żywo&quot;, dlatego teraz w moim ogólnym rozrachunku na przestrzeni kilku lat jestem niestety na minus. Ale teraz mam już trochę inne podejście do tego, mam nadzieję że niebawem się odkuję ???? Pozdro.
 
S 2

securebet

Użytkownik
ja bym wpłacił 150 i grał za 20.Weź sobie jakiś bonus i nie podniecaj sie zbytnio,czyli nie wpadaj w tilt.No i w ogóle ja bym to jak zabawe potraktował w takim przypadku.
 
C 11

cychi

Użytkownik
Ja proponuje na poczatek wplacić mała kwotę np 100zł i próbować ja na poczatku podwoić. Jeśli nam się uda to znowu próbować podwoić. Jeśli się nie uda to zrezygnować z grania ????
Nie sztuką jest zrobić z 1000zł 0 sztuką jest ze 100 zrobić 1000!
2 rada. Zrozumiec jak działa betfair + większa kwota do grania = ładny zysk
powodzenia
 
T 9

theart

Użytkownik
To ja zaproponuje coś zupełnie innego. W moich czasach napalania się na buki (było to dawno, gdy dopiero co otwierali pierwsze Profesjonale i nikomu się nie mówiło o tym ???? ) miałem 15 lat. Z kolegą zamiast na lekcje jeździliśmy do Katowic do Porfesjonala, tam Panie z mazakami pisały mecze na ścianach. Był tłum ludzi i dwa bajtle plątające się między nogami. Wiele razy nas &quot;wypraszano&quot;, potem nas już znali. Zawsze patrzyliśmy co stawiają starzy, żeby coś postawić dawaliśmy im kupony i nam słali. Stawialiśmy wielkie kwoty (300, 500) często na NAZWĘ ZESPOŁU. Co ciekawe ten sposób gry przynosił nam sporawe zyski, mieliśmy zasadę, że z każdej wygranej oddajemy 10% dla biednych co żebrali przy dworcu. Byliśmy świeżakami i wygrywaliśmy przez rok, później coraz więcej umieliśmy, coraz więcej kalkulowaliśmy i coraz rzadziej trafialiśmy. Z naszego umownego &quot;worka&quot; ubywało aż wreszcie mieliśmy obcykane wszystkie ligi i znaliśmy &quot;pewniaków&quot;. Wtedy to już nie było to a wygrane zdarzały się rzadko bo zakłady trzeba traktować jak rozrywkę.
 
Do góry Bottom