>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Obrót bonusem w bet365

M 0

mikesyney

Użytkownik
Witam,
miałbym takie drobne pytanko co do obrotu bonusem w bet365. Otóż tam jest punkt regulaminu mówiący, że:
6. Zakłady postawione na handicapy azjatyckie, azjatycką sumę goli i zakład na zwycięstwo w baseballu, zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i na żywo, nie liczą się do jakichkolwiek wymagań obrotu.
i teraz nasuwa mi się pytanie, czy jeśli postawię zakład na &quot;dodatkową sumę goli&quot; w piłce nożnej [bo oferują takie zakłady], to czy mogę w tych zakładach obrócić bonusem? mam na myśli zakłady np. powyżej/poniżej 4.0 goli [czyli linia 4.0], po wysokim kursie...
pozdrawiam i z góry dziękuję za informacje,
 
M 0

mikesyney

Użytkownik
dziękuję za odpowiedź,
a jeśli gram under/over [linia] 4.0 i mecz zakończy się wynikiem z czterema golami, to wtedy następuje zwrot stawki. Ale czy liczy się to do obrotu bonusem?
 
katalonczyk9 0

katalonczyk9

Użytkownik
Ja mam natomiast małe pytanko co do tego punktu regulaminu (chodzi o obrót banusem): &quot;Jakiekolwiek zakłady zawierające selekcje z kursami niższymi niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. &quot;


Czy to oznacza że jeżeli puszczam kupon składający się z kilku zdarzeń,to żadne z nich nie może mieć kursu poniżej 1.5, czy jedynie łączne AKO nie może być mniejsze niż 1.50?
 
L 0

labintatlo

Użytkownik
szczesciarze ;pspytalem ich czy moge liczyc na cos podobnego
to mi babka z supportu mowi ze mam niewykorzystany od depozytu
pytam czy aktywny
nie ????
ale porozmawia z przelozonym????
ten ich chat ... nie ja pierwszy na nich narzekam po co pisze ze mam od depozytu niewykorzystany skoro nie moge z niego skorzystac?
moze sie uda 100% od depozytu 100pln jak sie przelozony zgodzi mam sie zglosci za kilkanascie minut
mam do was pytanie
czy macie bilans dodatni w bet 365 i jaka byla wasza aktywnosc
zastanawia mnie jak oni przydzielaja ten bonus
llosuja czy patrza na aktywnosc ewentualnie bilans?
eheh pomylilem tematy sorka post do kasacji
 
R 0

rybens7

Użytkownik
Ja mam natomiast małe pytanko co do tego punktu regulaminu (chodzi o obrót banusem): &quot;Jakiekolwiek zakłady zawierające selekcje z kursami niższymi niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. &quot;


Czy to oznacza że jeżeli puszczam kupon składający się z kilku zdarzeń,to żadne z nich nie może mieć kursu poniżej 1.5, czy jedynie łączne AKO nie może być mniejsze niż 1.50?
no niestety tak - pytałem się na livechacie i tak też mi powiedzieli, nawet jedno spotkanie w akumulacyjnym kuponie będzie poniżej 1,5 i już nie liczy się do obrotu;/
 
S 0

sylwester

Użytkownik
dobrze wiedzieć...to nie taka prosta sprawa jednak jak by się wydawało..jakieś pomysły jak najprościej stopniowo obrócić kwotę 100zł po 1,5 aku ? a potem jeszcze 3 x bodajże aby móc to wypłacić :p
 
w3st 0

w3st

Użytkownik
A ja mam pytanie co do samego bonusa. Zweryfikowałem już swoje konto, obrót wymagany bonusem zrobiłem, postawiłem jeden zakład z kursem wyższym niż 1.5 za kwotę depozytu (50zł) i nie mogę obstawić za kwotę bonusu. Ktoś może mnie oświecić co jeszcze trzeba zrobić żebym mógł postawić za bonus?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
W jaki sposób weryfikowałeś swoje konto? Czasem nie wystarczy tylko wpisać kod z listu lub wysłać skan dowodu. Najlepiej zapytaj support, prawdopodobnie musi być list + skan, ja tak miałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom