>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Obalamy mit niskich kursów.

S 21

sztuk18

Użytkownik
Jak widzicie Mit obalony ???? Po wczorajszych meczach oraz związanych z tych nerwach doszedłem do wniosku że czas powiedziec STOP. Dlaczego?? Większość powie coraz bliżej byłem bankrola. Ja odpowiem TAK ale dlaczego nie wiecie. Jak już uzbierał kwote pod 300zł dla mnie to jest naprawde sporo. Przy każdym dobieraniu spotkań bardzo się denerwowałem co naprawde nie służy doborowi typów. Człowiek nie koncentruje się na typie tylko na kwocie jaką wpisuje w zakład, myśli o tym co będzie jak nie wejdzie. zostanę z niczym. Dlatego postanowiłem przerwać moją dobrą passe ponieważ każdy dobrze wie że z czasem popłynę. Dlatego mówie stop wysokiem graniu a nie hazardowie. Zabawę będę kontynuował ????
KWOTA STARTOWA TO 91.86 --&gt; tyle mam na buku i gram ciągle va bank. Cel... podwoić kapitał ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 21

sztuk18

Użytkownik
92. Brisbane City - Brisbane Olimpic 60 minuta, wynik 2:2
Typ: under 7.5
Kurs: 1.04
Stawka: 91.86
EWG: 95.53 ✅ wynik 3:2
Komentarz: Tak liga jak i mecz bardzo overowy ale trzeba mieć swoją analize. Ja miałem taką. Remis 2:2 i czerwona dla gości. Gospodarze cisną a goście ciągle sie bronią i właśnie w tym momencie jest najmniejszy wskaźnik strzelania bramek bo atakuje jeden zespół a drugi broni remisu. Można bać się po pierwszej bramce dopiero która padła chyba w 74 minucie i zaraz kolejna po 80.
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
93. Vestsjaelland - Sonderjyske 55 minuta wynik 0:1 i właśnie strzelili na 0:2 a ja już postawiłem zakłąd
Typ: under 4.5 --&gt; ????
Kurs: 1.03
Stawka: 95.54 --&gt; poczekamy zobaczymy.....
EWG: 98,43 ✅ cud czy nie cud ale jest ✅, ktoś kiedy powiedział w sporcie wszystko może się zdarzyć.. tak samo strzelone 2 bramki w 4 minuty i tak samo nie strzelenie bramki przez 20 minut ???? nie powiem miałem trochę szczęścia ale ono także jest potrzebne ???? zabawa trwa nadal ????
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
95. CS Sfaxien - Stade Sportif Sfaxien 58 minuta, wynik 1:0
Typ: under 4.5
Kurs: 1.05 --&gt; wysoki kurs ale myślę że typ przemyślany i zobaczymy jaki będzie wynik.
Stawka: 100.91
EWG: 105.95 ✅ wynik 2:0 --&gt; jak widać dobry typ.
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
96. Arabia Saudyjska - Katar Piłka ręczna wynik 6:3
Typ: Kto pierwszy 10 pkt?/1
Kurs:1.05
Stawka: 105.96
EWG: 111.25 ⛔ ⛔, może się naucze że gram to co umiem a nie na siłe. Bardzo szkoda ale to tylko i wyłacznie przez moją głupote. Katar zdobył 6 bramek pod rząd ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 21

sztuk18

Użytkownik
Szkoda tej 100 troszkę naprawdę. ale ile się ich straciło grając normalnie :p jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonego eksperymentu. Jestem pewien ze większość z was zastosuje taki system i ogra troche buka. Ja teraz jestem troszke poddenerwowany a co za tym idzie chętny szybkiego odrobienia strat ale nie... robię sobie przynajmniej tydzień wolnego bo może mi się to źle skończyć. powodznia jeszcze raz wszystkim. Nawet jak zaczne grać to już chyba nie bede podawał typów ponieważ w ciągu dni jest tego bardzo dużo. Zobaczymy co czas przyniesie ???? Teraz musze wydać to co zarobiłem a później będe się martwić ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
Może jednak podawaj, mi ten Twój system się podobał i sam miałem zacząć go grać tak razem z Tobą. Wystarczy sobie przyjąć zasadę, że co jakieś pomnożenie np. co x4 będziesz sobie wypłacał i już. Twój bilans ✅ 204,99 zł. praktycznie z niczego tak więc gra opłacalna.
PS: Moje wcześniejsze posty odbierałeś chyba jako atak w Twoją stronę - nic takiego nie miałem na myśli.
 
korupcjonista 4

korupcjonista

Użytkownik
Siemanko Sztuk, mam pytanko do Ciebie. Tutaj, bo PW nie mogę wysłać. Na jakim grasz buku? Bo jak na takie undery, to kursy są naprawdę wysokie w porównaniu do tego, co mam na Bwinie.
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Śledzę Twój wątek od jakiegoś czasu, aż sam go chcę przetestować! ???? Najpierw śledzę jak sytuacja z LIVE ma się u innych buków - ja najczęściej gram na Tobet... I szczerze nie ma tak obszernych opcji zakładów jak Ty tutaj wymieniłeś (np. poniżej 6,5 gola). Podam przykład na teraz - mecz ligi izraelskiej, 45 min meczu 0-0, kursy na Under 3,5 juz jest &quot;No option&quot;, są kursy na Uner 2,5 które wynoszą 1,12 na ten moment. Czy to właśnie tam gdzie ty grasz czyli Bet365 ma właśnie większe pole manewru jeśli chodzi o syl gry? Czy może u Ciebie też tak się zdarza?

