>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

obstawianie z usa

wujo 360

wujo

Użytkownik
Wiecie może, który buk pozwala na obstawianie z usa?
Bet365 wysypuje przy próbie zalogowania że jest się na terenie USA i nie można zalogować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 190

rednee

Użytkownik
Hej. Dokładnie rok temu udało mi się zalogować na bet365 podczas pobytu w USA. Były problemy z przelewem z tego co pamiętam (chodziło o adres IP - przez Skrilla się nie dało i Przelewy24 też z tego co pamiętam), ale dało radę z polskiej karty kredytowej (Przelałem prawie 2 tyś. zł). Jednak po chwili otrzymałem e-mail:
Szanowny Panie X,
Kontaktujemy się z Panem, gdyż nasz system wykrył iż logowano się do Pańskiego konta z terenu USA, natomiast na koncie zarejestrował Pan polski adres zamieszkania.

Uprzejmie prosimy o wyjaśnienie tej rozbieżności w wiadomości zwrotnej.
Prosimy takze o potwierdzenie miejsca Panskiego pobytu.
Prosimy o zawarcie kodu bezpieczeństwa (4 cyfry) w wiadomo ści zwrotnej.

Czterocyfrowy numer bezpieczeństwa to numer, który wybrany został podczas tworzenia konta bet365. Zawsze prosimy o podanie tego numeru przed podjęciem jakichkolwiek kroków dotyczących konta Klienta, aby być pewnym, że mamy doczynienia z rzeczywistym właścicielem konta.

Jeżeli nie jest Pan w stanie przypomnieć sobie numeru bezpieczeństwa, prosimy o podanie następujących danych:

- Nazwa użytkownika
- Data urodzenia
- Pierwsza linijka adresu oraz kod pocztowy
- Adres e-mail
- Data oraz wysokość ostatniego depozytu lub wypłaty z konta bet365
- Cztery ostatnie cyfry zarejestrowanej metody płatności na Pana koncie (np. Karty kredytowej, numeru konta Neteller itd.).

Prosimy również o utworzenie nowego kodu bezpieczeństwa (4 cyfry) w wiadomo ści zwrotnej. ...
 
Do góry Bottom