>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Obserwator (M) Typuje... Rozdział kolejny

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
#13 Atletico (+1 ah) - Real 1 @ 1.80 Marathon 1/10
Mój ulubiony buk wystawia kursy na 28.04, więc trzeba atakować, bo kurs jest z kosmosu... DNB 1 @ 4.10 to też jakieś cuda, bo będą to najbardziej wyrównane kursowo derby od lat, a ruscy o tym jeszcze nie wiedzą... 2.15 na Królewskich ma bwin i to jest właściwy kurs, a nie jakieś 1.6 rodem z Mara
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
#15 Alonso - Button 1 @ 1.35✅ Oddsring 3/10
Typ na kwalifikacje do GP Bahrajnu. W normalnych okolicznościach przyrody, na obecnym etapie sezonu po prostu nie wyobrażam sobie innego wyniku. Szkoda, że nie można tam łączyć h2h, ale do jakiegoś dubelka się nadaje lub jak kto woli 35% zysku w trakcie sobotniego obiadku.
Ferrari przygotowało bdb bolid AD 2013, dyspozycja kierowców również nie może budzić zastrzeżeń (patrz Massa z poprzedniego sezonu), a McLaren ?? Na komputerze bolid miał być szybszy od poprzedniego, a w praktyce okazało się, że są obecnie poza TOP 4 konstruktorów i walczą z FI, zamiast z Ferarri, RB itp.
Trochę szkoda, że nie będzie miękkich gumek na kwalifikacje, bo Pirelli wycofało się z tego po ubiegłotygodniowym &quot;płaczu&quot; nt.wytrzymałości tych opon, gdyż Ferrari na nich śmigało aż miło, no ale mniejsza z tym.
Pisałem już nie raz w tym sezonie o tym, no ale się powtórzę, że Guzik powalczy o awans do Q3, a tam nie odegra żadnej znaczącej roli.
Ferrari ? Oni w Q ani razu nie byli niżej niż na 5.mscu i tym razem powinno być tak samo, czyli jedna z 3 pierwszych linii na starcie, a to wystarczy na Buttona.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
#16 Constanta - Rapid DNB 1 @ 1.57⛔ Bwin 2/10
http://www.oddsportal.com/soccer/romania/liga-i-2012-2013/v-constanta-rapid-bucuresti-1343881/#dnb;2
Goście strajkują, bo nie dostają kasy. Wyczytałem na innym forum, że prawdopodobnie mają grać głębokie rezerwy. Kursy już zleciały, ale mimo wszystko dnb spróbuję, bo gospodarze i w normalnych okolicznościach nie byliby skazani na porażkę, a skoro jedni potrzebują pktów, 2.strajkują, bo nie ma kasy i grają w Rumunii, to wiele się może zdarzyć ;) ht/ft 2/1 @ 35 może ? ale to za grosze ew. no i live ew.trzeba śledzić
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
#17 Raikkonen - Grosjean 2 @ 8.00⛔???? Bwin BAH 1/10
Zaczynamy typowanie jutrzejszych kwalifikacji od rywalizacji kierowców Lotusa. Kurs mega wielki i wg mnie jest to bardzo duże value.
Owszem, Kimi póki co prowadzi w rywalizacji h2h 3:0, ale... Groszek potrafi jeździć kwalifikacje.
W Australii oraz w Malezji Kimi kończył rywalizację o jedną pozycję wyżej od Groszka, w Chinach był 2. przy 6.lokacie Groszka... Grosjean to nie jest Narain K. i taki kurs wypada zagrać chociażby za parę groszy, bo 4.00 to maks jaki można wystawiać w takiej parze...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
#18 Jean-Eric Vergne poza Q3 @ 1.35✅ Bwin 2/10
Nie no, bez jaj, to że Riccardo ostatnio awansował sensacyjnie do Q3 nie oznacza, że teraz Toro Rosso będzie tam gościł częściej.
Vergne słabo jeździ w kwalifikacjach, tj.słabiej chociażby od Riccardo.
Toro Rosso nie ma bolidu na Q3.
W poprzednim sezonie Vergne ani razu nie znalazł się w Q3.
W tym sezonie :
13.w Australii z przeszło sekundą straty do 10.msca,
17.w Malezji (czyli po Q1 skończył zabawę)
16.w Chinach z niemal sekundą straty.
Jak jest w Bahrajnie ?
14. i 12.miejsca niby, ale strata do 10.miejsc to kilka dziesiątych sekundy i nie wierzę, żeby błysnął w kwalifikacjach... Raczej tradycyjnie na skraju awansu do Q2 a nie Q3...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
#20 Hancock TOP 8 @ 1.50⛔ Bwin 4/10
#21 Sayfutdinov TOP 8 @ 1.50
✅ Bwin 4/10
kursy źle wystawione, grać i liczyć kasę, bo obaj spokojnie powinni zameldować się w półfinałach
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
#22 Łódź - Lublin(+10.5) 2 @ 1.95✅ Tobet 2/10
żużel, I liga... wow... spodziewałem się w miarę równych kursów, a tu zdecydowanym faworytem łódź... biorę hand i delikatnie czystą 2 @ 4.75 ale nie przyjęło pełnej, więc nie liczę...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
#25 Persibo - Yangon 2 @ 2.40 Bet365 (Boylesports) 2/10
pograłem po 2.40 w Bet365, ale już jest info na innym forum o meczu i zabity &quot;Persibo has 7 players but will probably manage to sign for this match 4 players more from the local players&quot; ost.w afc zeszli z boiska, bo za mało zdolnych do gry było, w lidze oddali walkowera... kto może to niech gra, bo poleci ostro
http://www.oddsportal.com/soccer/asia/afc-cup-2013/persibo-bojonegoro-yangon-Q7iO7JPa/
e; widzę, że i boyle blok, bo już konto tam chciałem założyć, więc jak ktoś doda ten mecz to dam znać i uaktualnię kurs, bo po takim już nie ma...
e2, a gów.o, nie ma już rejestracji dla Pl, więc lipa. jak nikt nie da podobnego, to nie będę liczyć...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
#25 Persibo - Yangon 2 @ 2.40 Bet365 (Boylesports) 2/10
pograłem po 2.40 w Bet365, ale już jest info na innym forum o meczu i zabity &quot;Persibo has 7 players but will probably manage to sign for this match 4 players more from the local players&quot; ost.w afc zeszli z boiska, bo za mało zdolnych do gry było, w lidze oddali walkowera... kto może to niech gra, bo poleci ostro
http://www.oddsportal.com/soccer/asia/afc-cup-2013/persibo-bojonegoro-yangon-Q7iO7JPa/
over 4.5 @ 3.12 Oddsring 2/10✅ i tak to rozliczam, bo na 2 kursy niziutkie. warto pograć, bo w azji over 3.25 chodzi po ok.1.70 a zapewne zleci...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Do góry Bottom