>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

O/U 1 do przerwy, jaki buk?

mareq_7 354

mareq_7

Użytkownik
Siemano!
Interesują mnie zakłady typu:
over/under 1 gol do przerwy
Wiem, że takie zakłady serwują czasem betsafe i betsson, znacie jeszcze jakieś firmy bukmacherskie u których takie zakłady są dostępne?
 
kaj_ 4

kaj_

Użytkownik
To ja też sie podepne z tym pytaniem, bo myślę nad czymś takim..
Zależy dokładnie o jaki sposób gry Ci chodzi,
ale w Sportingbet jest over/ under 0.5 HT,
Titanbet, tam jest kilka opcji choc nie wiem co to za buk,mało opinii, dobrych wcale..
Expekt - jeśli chcesz HT under 0,5 to (dość często) jest &quot;dokładny wynik HT&quot; i wybieramy 0-0.
W Pinnacle też się znajdzie, ale ważniejsze ligi raczej tylko oferują grę I połowy.
czekamy na kolejne, albo sam jutro usiąde dłużej i poszukam...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@mareq_7, typ na under/over 1 HT musiałby zawierać też sytuację , gdy będzie w HT wynik 1-0/0-1 i dlatego firmy bukmacherskie stosują tu notację 0.5 np. firma Tobet , bo przecież zdobycie bramki lub też nie, to zakład na to czy będzie under/over 0.5

.
 
kaj_ 4

kaj_

Użytkownik
a własnie - ja nie dopatrzyłem że under/over 1 (zwrot). bo to troche co innego niż u/o 0,5.
Jak wspomniałem przykład Pinnacle - np dziś Augsburg Werder jest I half: under/ over 1, kursy całkiem przyjemne.. tylko wiadomo że u nich ogólnie oferta nie powala.. ale kursy to rekompensują, i czasem można coś wyłowić. np tu zaryzykować under 1...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W bet-at-home jeśli jest jakiś popularniejszy mecz to wystawiają under/over 0,5; 1,5; 2,5 do przerwy, po przerwie, co ci tylko pasuje. Problem w tym, że nie wszystkich spotkań to dotyczy
Postawione w tytule wątku pytanie, dotyczyło zakładów na O/U 1 do przerwy , czyli z opcją zwrotu przy zdobytej 1 bramce , więc pisz na temat...
 
Do góry Bottom