>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Obrót bonusem w bet365

M 0

mikesyney

Użytkownik
Witam,
miałbym takie drobne pytanko co do obrotu bonusem w bet365. Otóż tam jest punkt regulaminu mówiący, że:
6. Zakłady postawione na handicapy azjatyckie, azjatycką sumę goli i zakład na zwycięstwo w baseballu, zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i na żywo, nie liczą się do jakichkolwiek wymagań obrotu.
i teraz nasuwa mi się pytanie, czy jeśli postawię zakład na &quot;dodatkową sumę goli&quot; w piłce nożnej [bo oferują takie zakłady], to czy mogę w tych zakładach obrócić bonusem? mam na myśli zakłady np. powyżej/poniżej 4.0 goli [czyli linia 4.0], po wysokim kursie...
pozdrawiam i z góry dziękuję za informacje,
 
M 0

mikesyney

Użytkownik
dziękuję za odpowiedź,
a jeśli gram under/over [linia] 4.0 i mecz zakończy się wynikiem z czterema golami, to wtedy następuje zwrot stawki. Ale czy liczy się to do obrotu bonusem?
 
katalonczyk9 0

katalonczyk9

Użytkownik
Ja mam natomiast małe pytanko co do tego punktu regulaminu (chodzi o obrót banusem): &quot;Jakiekolwiek zakłady zawierające selekcje z kursami niższymi niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. &quot;


Czy to oznacza że jeżeli puszczam kupon składający się z kilku zdarzeń,to żadne z nich nie może mieć kursu poniżej 1.5, czy jedynie łączne AKO nie może być mniejsze niż 1.50?
 
L 0

labintatlo

Użytkownik
szczesciarze ;pspytalem ich czy moge liczyc na cos podobnego
to mi babka z supportu mowi ze mam niewykorzystany od depozytu
pytam czy aktywny
nie ????
ale porozmawia z przelozonym????
ten ich chat ... nie ja pierwszy na nich narzekam po co pisze ze mam od depozytu niewykorzystany skoro nie moge z niego skorzystac?
moze sie uda 100% od depozytu 100pln jak sie przelozony zgodzi mam sie zglosci za kilkanascie minut
mam do was pytanie
czy macie bilans dodatni w bet 365 i jaka byla wasza aktywnosc
zastanawia mnie jak oni przydzielaja ten bonus
llosuja czy patrza na aktywnosc ewentualnie bilans?
eheh pomylilem tematy sorka post do kasacji
 
R 0

rybens7

Użytkownik
Ja mam natomiast małe pytanko co do tego punktu regulaminu (chodzi o obrót banusem): &quot;Jakiekolwiek zakłady zawierające selekcje z kursami niższymi niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. &quot;


Czy to oznacza że jeżeli puszczam kupon składający się z kilku zdarzeń,to żadne z nich nie może mieć kursu poniżej 1.5, czy jedynie łączne AKO nie może być mniejsze niż 1.50?
no niestety tak - pytałem się na livechacie i tak też mi powiedzieli, nawet jedno spotkanie w akumulacyjnym kuponie będzie poniżej 1,5 i już nie liczy się do obrotu;/
 
S 0

sylwester

Użytkownik
dobrze wiedzieć...to nie taka prosta sprawa jednak jak by się wydawało..jakieś pomysły jak najprościej stopniowo obrócić kwotę 100zł po 1,5 aku ? a potem jeszcze 3 x bodajże aby móc to wypłacić :p
 
w3st 0

w3st

Użytkownik
A ja mam pytanie co do samego bonusa. Zweryfikowałem już swoje konto, obrót wymagany bonusem zrobiłem, postawiłem jeden zakład z kursem wyższym niż 1.5 za kwotę depozytu (50zł) i nie mogę obstawić za kwotę bonusu. Ktoś może mnie oświecić co jeszcze trzeba zrobić żebym mógł postawić za bonus?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
W jaki sposób weryfikowałeś swoje konto? Czasem nie wystarczy tylko wpisać kod z listu lub wysłać skan dowodu. Najlepiej zapytaj support, prawdopodobnie musi być list + skan, ja tak miałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom