>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

obstawianie

D 0

donkichot

Użytkownik
witam,
do teraz obstawiałem w sts, ale teraz bliżej, bo obok szkoły mam fortune.
powiedzcie mi czy aby obstawiać u nich muszę mieć założoną karte czy tak samo jak w stsie czy totomixie wystarczy ze spisze sobie numery meczów pan/i wpisuje w komputer i otrzymuje gotowy kupon?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
czy aby obstawiać u nich muszę mieć założoną karte czy tak samo jak w stsie czy totomixie wystarczy ze spisze sobie numery meczów pan/i wpisuje w komputer i otrzymuje gotowy kupon?
Nie musisz mieć karty... Grasz jak wszędzie, numerki - Pani/Pan - kupon
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
witam, moze mi ktos wyjasnic co oznaczaja te zolte kwadraciki 10 , 20, 50 na zakladsach live?
To jest tak zwane szybkie obstawianie , czyli jak klikniesz na ten kwadrat 10 to wyśle ci szybko kupon za 10 zł i podobnie z innymi kwotami , nie musisz wpisywać kwot powyzej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 2

garbaty

Użytkownik
witam, mam pytanie, jaka jest roznica miedzy zwyklym zakladem ako a zakladem bezpieczny?albo co to jest zaklad bezpieczny? pozdro
 
T 0

tevez00

Użytkownik
a ja mam takie pytanie czy można obstawić na kuponie zdarzenie live i jakis mecz np z jutra? a druga sprawa jest do obstawienia live hokej liga polska? Aha i najważniejsze ile trwa weryfikacja tzn jak prześle im już ten skan dowodu?
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Weryfikacja trwa bardzo szybko, powinno być już tego samego dnia gdy wyślesz skan dowodu.
Polska liga hokeja jest oczywiście w ofercie.
Odnośnie łączenia zakładów live z innymi zdarzeniami ze zwykłej oferty to nie wiem, nie próbowałem nigdy ;)
Edit: Sorry, nie spojrzałem że pytanie o PLH dotyczy zakładów live.
Jeśli chodzi o live to również jeszcze nie widziałem
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Zakładów live nie można połączyć ze zwykłymi zakładami ????
Polskiego hokeja w zakładach live jeszcze nie widziałem.
Zakłady Live do Fortunie jeszcze &#39;&#39;raczkują&#39;&#39; także dajmy im trochę czasu jednak czasem mają masę pomyłek... widocznie mają taki Livescore jak my a nie przyspieszony o 10 sekund ????
 
Do góry Bottom