>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Obrót freebet'em

osa 0

osa

Użytkownik
Mój problem dotyczy tego, że nie wiem ile razy i jak obrócić dokładnie freebetem.
Zaczynając od początku, wygrałem 5 Euro freebet&#39;u na bah&#39;u, czyli w przeliczeniu na polskie 20,79 zł.
Osoba, która mi przyznała ten freebet opisała, cytując :
&quot;Jeżeli wygrasz to przed wypłatą będziesz musiał obstawić za 15 EUR po kursie min 1.5.
Teraz obstawiasz mecz, jak przegrasz to trudno a jak wygrasz to przed wypłatą obracasz za 15 EUR (3x kwota freebeta) po kursie minimum 1.5&quot;
Wszystko póki co zrozumiałe, jednak z tych 20,79zł ogólnie wygrałem w kilku kuponach 110,29zł. Teraz moje pytanie brzmi, czy muszę zagrać teraz za 15 euro, czyli w granicach 65zł na przynajmniej jedno zdarzenie z kursem 1.5 czy muszę to jeszcze obracać w jakiś inny sposób?
Wiem, wiem, że to się może wydać banalne i oczywiste, jednak wolę się upewnić jak mam to teraz rozegrać, żeby móc to wypłacić.
 
T 15

tomek055555

Użytkownik
Ugrywając te 110,29zł już pewnie wykonałeś wymagany obrót. Ale jeśli nie, to nie musisz grac jednego kuponu za 15 euro. Ważne, żeby stawki kuponów o kursach powyżej 1,5 były łącznie na 15 euro. Więc wejdź teraz w historię zakładów i sobie zlicz te stawki po prostu. A jeśli chcesz byc na 100% pewny to zapytaj się na live chacie ????
 
Do góry Bottom