Pozdrawiam!
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Skorzystałem z Twojego sposobu gry ???? założyłem konto na Bet365 i wpłaciłem 50 zł jako Bankroll (te pieniądze mogę stracić, wpłaciłem by przetestować ten sposób gry). Zacząłem wybierać mecze, które dziś się odbywały i oto co mi dziś wyszło:
Kolejno: Numer kuponu :: Minuta wejścia i stan :: Zdarzenie :: Kurs :: Stawka :: Wygrana :: Jakim wynikiem zakończyło sie spotkanie
1. 53 min (0-0) :: CSKA Moskwa – G. Evergrande :: Under 3,5 :: 1,03 :: 50 zł :: 51,52 zł :: 0-1 ✅
2. 40 min (0-1) :: Atlantis – Klubi 04 :: Under 6,5 :: 1,025 :: 51,52 zł :: 52,81 zł :: 0-1 ✅
3. 45 min (0-0) :: Santos – Red Arrows FC :: Under 3,5 :: 1,03 :: 52,81 zł :: 54,41 zł :: 3-0 ✅
4. 33 min (0-0) :: CSU Vointa Sibiu – Cracovia Kraków :: Under 4,5 :: 1,025 :: 54,41 zł :: 55,57 zł :: 0-3 ✅
5. 69 min (2-1) :: Dynamo Dresden – Greuther Furth :: Under 5,5 :: 1,03 :: 55,57 zł :: 57,49 zł :: 3-1 ✅
6. 47 min (0-2) :: Babelsberg 03 – SC Preussen Mun. :: Under 5,5 :: 1,02 :: 57,49 zł :: 58,64 zł :: 0-2 ✅
7. 70 min (3-1) :: Rubin Kazań – FC Zestafoni :: Under 6,5 :: 1,03 :: 58,64 zł :: 60,41 zł :: 5-1 ✅
W trakcie teraz mam puszczony 8 kupon:
Waterford United – Cork City, wejście przy stanie 0-2 w 45 min, under 6,5 przy kursie 1,02, stawka: 60,41 zł, ewentualna wygrana: 61,61 zł.
Gdy teraz to piszę, jest 66 minuta i 0-3, więc jeszcze pół godziny i limit 3 bramek maksimum może być by kupon wszedł. Zakładając, że i ten kupon wejdzie, to będę miał w Bankrollu 61,61 zł, czyli przyrost kapitału o 23,22%!
Moje uwagi:
1. Stawiam tylko futbol, najlepiej się do tego nadaje.
2. Wchodzę w mecz w zależności od sytuacji, minimalnie zakładam 45 minuta meczu, zazwyczaj 55-65 minuta.
3. Wybieram te zdarzenia, które mają jeszcze do wyboru Undery o 4 bramki wzwyż, niż aktualna sytuacja na boisku. Przykładem jest kupon 8. Wbiłem przy 0-2 czyli dwie bramki. Ustalam limit 6 bramek w meczu (TYP: Under 6,5), daje mi to względne poczucie bezpieczeństwa przy tak krótkim czasie do końca (choć sa mecze gdzie w 15 min padają 4 bramki ale to rzadkość).
4. Zgodnie z wcześniejszymi zaleceniami, omijam juniorskie mecze.
5. Pomocna może być ta stronka: http://www.soccervista.com/soccer_leagues_ordered_by_number_of_goals.php , która pokazuje ilości bramek w danych ligach. Zawsze może pomóc w wyborze meczu.
Wstępne wnioski:
Yield za wysoki tu nie będzie, będzie oscylował między 2%-3%. Lecz tu nie o Yield chodzi. Jeśli się dobierze dobrze mecz, wejdzie się w odpowiednim momencie i wyszuka jak najbardziej maksymalnego Undera w stosunku do ilości bramek na dany moment, jest wielkie prawdopodobieństwo, że kupon wejdzie.
Suche statystyki na ten moment:
Yield: 2,63%
Zysk: +10,41 zł
Obrót: 771,69 zł
Średni kurs: 1,026
Sposób naprawdę dobry, do tego dołozyć dobre zarządzanie bankrollem (czyli zabrać 3/4 hajsu gdy osiągnie się x4 lub x5 od wartości początkowej) i naprawdę świetnei może to działać. Będę testował dalej. Zobaczymy do czego mnie to zaprowadzi ????
Pozdrawiam i powodzenia w sprawdzaniu sposobu! ????
EDIT: Kupon ósmy wszedł, jak zakładałem, zakończyło się na 0-3 ;)
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
Bardzo się ciesze że jest tylu zwolenników tej metody ???? ja narazie jak widzicie wyłaczyłem się z tego ponieważ nie wolno grać nic na gorąco i na szybkiego. Jak widać głupota po moim ostatnim typie ???? jest to bardzo mozolny a dobry sposób gry.
Dzięki osobom które odpowiadały w tym temacie za mnie ????
Jestem pewien że do tego wróce ale z zimną głową i pomyśle od 1000zł ponieważ jeżeli tyle nad tym siedzieć to siedziec dla sporej kasy ????
Powodzenia wszystkim ????
Bwin to naprawde słaby buk do tego. Bet 365 jest najlepszy.
 
Do góry Bottom